>>>>>>סקר לכל מי שנכנס לכאן<<<<<<

מצב
הנושא נעול.

אני2010

New member
מה ההעדפה שלכם להגיע ע"מ להגיע ליעדכם אוטובוס או מונית שירות לא צריך הסברים , ותגובות מיותרות רק מה ההעדפה שלכם...

mister K

New member
מה ההעדפה שלכם להגיע ע"מ להגיע ליעדכם אוטובוס או מונית שירות לא צריך הסברים , ותגובות מיותרות רק מה ההעדפה שלכם...
מונית שירות ובמיוחד חאפרים עם רכב לבן!!!!

25306yosef

New member
מונית שירות ובמיוחד חאפרים עם רכב לבן!!!!

גם אני מוכן לנסוע עם מונית שירות ובמיוחד עם חאפרים עם רכב לבן, אבל רק אם ניתן לשלם עבור הנסיעה באמצעות כרטיסי אשראי ובתנאי ונהג המונית מוציא לי חשבונית מס/קבלה חוקית עבור התשלום. יש בכלל לנהגי המוניות חשבוניות מס/קבלה ?

גם אני מוכן לנסוע עם מונית שירות ובמיוחד עם חאפרים עם רכב לבן, אבל רק אם ניתן לשלם עבור הנסיעה באמצעות כרטיסי אשראי ובתנאי ונהג המונית מוציא לי חשבונית מס/קבלה חוקית עבור התשלום. יש בכלל לנהגי המוניות חשבוניות מס/קבלה ?
עם אשראית 96?

למה לשאול שאלות מיותרות?
זה כמו לבוא לפורום מכבי ולעשות סקר מה עדיף: מכבי או הפועל.

david80

Member
למה לשאול שאלות מיותרות?
זה כמו לבוא לפורום מכבי ולעשות סקר מה עדיף: מכבי או הפועל.
לא מדוייק:
והרי מונית שירות זו מעין תחבורה ציבורית. אלא זו כמו ללכת לפורום ספרדים ולשאול האם הם מעדיפים את קבוצת הכדורגל ברצלונה או מנצ'סטר יונייטד?

droriko

New member
לא מדוייק:
והרי מונית שירות זו מעין תחבורה ציבורית. אלא זו כמו ללכת לפורום ספרדים ולשאול האם הם מעדיפים את קבוצת הכדורגל ברצלונה או מנצ'סטר יונייטד?
זה כמו ללכת לפורום ספרדים
ולשאול אם הם מעדיפים חגיגה בסנוקר או הלהקה

romcd

New member
זה כמו ללכת לפורום ספרדים
ולשאול אם הם מעדיפים חגיגה בסנוקר או הלהקה
droriko ספרדים במובן ספרדים לא יהודים ספרדים
כמו לשאול פולנים את מי אתם מעדיפים ויסלה קרקוב או ספרטה פראג \ זאגרב.

אורי404

New member
לא מדוייק:
יש מן המשותף
מוניות השירות הן שירות תח"צ. אבל הן תחום אפור.

david80

Member
אוטובוס (אבל זה הרע במיעוטו מבין האופציות)!

sl 3977

New member
מבחינתי רק פוניקולרים
אופניים עם מנוע חשמלי
למי שיכול לירכב עליהן זה לא מזהם את האוויר אין פקקים אין בעיות חנייה. פחות מזיעים מאופניים רגילות בימי הקיץ החמים עם הלחות המעצבנת. והייתי מאוד שמח אם הייתה גם רכבת תחתית.

אוטובוס. לא נוסע יותר במוניות שירות.
מאז שנסעתי עם מונית שירות שעשה 3 סיבובים מנקודת היציאה עד ליציאה מהעיר (כי לא היו מספיק נוסעים), אני לא נוסע יותר במוניות שירות.

orchilit

New member
מונית שירות? מעדיף רעל עכברים.
רק אוטובוס!

באג2003

New member
מונית שירות היא תוצר לוואי של מערכת תחבורה
חולה. מכאן אני מניח שתשובתי ברורה.

kalil

New member
מונית שירות
מהסיבה הפשוטה שהוא לא יעצור כל כך הרבה כמו אוטובוס ובסופו של דבר אני אגיע ליעד מהר יותר.

25306yosef

New member
רכבת ואוטובוס בינעירוני של קואופרטיב אגד !!!
לא משנה איזה סוג רכבת, לא משנה איזה סוג אוטובוס, העיקר שיהיה רכבת ישראל או אוטובוס בינעירוני של קואופרטיב אגד (לא חברת אגד תעבורה!!!) בכל קווי האוטובוסים של קואופרטיב אגד בכל הארץ ניתן לנסוע חופשי חופשי עם כרטיסי הנסיעה המעולים מנייר של קואופרטיב אגד בהתאם לקוד המחיר הארצי האחיד, דבר זה לא קיים אצל מפעילי התח"צ האחרים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה