שרשור הכוונה ומודיעין 28-29/10

מצב
הנושא נעול.

מתן276

New member
הרצליה פיתוח-תל אביב
איזה קו אוטובוס אני לוקח מביזנס פארק לרח' הנגרים בת"א? תודה.
קו 90 עד סמינר הקיבוצים
ושם להחליף לקו 25 או 125 שעוצרים ליד רח' הנגרים(בסלמה). ניתן גם לקחת קו 71/171/271/127/274/501/532 לעזריאלי ולהחליף ל-42 עד סלמה

BMWE

New member
הגעה מב"ש למרכז בשבת
לפי מה שזכור לי, בפרסומים לא רשמיים קיים 370ו 380 בשעה 16:00 בשבת. אם מישהו מכיר משהו אחר אשמח לעדכון. כמו כן, מתי הנסיעה הבאה של קווים אלו?

משה343

New member
הגעה מב"ש למרכז בשבת
לפי מה שזכור לי, בפרסומים לא רשמיים קיים 370ו 380 בשעה 16:00 בשבת. אם מישהו מכיר משהו אחר אשמח לעדכון. כמו כן, מתי הנסיעה הבאה של קווים אלו?
אכן המוקדמים ביותר יוצאים בשעה 16:00 ...
אם אני לא טועה קווים 370+380 יוצאים אחת ל- 30 דקות לאחר השעה 16:00 . אתה יכול לנסות לעלות על קווי אילת שעוברים בב"ש. הבעיה היא שב"ש אינה תחנת איסוף ולכן זה תלוי בשיקול דעתו של הנהג, אישית עליתי בעבר מספר פעמים בשבת צהריים ושילמתי 23 ש"ח. אופצייה נוספת היא אתר הטרמפים של הסטודנטים באוניברסיטת בן גוריון. אתה משלם על השתתפות בדלק, המחיר ליעדים בגוש דן נעים סביב ה- 20-25 ש"ח . אישית נסעתי מספר פעמים ואף לאחרונה לרחובות . כשאין ברירה אז אני משתמש בשרותי מוניות השרות, המחיר 40 ש"ח אבל צריך להמתין שהמונית מלאה ואם אין מזל פשוט מתייבשים בתחנה .

BMWE

New member
אכן המוקדמים ביותר יוצאים בשעה 16:00 ...
אם אני לא טועה קווים 370+380 יוצאים אחת ל- 30 דקות לאחר השעה 16:00 . אתה יכול לנסות לעלות על קווי אילת שעוברים בב"ש. הבעיה היא שב"ש אינה תחנת איסוף ולכן זה תלוי בשיקול דעתו של הנהג, אישית עליתי בעבר מספר פעמים בשבת צהריים ושילמתי 23 ש"ח. אופצייה נוספת היא אתר הטרמפים של הסטודנטים באוניברסיטת בן גוריון. אתה משלם על השתתפות בדלק, המחיר ליעדים בגוש דן נעים סביב ה- 20-25 ש"ח . אישית נסעתי מספר פעמים ואף לאחרונה לרחובות . כשאין ברירה אז אני משתמש בשרותי מוניות השרות, המחיר 40 ש"ח אבל צריך להמתין שהמונית מלאה ואם אין מזל פשוט מתייבשים בתחנה .
אני בכוונה שאלתי על 380/370 כי אני מכיר אותם
ראיתי באתר bus.gov.il ש 370 הראשון יוצא ב 16:30 ו 380 ב 17:00. השאלה האם יש גם לפני? מה העומס עליהם וכמה כדאי להקדים? (אני לא רוצה להתייבש בתחנה).

