שרשור הכוונה ומודיעין 9/10

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
וואי אני ראשון? לא נעים...
מתחנה מרכזית י-ם לבית החייל י-ם המון תודה לעונים
אפשר גם ברגל
הולכים לשדרות שז"ר (בנייני האומה), ממשיכים לכיוון מרכז העיר ופונים ימינה לשדרות הנשיא השישי. מיד מגיעים לכיכר בה פונים שמאלה עד שמגיעים לבית החייל. אם רוצים אוטובוס, ניתן לקחת כל קו שנוסע למרכז העיר ולרדת אחרי תחנה אחת בתחילת רחוב אגריפס, מול השוקניון. משם עוברים דרך רחוב ארנון ובקצה השני חוצים את הכביש ואת הפארק הקטנטן שיש שם והגעת לבית החייל. מדובר בהליכה של 3-4 דקות.

Ma†an

New member
אפשר גם ברגל
הולכים לשדרות שז"ר (בנייני האומה), ממשיכים לכיוון מרכז העיר ופונים ימינה לשדרות הנשיא השישי. מיד מגיעים לכיכר בה פונים שמאלה עד שמגיעים לבית החייל. אם רוצים אוטובוס, ניתן לקחת כל קו שנוסע למרכז העיר ולרדת אחרי תחנה אחת בתחילת רחוב אגריפס, מול השוקניון. משם עוברים דרך רחוב ארנון ובקצה השני חוצים את הכביש ואת הפארק הקטנטן שיש שם והגעת לבית החייל. מדובר בהליכה של 3-4 דקות.
תודה לך
יופי של חתימה.

PinkyRaSta

New member
מלב המפרץ
בי"ס שדה הר מירון
מחר (ראשון) בערב, סביבות 19:00-20:00 יציאה מלב המפרץ. אני צריכה להגיע לבי"ס שדה הר מירון חיפשתי באתרים השונים ובאמת לא הצלחתי למצוא פתרון. תודה לעונים/ות המבינים/ות. שבוע נפלא!!

guyweiss

New member
מלב המפרץ
בי"ס שדה הר מירון
מחר (ראשון) בערב, סביבות 19:00-20:00 יציאה מלב המפרץ. אני צריכה להגיע לבי"ס שדה הר מירון חיפשתי באתרים השונים ובאמת לא הצלחתי למצוא פתרון. תודה לעונים/ות המבינים/ות. שבוע נפלא!!
רכבת לנהריה ומשם 367 מס' פעמים ביום

CommandeRiker

New member
להגיע לרמת פולג בערבים ממחנות גלילות
היי, אני צריך להגיע מדי פעם לרמת פולג בערבים ממחנות גלילות. אני יכול להגיע לטרמפיאדה של הסינמה סיטי על כביש החוף, או לקחת אופניים לרכבת בהרצליה.. מה עדיף לי..? והאם יש מונית שירות ישירה מהרכבת לרמת פולג ?

olli3

New member
מנהל
להגיע לרמת פולג בערבים ממחנות גלילות
היי, אני צריך להגיע מדי פעם לרמת פולג בערבים ממחנות גלילות. אני יכול להגיע לטרמפיאדה של הסינמה סיטי על כביש החוף, או לקחת אופניים לרכבת בהרצליה.. מה עדיף לי..? והאם יש מונית שירות ישירה מהרכבת לרמת פולג ?
קו 601 נתיב אקספרס.
יש לרדת על כביש החוף, במסעף הכניסה לאודים, לחצות את הגשר ולהיכנס לרמת פולג.

olli3

New member
מנהל
כןיש כניסה מהגשר של אודים..?
מהכביש זה נראה שלא..
לא ירדתי שם מעולם, אבל מהאוטובוס זה נראה שיש.
יש שם מדרכה שמובילה לתוך השכונה, ראיתי את זה כבר פעמים רבות. אם יש איזשהו שער בהמשך שמונע ממך להיכנס פנימה, זה כבר משהו אחר. אם כך, אני ממליץ לך לבדוק קודם לכן כשתהיה כבר בשכונה לראות האם יש גישה לגשר.

