שרשור הכוונה ומודיעין 20/9

מצב
הנושא נעול.

דוד311

New member
תודה רבה לכם! היעד עקרונית כרמיאל
האם זה ריאלי מבחינת פקקים להגיע לרכבת של 14:57 מהדסה עין כרם?אני מתאר לעצמי שכל הצירים פקוקים ביום שישי בשעות האלה,גם בי"ם,גם כביש 1,וגם איילון.
כן, אם תצא באוטובוס של 13:00
השעה הזו לא פקוקה בכלל בימי שישי. אנשים לא עובדים, בתי הספר מסיימים כבר ב-12:00, והשבת לא נכנסת עד אחרי 18:00. מדובר בנסיעה של כחצי שעה בירושלים ועוד כשעה עד תל אביב. אם תצא באוטובוס של 13:00 מהדסה ולא תתברבר בדרך אתה תגיע בזמן. האוטובוס הבא ב-13:20, ולא הייתי בונה על זה שתגיע איתו בזמן.

hellsing1991

New member
כן, אם תצא באוטובוס של 13:00
השעה הזו לא פקוקה בכלל בימי שישי. אנשים לא עובדים, בתי הספר מסיימים כבר ב-12:00, והשבת לא נכנסת עד אחרי 18:00. מדובר בנסיעה של כחצי שעה בירושלים ועוד כשעה עד תל אביב. אם תצא באוטובוס של 13:00 מהדסה ולא תתברבר בדרך אתה תגיע בזמן. האוטובוס הבא ב-13:20, ולא הייתי בונה על זה שתגיע איתו בזמן.
מאה אחוז,תודה

olli3

New member
מנהל
איזה קו מגיע מתחנת רכבת מרכז לראשון לציון
לקניון הזהב?
עדיף לקחת את 173 לסינמה סיטי
ושם להחליף לכל קו לקניון הזהב וממש לא חסר. היתרון, קו 173 הוא קו מהיר שנוסע על נתיבי איילון בקטע שבין וולפסון למחלף ראשון לציון מערב.

Ronican

New member
שלום

אני אשמח מאוד לעזרה בתוך ת"א נקודת מוצא - בית הדר עליי להגיע ל-אזור הטיילת(ארנון 12) הבנתי שצריך אוטובוס לבן יהודה הסמוך אז איך אני אדע איפה לרדת? אילו קווים לקחת? מישהו יכול לעזור לי?
תודה רבה רבה מראש
ממני, חסרת חוש כיוון

מתן276

New member
שלום

אני אשמח מאוד לעזרה בתוך ת"א נקודת מוצא - בית הדר עליי להגיע ל-אזור הטיילת(ארנון 12) הבנתי שצריך אוטובוס לבן יהודה הסמוך אז איך אני אדע איפה לרדת? אילו קווים לקחת? מישהו יכול לעזור לי?
תודה רבה רבה מראש
ממני, חסרת חוש כיוון
מדרך בגין עם קו 89/189/289/126 עד קרליבך
משם עם קו 63 דן עד בן יהודה. כשאת יורדת מהאוטובוס את יכולה להמשיך ברגל, שזה לא כזה הרבה, או מהצד השני של הכביש לקחת 4/104/204/10

Rotmii

New member
הגעה מפ''ת/ת''א לראש פינה
אהלן, מהי הדרך המהירה ביותר להגיע מפ''ת לראש פינה או מאיזור ת''א תחנה מרכזית לשם? בדקתי באתר bus.co.il ומצאתי שיש קו של אגד 842 שמגיע לצומת ראש פינה מתחנה המרכזית בת''א. האם ישנה דרך שלוקחת פחות זמן? אולי שילוב של רכבת ביחד עם אוטובוס? כמו כן, האם כבר לא קיימת רכבת שמגיעה מת''א לנהריה ישירות? תודה לעוזרים

