שרשור הכוונה ומודיעין 5/8-6/8

מצב
הנושא נעול.

mikal

New member
מחיפה לת"א במוצ"ש הלילה בשעה 12
אני צריך ליסוע מחיפה לת"א במוצ"ש ב 12-12.30 היום בלילה. איזו אפשרויות יש בפני? האם אמורה להיות רכבת שיוצאת כל שעה מחיפה ועוצרת בת"א בסבידור ? מתי היא יוצאת מחיפה? אשמח למענה תודה רבה

מחיפה לת"א במוצ"ש הלילה בשעה 12
אני צריך ליסוע מחיפה לת"א במוצ"ש ב 12-12.30 היום בלילה. איזו אפשרויות יש בפני? האם אמורה להיות רכבת שיוצאת כל שעה מחיפה ועוצרת בת"א בסבידור ? מתי היא יוצאת מחיפה? אשמח למענה תודה רבה
לו"ז ניתן למצוא באתר רכבת ישראל

olli3

New member
מנהל
זה ממש לא עוזר
נכנסתי ללו"ז הרכבת לפני שנכנסתי לשאול בפורום. באתר של הרכבת לא מוזכרות הרכבות שנוסעות כל הלילה מחיפה לנתבג. אם מישהו מוכן לעזור . תודה רבה
בוודאי שכך לא יופיעו לך רכבות הלילה
בחצות עובר יום, על כן אתה צריך לחפש את יום ראשון ה7.8 ואז אתה מקבל תוצאות. ככה תקבל את הלו"ז המלא. תוכל לחפש גם באתר www.bus.gov.il וגם שם לחפש מהיום הבא. בעקרון הרכבות עוברות בדקה 39 של כל שעה בחוף הכרמל. יש גם רכבת בסביבת השעה חצות, נראה לי חצות ודקה, לא ממש זוכר.

זה ממש לא עוזר
נכנסתי ללו"ז הרכבת לפני שנכנסתי לשאול בפורום. באתר של הרכבת לא מוזכרות הרכבות שנוסעות כל הלילה מחיפה לנתבג. אם מישהו מוכן לעזור . תודה רבה
רכבות הלילה הן למעשה הרכבות הראשונות של יום א
(אחרי 12 בלילה זה כבר יום ראשון). לכן תזיני בחיפוש יום א 7.8.11 שעה 01:00 ... ותקבלי את רכבות הלילה..

moomoy

New member
איך מגיעים לשם בתחבורה ציבורית
אני צריך להגיעה למועדון צניחה פרדייב באחד הימים הקרובים. אני מגיעה מאזור עמק יזרעאל, כן שאני באוטובוס מאזור עפולה( יש בעפולה תחנה מרכזית) אין לי מושג איך אני מגיעה לפרדייב. אפשר להגיעה גם מאזור חיפה וגם מאזור חדרה? ( כלומר יש אוטובוס שיוצא לחיפה, ויש גם כזה שיוצא לחדרה) אבל מאיזה קו אני מגיעה למועדון צניחה הזה? אני צמרף מפה שיש להם באתר עצמו ( אין שם קווים וכו') http://www.paradive.co.il/instructions.shtml תודה רבה

מצב
הנושא נעול.
למעלה