שרשור הכוונה ומודיעין 21-22/10

מצב
הנושא נעול.

מתן276

New member
נמל ת"א -> קרית המלאכה
שלום, איזה אוטובוס מגיע מאזור נמל ת"א(רחוב יורדי הסירה) לרחוב שוקן? תודה רבה.
קו 72/172/129 של "דן" מרח' דיזנגוף
אתה יכול גם לקחת 4/104/204 עד שוק הכרמל, הקווים הישירים שציינתי עוברים בתחנה זו ובנוסף אליהם גם קווים 3 ו-19 לשוקן

olli3

New member
מנהל
צריכה עזרה
איזה קו מגיע מנחלת יצחק בת"א לגבעתיים(תפוצות ישראל 6)? תודה
מערבי נחל 55, מהשלום 56.
ניתן גם להתקדם עם 63 לעיריה ושם לבצע החלפה ל55 או להמשיך עם 63 עד אלוף שדה/הירדן/ברנשטיין ולהחליף שם ל43/55/56/139/168 לנסיעה של שתי תחנות.

olli3

New member
מנהל
מרכז ת"א- נאות אפקה ב'
איזה קו מגיע לשם היום?
24 דן 47/48 מטרופולין
24 מתברבר יותר... כולם יוצאים מהכרמלית ועוברים בדיזינגוף סנטר וברחובות מרכזיים אחרים בתל אביב.בהמשך הם נוסעים על אבן גבירול.

olli3

New member
מנהל
כיצד מגיעים מאשדוד לרמת אביב?
לרחוב ברודצקי 43. בשעות אחר הצהריים. תודה מראש
הדרך המהירה היא באמצעות 280/281 מאשדוד
עד לרכבת מרכז, הולכים לדרך נמיר( דקה הליכה מאיפה שאת יורדת). ואז את עולה על 45 דן או 274/171 אגד בדיוק עד היעד. באם אין 280/281 בזמן שאת צריכה, ניתן לקחת 320 ולרדת בצומת חולון ומשם להמשיך עם 171, אבל זה ארוך יותר ולכן רק אם אין 280/281. באם לוקחים רכבת, אז מתחנת רכבת האוניברסיטה בת"א ניתן לקחת את קווים: 7/13/45 דן לנסיעה של 5 דקות.

guyweiss

New member
עד לרכבת מרכז, הולכים לדרך נמיר( דקה הליכה מאיפה שאת יורדת). ואז את עולה על 45 דן או 274/171 אגד בדיוק עד היעד. באם אין 280/281 בזמן שאת צריכה, ניתן לקחת 320 ולרדת בצומת חולון ומשם להמשיך עם 171, אבל זה ארוך יותר ולכן רק אם אין 280/281. באם לוקחים רכבת, אז מתחנת רכבת האוניברסיטה בת"א ניתן לקחת את קווים: 7/13/45 דן לנסיעה של 5 דקות.
הוא רשם אחה"צ, בה התדירות הינה 1 לשעה.

olli3

New member
מנהל
הוא רשם אחה"צ, בה התדירות הינה 1 לשעה.
זה עדיין לא אומר שאם יש אוטובוס בזמן הדרוש
אז אין להשתמש בו. תדירות אחת לשעה כאשר יודעים בדיוק מתי האוטובוס יוצא, איננה דבר בעייתי אם הזמנים מתאימים גם ככה. במידה והזמנים אינם מתאימים, רק אז יש טעם ל320.

guyweiss

New member
זה עדיין לא אומר שאם יש אוטובוס בזמן הדרוש
אז אין להשתמש בו. תדירות אחת לשעה כאשר יודעים בדיוק מתי האוטובוס יוצא, איננה דבר בעייתי אם הזמנים מתאימים גם ככה. במידה והזמנים אינם מתאימים, רק אז יש טעם ל320.
מקבל את הערתך

תודה רבה :)

שרשור הכוונה ומודיעין 21-22/10
הגעה לגני התערוכה מירושלים במוצ"ש
אני צריך להגיע כמה שיותר מהר במוצ"ש לגני התערוכה מירושלים. אני יוצא באוטובוס הראשון מירושלים לתל אביב, ניסיתי לבדוק באתר של דן איך אני מגיע בתל אביב לגני התערוכה מארלוזרוב או מהתחנה המרכזית כדי לדעת מה יהיה יותר מהיר אבל המידע שם לא ממש ברור ולא נראה אמין (הוא כתב לי שהמרחק הליכה מארלוזרוב זה 106 מטר ובקו אווירי זה כמעט 3 ק"מ). מישהו יכול להגיד לי אם עדיף לי לנסוע לארלוזרוב או לתחנה המרכזית ואיזה קווים יוצאים משם לגני התערוכה. תודה מראש.

GoldenEyes

Well-known member
הגעה לגני התערוכה מירושלים במוצ"ש
אני צריך להגיע כמה שיותר מהר במוצ"ש לגני התערוכה מירושלים. אני יוצא באוטובוס הראשון מירושלים לתל אביב, ניסיתי לבדוק באתר של דן איך אני מגיע בתל אביב לגני התערוכה מארלוזרוב או מהתחנה המרכזית כדי לדעת מה יהיה יותר מהיר אבל המידע שם לא ממש ברור ולא נראה אמין (הוא כתב לי שהמרחק הליכה מארלוזרוב זה 106 מטר ובקו אווירי זה כמעט 3 ק"מ). מישהו יכול להגיד לי אם עדיף לי לנסוע לארלוזרוב או לתחנה המרכזית ואיזה קווים יוצאים משם לגני התערוכה. תודה מראש.
הכוונה
אתה יכול להגיע עם 480 למסוף ארלוזורוב לחצוץ את הגינה הציבורית מול המסוף במנהרה ולצאת לרחוה מנחם בגין ליד אולמי רסיטל משם קו 40 של דן

מצב
הנושא נעול.
למעלה