שרשור הכוונה ומודיעין 20/9

מצב
הנושא נעול.

צבית ה1

New member
שדרות העם הצרפתי, רמת גן..
האם קיים קו שעובר ברחוב הזה? אני צריכה להגיע לרחוב זה או מרכבת צפון (ארלוזורוב) בת"א או מרחוב התקווה / רש"י ברמת גן. מישהו אמר לי היום שקו 20 מגיע עד לרחוב זה - לא מצאתי קו כזה באתר האוטובוסים. האם הוא שונה לאחר הרפורמה, ולאיזה קו? תודה.

amit1270

New member
האם קיים קו שעובר ברחוב הזה? אני צריכה להגיע לרחוב זה או מרכבת צפון (ארלוזורוב) בת"א או מרחוב התקווה / רש"י ברמת גן. מישהו אמר לי היום שקו 20 מגיע עד לרחוב זה - לא מצאתי קו כזה באתר האוטובוסים. האם הוא שונה לאחר הרפורמה, ולאיזה קו? תודה.
מרחוב התקווה/ רש"י אפשר ברגל
באוטובוס - כל קו שמגיע לאבא הלל אמור לעשות את העבודה, ויש לא מעט ככל הידוע לי.

guyweiss

New member
20 בוטל בעקבות הרפורמה. מרכבת מרכז (ולא צפון)
ניתן לקחת 42/58/75/76/142 (58 בעדיפות אחרונה כי הוא נמצא בנפרד משאר התחנות) עד אבא הלל ולהיכנס ברגל דרך שדרות השושנים. מרחוב התקווה אפשר ללכת ברגל או לקחת 67 בז'בוטינסקי ולרדת באבא הלל

צבית ה1

New member
20 בוטל בעקבות הרפורמה. מרכבת מרכז (ולא צפון)
ניתן לקחת 42/58/75/76/142 (58 בעדיפות אחרונה כי הוא נמצא בנפרד משאר התחנות) עד אבא הלל ולהיכנס ברגל דרך שדרות השושנים. מרחוב התקווה אפשר ללכת ברגל או לקחת 67 בז'בוטינסקי ולרדת באבא הלל
תודה רבה. עזרת לי מאוד.

magicbs

New member
האם זמן הנסיעה
מקמפוס הר הצופים לקמפוס גבעת רם (ולהפך) בקו 68 הוא באמת חצי שעה? יש אפשרות להיתקע הרבה בפקקים? יש אפשרויות אחרות טובות למסלול הזה?

האם זמן הנסיעה
מקמפוס הר הצופים לקמפוס גבעת רם (ולהפך) בקו 68 הוא באמת חצי שעה? יש אפשרות להיתקע הרבה בפקקים? יש אפשרויות אחרות טובות למסלול הזה?
יכול להתעקב עקב עומסים בעיר 5-20 דקות
פעם היו הסעות מהר הצופים לגבעת רם ולהפך של האוניברסיטה , תבדוק, חוץ מזה קו 42 עבר פעם דרך 2 הנקודות דרך בגין שאמור להיות יותר קצר תבדוק בwww.bus.gov.il . סך הכל 68 זו אפשרות די טובה.

דוד311

New member
האם זמן הנסיעה
שאטלים של האוניברסיטה
http://studean.huji.ac.il/?cmd=life.90 בתחילת נובמבר אמור גם להיפתח קו 69 עם מסלול קצר מעט יותר משל 68 (הוא לא יעבור דרך הגבעה הצרפתית). מצד שני, קו 68 אמור להתארך מעט (יעבור דרך גבעת המבתר). לא ברור מה יהיה היחס בין התדירויות שלהם. התדירות של 42 (שישנה את מספרו ל-16) אמורה לעלות לשלוש פעמים בשעה. על כל זאת ועוד: http://aguda.org.il/node/82349

svety

New member
כמה הכוונות מפ"ת.
תודה לעוזרים
1. מהנת"צ בז'בוטינסקי פ"ת לקניון גבעתיים. מניחה שהכי נוח זה לקחת 51/66/82 ולהחליף ברש"י או בהרצל ל57. זו הדרך היעילה ביותר? 2. מהנת"צ לביה"ס הולץ.

