שרשור הכוונה ומודיעין 20/9

מצב
הנושא נעול.

lonefairy

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 20/9
עד איזו שעה פועלות מוניות שירות ת"א-נתניה
ביום חמישי? שמעתי פעם שזה עד 3:00 בלילה בגלל כל המבלים, ואני רוצה לברר אם זה באמת נכון. אני צריכה לקחת מונית בסביבות חצות או אולי קצת אחרי, אבל אם זה בלתי אפשרי, אצא מוקדם יותר. תודה.

אוהד11

New member
עד איזו שעה פועלות מוניות שירות ת"א-נתניה
ביום חמישי? שמעתי פעם שזה עד 3:00 בלילה בגלל כל המבלים, ואני רוצה לברר אם זה באמת נכון. אני צריכה לקחת מונית בסביבות חצות או אולי קצת אחרי, אבל אם זה בלתי אפשרי, אצא מוקדם יותר. תודה.
למוניות שרות אין לו"ז, הכל תלוי ברצון הנהגים

orchilit

New member
מהדסה עין כרם לצפון(חיפה-עכו-גליל)
ביום שישי אחרי 1 בצהריים,האם זה אפשרי בכלל? תודה רבה מראש
ודאי
מירושלים לחיפה : קו 940 הישיר אחרון ב-1500 (כל 55-60 דק') לחוף הכרמל , יש גם 947 מאסף אחרון ב-16:30 (כל 30-40 דק'). מירושלים לעכו : קו 960 למרכזית המפרץ אחרון ב-15:30 (כל 40-50 דק'), שעתיים נסיעה לערך, קו 271 ממרכזית המפרץ דרך הקריות, עכו עד נהריה , אחרון ב-17:35 (כל 20-30 דק'). ישנה גם רכבת אחרונה מחיפה חוף הכרמל ב-15:19 (מגיעה ללב המפרץ בערך ב-15:39). תלוי בתזמון שלך כמובן. ולגליל - תלוי לאיפה בגליל, כמובן. מהדסה עין כרם לת"מ ירושלים : קו 27 אגד, כל 20 דק'. (רצוי לצאת עד שתיים ומשהו משם כדי להספיק לאוטובוסים צפונה).

דוד311

New member
מהדסה לצפון
קו 27 לתחנה המרכזית, משם תוכל להגיע באוטובוס לכל מקום שתרצה, תלוי לאן בדיוק ובאיזו שעה. אם אתה רוצה לנסוע לצפון ברכבת, קח 480 מהתחנה המרכזית לרכבת מרכז בתל אביב. כל המידע נמצא תמיד באתר http://www.bus.gov.il

נתנאל531

Well-known member
אפשרי
מעין כרם לתחנה מרכזית בירושלים, משם 480 לרכבת מרכז. מרכבת מרכז: רכבת אחרונה צפונה יוצאת ב־14:57, ולאחריה יש אוטובוס קו 910 עד 17:00. אם תפרט יעד ספיציפי, יכול להיות שיהיה אוטובוס מתל אביב אליו בשעות המבוקשות. מחיפה צפונה: 103 אחרון ממרכזית חוף הכרמל למרכזית המפרץ יוצא ב־17:00. ממרכזית המפרץ 271 אחרון לעכו / נהריה יוצא ב־17:30, לכרמיאל / צפת / קריית שמונה - אחרון ב־16:15, יכול להיות שיהיו מוניות שירות לאחר מכן.

hellsing1991

New member
תודה רבה לכם! היעד עקרונית כרמיאל
האם זה ריאלי מבחינת פקקים להגיע לרכבת של 14:57 מהדסה עין כרם?אני מתאר לעצמי שכל הצירים פקוקים ביום שישי בשעות האלה,גם בי"ם,גם כביש 1,וגם איילון.

מצב
הנושא נעול.
למעלה