lilo4

New member
מתחנה מרכזית בת"א לרמת גן
אני צריכה להגיע היום מהתחנה המרכזית החדשה בת"א לרח' בן גוריון ברמת גן [משום מה לא הצלחתי למצוא שום דבר באתר של דן]. אין לי בעיה לרדת בז'בוטינסקי או בנקודה קרובה אחרת וללכת כמה דק' ברגל. תודה רבה

guyweiss

New member
אני צריכה להגיע היום מהתחנה המרכזית החדשה בת"א לרח' בן גוריון ברמת גן [משום מה לא הצלחתי למצוא שום דבר באתר של דן]. אין לי בעיה לרדת בז'בוטינסקי או בנקודה קרובה אחרת וללכת כמה דק' ברגל. תודה רבה
בן גוריון רחוב מאוד ארוך, איזה אזור את צריכה?
מתחנה מרכזית לצומת בן גוריון/ז'בוטינסקי מגיעים 50/51. כמו כן, מה נקודת המוצא שלך? ברוב המקרים מעבר בתחנה המרכזית רק מאריכה את הנסיעה

olli3

New member
מנהל
אם יש לך אפשרות להגיע לרכבת מרכז....
אז זו האופציה העדיפה. משם הדרך קצרה יותר ליעד שלך. ממרכזית ת"א קווים 50/51 דן ו68 של קווים.

cwen

New member
קווים לרמת גן: 52, 60, 160, 51, 68
אבל שוב, מאוד מאוד תלוי להיכן ברמת גן. כל הקווים שציינתי מגיעים לנקודות *שונות* בבן גוריון ברמת גן. 52 נוסע לאורך חלק גדול מבן גוריון, אבל עושה סיבובים בגבעתיים בדרך, לכן עדיף אולי לא להשתמש בו. אם היעד שלך באיזור ז'בוטינסקי 60 לא יתאים כנראה. 160 יכול להביא אותך לפינת בן גוריון הרוא"ה. אם את צריכה לשלישות הוא יכול להתאים. 51 ו 68 יביאו אותך שניהם לבן גוריון פינת ז'בוטינסקי. אם את צריכה יותר קרוב לאבא הלל, יש קו 42 שעובר קרוב לתחנה המרכזית ויש קווי אגד 531, 525, 524. יכול להיות שיש גם שילובי קווים שיכולים להביא אותך ישר ליעד. וכמו שציינו מעלי, תגידי גם מאיפה את יוצאת לדרך, יתכן שיש דרכים טובות יותר מאשר מעבר במרכזית ת"א, שברוב המקרים הוא מיותר ורק מסבך את ההגעה. להבא כדאי לחפש קווים באתר של משרד התחבורה bus.gov.il כי הוא מקיף את כל החברות, ואילו האתר של דן נותן מידע רק על קווי דן.

lilo4

New member
קווים לרמת גן: 52, 60, 160, 51, 68
אבל שוב, מאוד מאוד תלוי להיכן ברמת גן. כל הקווים שציינתי מגיעים לנקודות *שונות* בבן גוריון ברמת גן. 52 נוסע לאורך חלק גדול מבן גוריון, אבל עושה סיבובים בגבעתיים בדרך, לכן עדיף אולי לא להשתמש בו. אם היעד שלך באיזור ז'בוטינסקי 60 לא יתאים כנראה. 160 יכול להביא אותך לפינת בן גוריון הרוא"ה. אם את צריכה לשלישות הוא יכול להתאים. 51 ו 68 יביאו אותך שניהם לבן גוריון פינת ז'בוטינסקי. אם את צריכה יותר קרוב לאבא הלל, יש קו 42 שעובר קרוב לתחנה המרכזית ויש קווי אגד 531, 525, 524. יכול להיות שיש גם שילובי קווים שיכולים להביא אותך ישר ליעד. וכמו שציינו מעלי, תגידי גם מאיפה את יוצאת לדרך, יתכן שיש דרכים טובות יותר מאשר מעבר במרכזית ת"א, שברוב המקרים הוא מיותר ורק מסבך את ההגעה. להבא כדאי לחפש קווים באתר של משרד התחבורה bus.gov.il כי הוא מקיף את כל החברות, ואילו האתר של דן נותן מידע רק על קווי דן.
שינוי נתיב- מסבידור מרכז לבן גוריון ברמת גן
בסוף החלטתי לנסוע ברכבת, אני אשמח מאוד אם תוכלו לרשום לי איזה קווים מגיעים מהאזור של תחנת רכבת סבידור-מרכז לרח' בן גוריון. אני צריכה להיות באזור של מגדלי הקונקורד, בערך מספר 40. הבנתי שקו 40 של דן נכנס לתוך הרחוב. רציתי לדעת אם יש אופציות נוספות, כמו שכתבתי קודם לא איכפת לי לרדת בז'בוטינסקי באזור של בית המשפט וללכת כמה דק' ברגל. שאלה אחרונה- האם כדאי לי לעלות על אוטובוס באזור המסוף של דן / על פרשת דרכים או שעדיף לעבור לרמת גן ולחכות באזור הבורסה? תודה גדולה לכל מי שעזר! אני לא מכירה את האזור בכלל והסתבכתי מאוד

מצב
הנושא נעול.
למעלה