שרשור הכוונה ומודיעין 9/10

מצב
הנושא נעול.

omerbend

New member
שאלה על הגעה מבאר שבע לתל אביב
היי, אני צריך ליסוע מבאר שבע(סמוך לא.ת. עמק שרה) לתל אביב קרוב לשוק הכרמל. אני ממש אשמח אם מישהו יודע איך מגיעים. זאת שאלה שחשובה לי כי אני אצטרך להגיע לשם כמה פעמים המון תודה מראש

מתן276

New member
היי, אני צריך ליסוע מבאר שבע(סמוך לא.ת. עמק שרה) לתל אביב קרוב לשוק הכרמל. אני ממש אשמח אם מישהו יודע איך מגיעים. זאת שאלה שחשובה לי כי אני אצטרך להגיע לשם כמה פעמים המון תודה מראש
זה מה שאתה צריך לעשות
1) סע תחילה לת"מ באר שבע עם קו 17/60/45/048/056. 2) מת"מ ב"ש תיקח 380 עד רכבת מרכז 3) מרכבת מרכז תצא לתחנה מול בית רסיטל ותתחבר ל-18/38/82(עדיפות ל-38/82)

omerbend

New member
זה מה שאתה צריך לעשות
1) סע תחילה לת"מ באר שבע עם קו 17/60/45/048/056. 2) מת"מ ב"ש תיקח 380 עד רכבת מרכז 3) מרכבת מרכז תצא לתחנה מול בית רסיטל ותתחבר ל-18/38/82(עדיפות ל-38/82)
הרכבת לא עוזרת לי איכשהו?

olli3

New member
מנהל
אפשר גם ברכבת לת"א מרכז כאמור
רק שברכבת הנסיעה ארוכה יותר וגם תגיע באיחור...
בשביל מה לרכבת מרכז? מה הטעם?
אם כבר לרכבת ההגנה, מה הטעם לנסוע צפונה כדי לחזור דרומה? הגולש שמעל לא מכיר את באר שבע בכלל ואת הקווים שיוצאים ממנה בפרט, עדיף לבדוק לפני שמגיבים להמלצות שלו שבמקרה הזה מאריכות את הדרך בחצי שעה עד שעה.

בשביל מה לרכבת מרכז? מה הטעם?
אם כבר לרכבת ההגנה, מה הטעם לנסוע צפונה כדי לחזור דרומה? הגולש שמעל לא מכיר את באר שבע בכלל ואת הקווים שיוצאים ממנה בפרט, עדיף לבדוק לפני שמגיבים להמלצות שלו שבמקרה הזה מאריכות את הדרך בחצי שעה עד שעה.
צודק, לא שמתי לב...

olli3

New member
מנהל
זה מה שאתה צריך לעשות
וואי, למה לתסבך את הבן אדם? למה?
את מכיר את איזור התעשיה עמק שרה ואת האיזור הסמוך לה? קודם כל מאד סביר להניח שהוא יוצא ממחנה נתן, אז ממחנה נתן למרכזית באר שבע קווים 32 של מטרודן ו46 של מטרופולין (גם ממחנה נתן עצמו וגם מהחר"פ). מאיזור התעשיה עמק שרה עצמו קו 17 בלבד. מחוץ לאיזור התעשיה עוברים הקווים 44/45/58/60 של מטרופולין (על הכביש הראשי). עדיף לעלות על 370, מה הטעם לנסוע צפונה כדי להגיע דרומה חזרה לשוק הכרמל? מה????

olli3

New member
מנהל
סע אך ורק כך>>>
ממרכזית באר שבע קו 370 ישירות לת"א. רד בתחנה המרכזית, משם עבור לקומה 4 ומתוך התחנה עלה על קו 4 בתדירות גבוהה. אפשר גם לצאת מהמרכזית החוצה לרחוב לוינסקי ולעלות על קווים 16/31/104/204 של דן (כולם בתדירות משותפת גבוהה מאד). מקו 370 ניתן גם לרדת בגשר לה גארדיה, משם ממשיכים עם קו 31 (מהגשר עצמו), רק ש31 לא בעל תדירות גבוהה. אם במקרה אתה רואה אותו ברמזור שם (זה הרמזור הראשון שקו 370 נתקל בו כשהוא מגיע לת"א), מומלץ לרדת וישר להחליף ל31. רכבת איטית תמיד מהאוטובוס. אל תיסע בקו 380, קו זה מביא אותך לנקודה צפונית יותר בת"א ושוק הכרמל נמצא בנקודה דרומית יותר (בקו ישיר מהתחנה המרכזית בת"א), על כן אין שום טעם לנסוע צפונה רק כדי לחזור דרומה, מה גם שאם זו שעת פקקים, חבל כי תיתקע עוד זמן בפקקים לעומת 370 שלא נתקע בפקקים.

BrEt HaRt 4eVeR

New member
שלום לכולם
אני צריך להגיע היום בערב מאשדוד לקניון בחולון, אבל עם רכב פרטי! בחיים לא הייתי שם עם הרכב, אז אני צריך בבקשה הנחיות ממש מדויקות איך מגיעים? (באיזה כביש עולים, איזה יציאה יורדים מהכביש המהיר וכל מיני כאלה..) תודה רבה

BrEt HaRt 4eVeR

New member
שלום לכולם
אני צריך להגיע היום בערב מאשדוד לקניון בחולון, אבל עם רכב פרטי! בחיים לא הייתי שם עם הרכב, אז אני צריך בבקשה הנחיות ממש מדויקות איך מגיעים? (באיזה כביש עולים, איזה יציאה יורדים מהכביש המהיר וכל מיני כאלה..) תודה רבה
או לחילופין,
האם יש תחבורה נוחה בין אשדוד לחולון? אם כן, עד איזה שעה זה? תודה

שלום לכולם
אשדוד- קניון חולון
יוצאים מאשדוד לכביש 4 לכיון תל אביב. ממשיכים צפונה, עוברים את מחלף יבנה, וכעבור מספר קילומטרים מגיעים למחלף חולות (התפצלות פשוטה - יש לקחת את הנתיב הימני ביותר כדי לעלות לכביש 20). ממשיכים על כביש 20, חולפים על פני המחלפים, מבוא איילון, ראשון לציון, קוממיות, ומגיעים למחלף יוספטל שבו יש לצאת מהכביש המהיר ולפנות ימינה ברמזור. כל מה שנותר לעשות אחרי הפניה זה להמשיך ישר כ 4 רמזורים עד שרואים את הקניון מצד שמאל.

BrEt HaRt 4eVeR

New member
אשדוד- קניון חולון
יוצאים מאשדוד לכביש 4 לכיון תל אביב. ממשיכים צפונה, עוברים את מחלף יבנה, וכעבור מספר קילומטרים מגיעים למחלף חולות (התפצלות פשוטה - יש לקחת את הנתיב הימני ביותר כדי לעלות לכביש 20). ממשיכים על כביש 20, חולפים על פני המחלפים, מבוא איילון, ראשון לציון, קוממיות, ומגיעים למחלף יוספטל שבו יש לצאת מהכביש המהיר ולפנות ימינה ברמזור. כל מה שנותר לעשות אחרי הפניה זה להמשיך ישר כ 4 רמזורים עד שרואים את הקניון מצד שמאל.
תודה רבה
האם יש אבל איזהשהי תחבורה ציבורית מסודרת בין אשדוד לחולון? או שרכב זו האפשרות היחידה?

מצב
הנושא נעול.
למעלה