שרשור הכוונה ומודיעין 8/8

מצב
הנושא נעול.
איך אפשר להגיע להילטון ת"א מעזריאלי/ת"מ חדשה?
תודה רבה מראש!!
מה נק' המוצא שלך?
מעזריאלי לא נוח להגיע להילטון ויש ללכת ברגל או לקחת רכבת תחנה אחת לרכבת מרכז ומשם קו 55 של קווים. המעבר דרך התמח"ת מיותר לגמרי, אך אם בכל זאת את מתעקשת יש לקחת את אחד הקווים 4, 104, 204 של דן (4 יוצא מקומה 4 והשאר עוברים ברח' לוינסקי).

keep smiling

New member
מה נק' המוצא שלך?
מעזריאלי לא נוח להגיע להילטון ויש ללכת ברגל או לקחת רכבת תחנה אחת לרכבת מרכז ומשם קו 55 של קווים. המעבר דרך התמח"ת מיותר לגמרי, אך אם בכל זאת את מתעקשת יש לקחת את אחד הקווים 4, 104, 204 של דן (4 יוצא מקומה 4 והשאר עוברים ברח' לוינסקי).
רכבת מרכז גם טוב לי... אז 55 של קווים?
תודה רבה!! :)

B u n n y

New member
קוים וקניונים?
יש לי שאלה שהיא אוליי מעט חצופה, אבל אני מקווה שתעזרו לי... אני מחפשת קוים שיוצאים מצומת סירקין ומגיעים הישר, או מאוד קרוב לקניונים ומרכזי קניות. (בעזרת קו אחד) לא משנה לי עד כמה מפואר הקניון, לא משנה לי האם יהיה זה קו אוטובוס או מונית שירות... העקר שיגיע :} (במרחק של עד כשעה נסיעה) לדוגמה- 66 לקניון הגדול, לעזריאלי 947 לקניון שרונים וכו׳... תודה הרבה מראש, זה יעזור לי מאוד!!!

olli3

New member
מנהל
קוים וקניונים?
יש לי שאלה שהיא אוליי מעט חצופה, אבל אני מקווה שתעזרו לי... אני מחפשת קוים שיוצאים מצומת סירקין ומגיעים הישר, או מאוד קרוב לקניונים ומרכזי קניות. (בעזרת קו אחד) לא משנה לי עד כמה מפואר הקניון, לא משנה לי האם יהיה זה קו אוטובוס או מונית שירות... העקר שיגיע :} (במרחק של עד כשעה נסיעה) לדוגמה- 66 לקניון הגדול, לעזריאלי 947 לקניון שרונים וכו׳... תודה הרבה מראש, זה יעזור לי מאוד!!!
הנה כמה...
קו 78 של קווים לקניון סביונים שביהוד, אם אני לא טועה הוא עובר גם ליד קניון כלשהו באור יהודה לאחר עוד כ5-10 דקות נסיעה. קו 85 של קווים לקניון שוהם. קו 92 דן לקניון איילון אבל ייקח לו משהו כמו שעה וחצי לפחות. קו 96 של קווים לקניון הגדול פ"ת. קו 98 של קווים לקניון הגדול פ"ת. 166 דן לקניון הגדול פ"ת, ודיזינגוף סנטר ת"א. קו 249 אגד לקניון לוד סנטר, בהמשך 249 מגיע למרכזית רמלה שהיא קניון בפני עצמו. 423 אגד לירושלים, נסיעה של כשעה, המרכזית בירושלים היא קניון. 943/947/950 לירושלים - מהירים יותר. 947/950 לקניון שרונים בהוד השרון.

B u n n y

New member
הנה כמה...
קו 78 של קווים לקניון סביונים שביהוד, אם אני לא טועה הוא עובר גם ליד קניון כלשהו באור יהודה לאחר עוד כ5-10 דקות נסיעה. קו 85 של קווים לקניון שוהם. קו 92 דן לקניון איילון אבל ייקח לו משהו כמו שעה וחצי לפחות. קו 96 של קווים לקניון הגדול פ"ת. קו 98 של קווים לקניון הגדול פ"ת. 166 דן לקניון הגדול פ"ת, ודיזינגוף סנטר ת"א. קו 249 אגד לקניון לוד סנטר, בהמשך 249 מגיע למרכזית רמלה שהיא קניון בפני עצמו. 423 אגד לירושלים, נסיעה של כשעה, המרכזית בירושלים היא קניון. 943/947/950 לירושלים - מהירים יותר. 947/950 לקניון שרונים בהוד השרון.
ואוו!
זה עזר לי מאוד [באמת!!!] - תודה רבה לך! אני כ"כ מעריכה את זה! ♥

אוהד11

New member
מנתניה -לבית החייל בת"א.
אני מניח שצריך להגיע עד תחנה מרכזית-ואיך אני ממשיך משם? תודה.
אם אתה מגיע מנתניה עם 605/606 רד בדרך נמיר
פינת פנקס ומשם ברגל חמש דקות לבית החייל. במידה שאתה מגיע עם הרכבת, רב בתחנת ארלוזרוב ומשם עם 5 עד פתח בית החייל

olli3

New member
מנהל
מרחוב אחד העם 9 בת"א לדיזינגוף סנטר
איזה אוטובוסים יש? ואם מישהו שלקח את אחד האוטובוסים יכול להגיד כמה זמן בערך הם ייקחו - זה יהיה מעולה. תודה!
18/24/38/82 דן 48 מטרופולין
ובערב גם 247 מטרופולין לנסיעה של חמש דקות לדיזינגוף סנטר (3-4 תחנות, תלוי על איזה קו אתה עולה). כל הקווים עוצרים באחד העם מול מגדל שלום.

lklk2

New member
זה רק אני או שיש טעות בלוח זמנים באתר של bus
.gov.il יש שמה את קו 10 של דן שיוצא מהסינמה סיטי בראשון לציון ומגיע לאלרוזב בתל אביב רשום שלוקח לו 24 דקות. נכנסתי לפרטים על התחנות וראיתי עשרות תחנות אין סיכוי שהוא יעשה את זה ב24 דקות. עם כל כך הרבה תחנות ברכב אני עושה את זה ב16 דק. האם יש טעות?! מישהו מכיר את הקו?

מצב
הנושא נעול.
למעלה