משה343

New member
ראיתי באתר bus.gov.il ש 370 הראשון יוצא ב 16:30 ו 380 ב 17:00. השאלה האם יש גם לפני? מה העומס עליהם וכמה כדאי להקדים? (אני לא רוצה להתייבש בתחנה).
רשמתי שהמוקדמים ביותר יוצאים בשעה 16:00 ...
כלומר 370 ו- 380 . אני לא יודע לומר לך מה העומס עליהם . יש גם מאספים שיוצאים גם ב- 16:00 אבל אני לא זוכר בדיוק מי.

olli3

New member
מנהל
370 החל מ16:00 כל חצי שעה, 380 החל מ16:00
כל שעה. בעצם הנסיעות מתחילות בשעה 16:00 ולאחר מכן הלו"ז שמופיע באתר bus.gov.il הוא נכון. עליתי כמה פעמים גם מסורוקה על 380 ואין בעיית מקום.

mister K

New member
הגעה מב"ש למרכז בשבת
אכן, 370 ו-380 הראשונים מב"ש יוצאים ב-16:00.
מדי שבת ב-16:00 יוצאות נסיעות בוודאות למרות שהן אינן מפורסמות. לא צריך לבקש טובות מקווי אילת ולא בטיח. בשעה הזאת הקווים גם ממש לא עמוסים. הם כמעט אף פעם לא יוצאים מלאים.

MadManIII

New member
מ ת.מ רחובות ל ת.מ ראשון לציון
איזה אוטבוסים יש אשר נעים במסלול הזה כל היום (ולא רק בוקר או ערב) ות.מ ראשון- איזה אוטובוס למכללה למנהל? תודה מראש

BMWE

New member
איזה אוטבוסים יש אשר נעים במסלול הזה כל היום (ולא רק בוקר או ערב) ות.מ ראשון- איזה אוטובוס למכללה למנהל? תודה מראש
367 של מטרופולין נוסע לאורך רוב שעות היום
בתוך ראשון, אין לי מושג.

האם יש עוד אלטרנטיבות?
לא, רק 367 ו-204 מחברים בין רחובות למערב
ראשון. כדי להגיע מרחובות למכללה למנהל, אני מציע לך לבדוק ארבע אופציות החלפה: 1. להחליף ברכבת הראשונים לקו 17א, 2. להחליף במרכז יבנה לקו 303 (שש פעמים ביום), 3. להחליף במתנ"ח יבנה לקווים 282, 284, 4. להחליף במרכז ראשון ל-5, 17, ולמעשה לכל קו שמגיע לת"מ החדשה, כי משם יש יותר קווים, וממילא בראשון קיימת נסיעת המשך בתוך שעה וחצי אם משלמים ברב קו.

Shark Alarm

New member
למכללה למנהל מהמרכזית בראשלצ מערב

מאיזור התעשייה הישן למכללה למנהל (דרך תחנה מרכזית) 5 מתחנה מרכזית למכללה למנהל 6 מנחלת למכללה למנהל (דרך תחנה מרכזית) 17 מרכבת הראשונים למכללה למנהל (דרך תחנה מרכזית) 17א מאיקאה למכללה למנהל (דרך תחנה מרכזית) 84 מתחנה מרכזית למכללה למנהל 173

לקניון החדש ברמות י-ם
שלום. אילו קוים בי-ם מגיעים לקניון החדש ברמות (שדרות גולדה מאיר פינת הקונגרס הציוני)? *נכנסתי לאתר של הקניון ולא היה רשום מידע על קוי אוטובוס. תודה רבה למי שעונה!!!!!

לקניון החדש ברמות י-ם
שלום. אילו קוים בי-ם מגיעים לקניון החדש ברמות (שדרות גולדה מאיר פינת הקונגרס הציוני)? *נכנסתי לאתר של הקניון ולא היה רשום מידע על קוי אוטובוס. תודה רבה למי שעונה!!!!!
נסי את האתר החדש של התח"צ בירושלים
שם אפשר לקבל מסלולים מנקודה לנקודה.

דוד311

New member
לקניון החדש ברמות י-ם
לשכונת רמות
קווים 31,32 מהתחנה שמול בנייני האומה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה