שרשור הכוונה ומודיעין 8/8

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
זה רק אני או שיש טעות בלוח זמנים באתר של bus
.gov.il יש שמה את קו 10 של דן שיוצא מהסינמה סיטי בראשון לציון ומגיע לאלרוזב בתל אביב רשום שלוקח לו 24 דקות. נכנסתי לפרטים על התחנות וראיתי עשרות תחנות אין סיכוי שהוא יעשה את זה ב24 דקות. עם כל כך הרבה תחנות ברכב אני עושה את זה ב16 דק. האם יש טעות?! מישהו מכיר את הקו?
כן יש טעות.
לא נסעתי את כל המסלול, אבל רק בקטע שבין רכבת מרכז ועד לכרמלית זה לוקח לפחות 20 דקות בשעות שפל כשהכבישים ריקים. בשעות רגילות ולא יצא לי לנסוע למרחק כה רב עם קו 10, אני משער שעד לכרמלית זה לוקח כחצי שעה.

lklk2

New member
כן יש טעות.
לא נסעתי את כל המסלול, אבל רק בקטע שבין רכבת מרכז ועד לכרמלית זה לוקח לפחות 20 דקות בשעות שפל כשהכבישים ריקים. בשעות רגילות ולא יצא לי לנסוע למרחק כה רב עם קו 10, אני משער שעד לכרמלית זה לוקח כחצי שעה.
סליחה על הבורות אבל מזה כרמלית?
וכמה נראה לך יקח לקו בין סינמה סיטי לאלרוזוב?

זהו מסוף אוטובוסים ליד שוק הכרמל
שדרכו עובר קו 10. משך הנסיעה בקו 10 מהסינמה סיטי לארלוזורוב יכול לקחת בין שעה ל שעה ועשרים... (הקו נוסע דרך בת ים, יפו, תל אביב...). עדיף לקחת את 173.

ravkav123

New member
זהו מסוף אוטובוסים ליד שוק הכרמל
שדרכו עובר קו 10. משך הנסיעה בקו 10 מהסינמה סיטי לארלוזורוב יכול לקחת בין שעה ל שעה ועשרים... (הקו נוסע דרך בת ים, יפו, תל אביב...). עדיף לקחת את 173.
מסוף כרמלית זה גם בעל כינוי שגולש ותיק על על

olli3

New member
מנהל
מהסינמה סיטי לארלוזורוב נוסעים עם קו 173 אגד
הוא הרבה יותר מהיר, גם עקב המסלול הישר שלו אך בעיקר עקב כך שהוא נוסע חלק מהמסלול על איילון (בין ראשל"צ לוולפסון). מסוף כרמלית נמצא ליד מלון דויד אינטרקונטיננטאל (או איך שלא רושמים את השם של המלון הזה). הכרמית הוא המסוף הגדול ביותר של דן, ממנו גם יוצאים קווים של מטרופולין וקווים של חברת קווים.

droriko

New member
זה רק אני או שיש טעות בלוח זמנים באתר של bus
.gov.il יש שמה את קו 10 של דן שיוצא מהסינמה סיטי בראשון לציון ומגיע לאלרוזב בתל אביב רשום שלוקח לו 24 דקות. נכנסתי לפרטים על התחנות וראיתי עשרות תחנות אין סיכוי שהוא יעשה את זה ב24 דקות. עם כל כך הרבה תחנות ברכב אני עושה את זה ב16 דק. האם יש טעות?! מישהו מכיר את הקו?
לוקח לו שעה ו-10 דקות

olli3

New member
מנהל
ירושלים למקמצ"ר (תל השומר)
המלצות הגעה מהירה בבוקר (צריך להיות ב8) וחזרה אחר הצהריים (יוצא ב5 וחצי~6) תודה מראש :)
קו 400 דן או אגד בבוקר עד למסוף אלוף שדה
משם עולים על רו 2 של קווים לתוך תל השומר (עוצר ממש במקמצ"ר) או באמצעות קו 55 בכיוון הנסיעה לקרית אונו. עם קו 55 יש לרדת בתחנה שלפני הסופית. מה שמרגיז עם הקו הזה, זה שהוא מגיע ממש קרוב לתל השומר, אבל יוצא לעשות קודם סיבוב בקרית אונו ורק אז מגיע חזרה לתל השומר מהכיוון השני. בכל מקרה אם אין קו 2, אז עדיף לעלות איתו ולסבול את הסיבוב שלוקח כרבע שעה. הכי חשוב להגיד לנהג שצריך לרדת לפני לשכת הגיוס - לפני התחנה הסופית. יש שם גם משהו של משרד הביטחון (רשום משרד הבטחון).

olli3

New member
מנהל
מה הדרך הטובה ביותר ליסוע מבאר שבע לתל אביב
מחר אחרי 10 בערב? הרכבת האחרונה יוצאת ב-21:30 לא בטוחה שאספיק...
קו 369 מטרופולין, לא לעלות על שום קו אחר.
אחרי השעה הזו קו 371 המייגע (נוסע דרך גדרה>רחובות>נס ציונה>ראשל"צ ומשם לת"א). על קו 369 ניתן לעלות גם מהתחנה שבסורוקה. מעבר לכך ניתן באמצעות לוח הטרמפים שיש באתר הסטודנטים של בן גוריון www.bgu.co.il

JustME01

New member
מלוד לפארק המדע רחובות
שלום, צריכה להגיע ביום רביעי בסביבות 14:00 מלוד לרחובות, רח' הלל וחנן אופנהיימר 10 בפארק המדע עדיף ברכבת תודה
תיקון:
צריכה לדעת איך מגיעים מתחנת הרכבת ברחובות לרח' הלל וחנן אופנהיימר 10 בפארק המדע

down under

New member
תיקון:
צריכה לדעת איך מגיעים מתחנת הרכבת ברחובות לרח' הלל וחנן אופנהיימר 10 בפארק המדע
בהליכה רגלית קלילה
בין דקה הליכה (אם הולכים הליכה מאוד מאוד מהירה וספורטיבית) לבין 10 דקות הליכה של זקן צולע. בקיצור עניין של כ-3 דקות הליכה של אדם סביר. הרחוב שאת צריכה ממש כמעט ונוגע בתחנת הרכבת, ביציאה המערבית שלה (שאלי נוסעים/מאבטחים/עובדי תחנה).

מצב
הנושא נעול.
למעלה