שרשור מודיעין והכוונה 19/7

מצב
הנושא נעול.

orchilit

New member
דחוף
מרחוב אברבנאל בבני ברק לרחובות
רחוב המדע 5 ברחובות היום בצהריים. מה הכי מהיר להגיע? תודה.
2 אופציות :
מס 1: הליכה ברגל עד דרך אבא הלל/ששת הימים מול קניון איילון (יציאה דרך רח' המכבים) , לנסוע עד רכבת מרכז (עדיף עזריאלי , אבל שם אפשר רק להמשיך עם 40/75/76) עם 40/42/142/75/76 . לרדת ברסיטל , לחצות את פארק הרכבת ולהגיע לתחנות של דרך נמיר ולקחת 274 עד פארק המדע . מס 2: הליכה לדרך אבא הלל (כנ"ל). נסיעה של תחנה אחת עם 40/42/141/142/75/76 עד לגשר מבצע קדש. ירידה מהגשר לתח' הרכבת (אני חושב שיש ירידה ישירה משם, אם לא, צריך לרדת עם רח' הלח"י). משם רכבת מבני ברק לתח' ת"א-אוניברסיטה (תחנה אחת) והחלפה עם רכבת שמגיעה לרחובות . משם זה עניין של כמה דק' הליכה לרח' המדע (ימינה לרח' הרצל . הרח' השני מימין זה רח' המדע). אם למישהו יש אופציה יותר טובה...

חורה

New member
שרשור מודיעין והכוונה 19/7
עזרה
בית החולים הוטרינרי
מישהו יודע איזה קווים מגיעים לבית החולים הוטרינרי בבית דגן? אני מבולבלת לגמרי. אני שעה מחפשת באתרים שונים מסלולי נסיעה אם אני יורדת בצומת בית דגן זה מרחק הליכה מבית החולים? יש אוטובוסים שמגיעים ממש לבית החולים? עדיפות לאוטובוסים מאזור בקעת אונו תודה רבה

orchilit

New member
עזרה
בית החולים הוטרינרי
מישהו יודע איזה קווים מגיעים לבית החולים הוטרינרי בבית דגן? אני מבולבלת לגמרי. אני שעה מחפשת באתרים שונים מסלולי נסיעה אם אני יורדת בצומת בית דגן זה מרחק הליכה מבית החולים? יש אוטובוסים שמגיעים ממש לבית החולים? עדיפות לאוטובוסים מאזור בקעת אונו תודה רבה
138 קווים מיהוד/אור יהודה, 139 קווים (לא דן!)
138/139 שניהם של קווים (לא להתבלבל עם 139 של דן שגם עובר באזור תל השומר) מגיעים לראשל"צ ועוברים דרך כביש בית דגן. צריך לרדת בתחנה הראשונה או השנייה (לדעתי הראשון היא של בסיס צבאי) אחרי צומת בית דגן. בית החולים צמוד לקריה החקלאית וגם למכון וולקני. תדירות הקווים האלו היא אחת לשעה וחצי. (יש גם 166 של אגד מתל השומר פעם ביום ב16:00)

אוהד11

New member
מתחנה מרכזית אשקלון לצריפין
היי, אפשר בבקשה עזרה בלהגיע מאשקלון ת"מ לצריפין שער יפו? אני צריך להיות שם בחמישי ב12. תודה רבה!
מאשקלון עם 300 עד הכניסה לאזור, לחצות את
הכיבש ממול ולקחת את קווי סופרבוס 156/157/450/451/455/461 עד שער יפו

מצב
הנושא נעול.
למעלה