אהלן, מהי הדרך המהירה ביותר להגיע מפ''ת לראש פינה או מאיזור ת''א תחנה מרכזית לשם? בדקתי באתר bus.co.il ומצאתי שיש קו של אגד 842 שמגיע לצומת ראש פינה מתחנה המרכזית בת''א. האם ישנה דרך שלוקחת פחות זמן? אולי שילוב של רכבת ביחד עם אוטובוס? כמו כן, האם כבר לא קיימת רכבת שמגיעה מת''א לנהריה ישירות? תודה לעוזרים
בקשר לרכבות לנהריה
מתוך אתר הרכבת: http://www.rail.co.il/HE/DrivePlan/ScheduleAlerts/Pages/AltSeptember2011d.aspx הפסקת תנועת הרכבות מ/אל תחנת נהרייה במסגרת עבודות הפיתוח לשיפור השירות והבטיחות (עבודות להכפלת המסילה), תופסק תנועת הרכבות בין עכו ונהרייה, בשני הכיוונים, החל מיום רביעי 14 בספטמבר 2011 ועד ליום שישי 23 בספטמבר 2011 (כולל).

olli3

New member
מנהל
כל קווי הצפון עוברים גם ברכבת מרכז
על כן אין שום טעם להמשיך דרומה למרכזית ולחזור את אותה הדרך חזרה לרכבת מרכז. מידע מדוייק ואמין תוכלי למצוא בפורטל של משרד התחבורה www.bus.gov.il ולא באתר הפרטי אוטובוסים שיש בו דיי הרבה שגיאות ובעיות. מרכבת מרכז קווים 842/845 של אגד לראש פינה. זמן הסיעה בהם זהה, אם כי 845 ממש טיפה יותר מהיר. מפתח תקווה תוכלי לקחת את קו 841 של אגד, אך שימי לב מדובר בקו מאסף שנוסע דרך כל העולם ואשתו. בשעות הבוקר יש אופציה מהירה וקלילה. קו 553 של אגד ישירות להרצליה דרך כביש גהה וכביש 5 (הוא עושה איסוף גם באם המושבות). יורדים בתחנה הראשונה שברחוב מדינת היהודים והולכים לכיוון של כביש 2, חוצים את הגשר ומשם עולים על 842/845. מדובר בהליכה של 5 דקות על השעון (מניסיון). היתרון בדרך הזו היא שלא נכנסים לציר ז'בוטינסקי וגם עוקפים את דרך נמיר עליה נוסעים 842/845. נסיעה קלילה ומהירה על כביש גהה וכיבש 5 ישירות לכביש החוף, החלפה קלה ל842/845 וזהו.

איך הכי כדאי להגיע לתל אביב מפתח תקוה
מאזור צמת סגולה לאזור ההגנה (רכבת) או נחמיאס? יש "כלי רכב" עירוני (רולרס) לקטעים התוך-תל-אביביים. שעת הגעה רצויה: 18:45, היום. רכבת לתל אביב מתחנת ירקונים, או אוטובוס?

olli3

New member
מנהל
איך הכי כדאי להגיע לתל אביב מפתח תקוה
מאזור צמת סגולה לאזור ההגנה (רכבת) או נחמיאס? יש "כלי רכב" עירוני (רולרס) לקטעים התוך-תל-אביביים. שעת הגעה רצויה: 18:45, היום. רכבת לתל אביב מתחנת ירקונים, או אוטובוס?
באוטובוסים קווי אגש השונים לת"א
641/921 וכל החברים לת"א, כולם מגיעים למרכזית ת"א הסמוכה לתחנת רכבת ההגנה (5 דקות הליכה בינהם). רכבת מסגולה גם נהדר.

באוטובוסים קווי אגש השונים לת"א
641/921 וכל החברים לת"א, כולם מגיעים למרכזית ת"א הסמוכה לתחנת רכבת ההגנה (5 דקות הליכה בינהם). רכבת מסגולה גם נהדר.
תודה, האוטובוס הפתיע לטובה.
בערך 60% ממחיר הרכבת, נגיש לא פחות ומהיר.

מתן276

New member
אחוזה לגן העצמאות בתל אביב
תיסעי כך
קו 501 עד רכבת מרכז ומשם תחליפי לקו 10 שיוצא מהמסוף או לקו 61/161/55 מעוצרים בעל פרשת דרכים(בצמוד למסוף). קו 55 מגיע ממש לרח' הירקון, האחרים עוצרים בבן יהודה(קו 10 גם עושה סיבוב אז עדיף לך לחכות בתחנה של 55/61/161)

מצב
הנושא נעול.
למעלה