שרשור הכוונה ומודיעין 9/10

מצב
הנושא נעול.

oschlick

New member
הכוונה מת"א לרמת גן
שלום אני צריכה להגיע לרחוב בן גוריון 30 ברמת גן אני מגיעה עם רכבת לאחת מתחנות מרכז. באיזו כדאי לרדת ואיזה אוטובוס לקחת? תודה
תלוי מהיכן את מגיעה ברכבת
מכיוון הוד השרון - רדי בתחנת בני ברק, עלי על גשר מבצע קדש לכיוון קניון איילון, ועלי על קווים 52/33/40/137/7. משאר הכיוונים - רדי בתחנת תל אביב מרכז, צאי ביציאת תל אביב, חצי את רחוב על פרשת דרכים לצד של הפארק ועלי על קו 40.

oschlick

New member
צריכה את עזרתכם
איזה קו מגיע מרמת גן (צומת עילית) לקניות רמת אביב? או לחילופין מהתחנה רכבת אוניברסיטה יותר נוח לי רמת גן אבל אם אין ברירה... תודה
מרכבת האוניברסיטה 7/45/13
מצומת עלית אפשר עם כל קו לרכבת מרכז (עדיף 61/161 כי הם עוצרים הכי קרוב) ומדרך נמיר 171/274/45

oschlick

New member
כיצד להגיע לרחוב עין יעקב בת"א
היי לכולם! אני יוצא מחולון(ליד הרכבת החדשה) וצריך להגיע לרחוב עין יעקב 28 בת"א. תודה!
ליד איזו תחנת רכבת אתה?
מתחנת צומת חולון יש קו 11 עד בית הטקסטיל משם אפשר ברגל לעין יעקב

oschlick

New member
היי לכולם! אני יוצא מחולון(ליד הרכבת החדשה) וצריך להגיע לרחוב עין יעקב 28 בת"א. תודה!
מתחנות קוממיות וולפסון אפשר גם עם קו 19
עד מסוף כרמלית ומשם ברגל

guyweiss

New member
היעד נמצא סמוך לכרמלית. מחולון לכרמלית ניתן
להגיע עם 3/19/88. 88 מוריד הכי קרוב (ברח' המרד). תלוי מאיפה בדיוק אתה יוצא בחולון

דור404

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 9/10
חולון-תל אביב
שלום לכולם, כיצד אפשר להגיע מאזור התעשייה הדרומי בחולון למוזיאון תל אביב? אני מחפש את הדרך הכי יעילה והכי מהירה, גם אם זה דורש החלפה. אודה לעזרתכם!

מצב
הנושא נעול.
למעלה