מתן276

New member
כמה הכוונות מפ"ת.
תודה לעוזרים
1. מהנת"צ בז'בוטינסקי פ"ת לקניון גבעתיים. מניחה שהכי נוח זה לקחת 51/66/82 ולהחליף ברש"י או בהרצל ל57. זו הדרך היעילה ביותר? 2. מהנת"צ לביה"ס הולץ.
תשובות
1. תעשי מה שאמרת, ויש לך בנוסף ל-57 גם את קו 52. 2. תגיעי לרח' המסגר עם קו 51 ומשם תתחברי לאחד מקווי אגד 26/71/171/271/274

דחוף להרגע- שגרירות ארה"ב
היינו אמורים לנסוע עם הרכב אבל יש בעיה אז ניקח רכבת..... אנחנו להגיע לשגרירות ארה"ב עוד שעה וחצי, באיזו תחנה ברכבת אנחנו צריכים לרדת ? (אנחנו ניקח מונית ספיישל מהרכבת לשגרירות שנמצאת ברחוב הירקון 71 בת"א) אז באיזו תחנה לרדת ואם מישהו יכול להעריך כמה זמן זה בערך מהתחנה לשגרירות? תודה רבה

אוהד11

New member
היינו אמורים לנסוע עם הרכב אבל יש בעיה אז ניקח רכבת..... אנחנו להגיע לשגרירות ארה"ב עוד שעה וחצי, באיזו תחנה ברכבת אנחנו צריכים לרדת ? (אנחנו ניקח מונית ספיישל מהרכבת לשגרירות שנמצאת ברחוב הירקון 71 בת"א) אז באיזו תחנה לרדת ואם מישהו יכול להעריך כמה זמן זה בערך מהתחנה לשגרירות? תודה רבה
רכבת ארלוזרוב, אפשר לקחת את 10 או 18 עד בן
יהודה/טרומפלדור

olli3

New member
מנהל
אם באים מכיוון צפון אז יורדים ברכבת מרכז
עוברים למסוף דן הצמוד ולקוחים משם את קו 10 עד לרחוב בן יהודה (היכן שבית אל על), משם זה 2 דקות הליכה בכיוון הים לשגרירות). אם באים מכיוון דרום, יש לרדת בתחנה רכבת ההגנה, ממול לפתח תחנת הרכבת עולים על קווים 104/204 של דן ויורדים בבן יהודה בבית אל על. מתחנות הרכבת זה זמן נסיעה של כ12-15 דקות. לגבי מונית, לא שמתי לב לזה עד עכשיו. מתחנת עזרילאי זה קו ישיר יחסית לשגרירות, זו הנקודה הקרובה ביותר. מונית תיקח לכם כמו אוטובוס מבחינת הזמן. אזור עמוס ומרומזר כך שהמונית נוסעת דיי דומה לאוטובוס וזה ייקח כ-10 דקות נסיעה.

olli3

New member
מנהל
אם באים מכיוון צפון אז יורדים ברכבת מרכז
עוברים למסוף דן הצמוד ולקוחים משם את קו 10 עד לרחוב בן יהודה (היכן שבית אל על), משם זה 2 דקות הליכה בכיוון הים לשגרירות). אם באים מכיוון דרום, יש לרדת בתחנה רכבת ההגנה, ממול לפתח תחנת הרכבת עולים על קווים 104/204 של דן ויורדים בבן יהודה בבית אל על. מתחנות הרכבת זה זמן נסיעה של כ12-15 דקות. לגבי מונית, לא שמתי לב לזה עד עכשיו. מתחנת עזרילאי זה קו ישיר יחסית לשגרירות, זו הנקודה הקרובה ביותר. מונית תיקח לכם כמו אוטובוס מבחינת הזמן. אזור עמוס ומרומזר כך שהמונית נוסעת דיי דומה לאוטובוס וזה ייקח כ-10 דקות נסיעה.
מרכבת מרכז אפשר גם עם 61/161 דן
התחנה שלהם נמצאת צמוד למסוף דן, מאחורי השלט האלקטרוני של לוח הזמנים שצמוד לדשא ומאחורי 3 סככות של תחנות אוטובוס. קווים 61/161 אוספים מאחת מן הסככות האלו. גם עם קווים אלו יורדים בבן יהודה היכן שבית אל על. קו 18 פחות מומלץ עקב סיבוב שהוא עושה באיכילוב ועיריית ת"א.

Kobilevi80

New member
מתיכון אנקורי-בית קברות טרומפלדור לועד הפועל
שלום לפורום - באיזו שעה מחר יוצא קו 66 הראשון לשם(לכיוון פ"ת)?אני צריך להיות באזור מוקדם בבוקר - 7:15 תודה מראש

מתן276

New member
מתיכון אנקורי-בית קברות טרומפלדור לועד הפועל
שלום לפורום - באיזו שעה מחר יוצא קו 66 הראשון לשם(לכיוון פ"ת)?אני צריך להיות באזור מוקדם בבוקר - 7:15 תודה מראש
66 הראשון יוצא כבר ב-5:15
חוץ מזה יש לך גם את קו 90 כאופציה מבוגרשוב

מצב
הנושא נעול.
למעלה