שרשור מודיעין והכוונה 19/7

מצב
הנושא נעול.

elior515

New member
יש לי שאלה בנוגע לדן וראשל"צ
דן לא רוצה להפעיל אוטובוסים מתל אביב/בת ים לראשון לציון? חוץ מחברת אגד? האם מישהו יודע אם הם מתכננים זאת? והאם נצפה לזה ברפומה השנייה?

יש לי שאלה בנוגע לדן וראשל"צ
דן לא רוצה להפעיל אוטובוסים מתל אביב/בת ים לראשון לציון? חוץ מחברת אגד? האם מישהו יודע אם הם מתכננים זאת? והאם נצפה לזה ברפומה השנייה?
זה לא ענין של רוצה או לא רוצה..
דן לא מחליטה על דעת עצמה האם להפעיל קו כלשהו, אלה שזה נקבע ע"י משרד התחבורה.. אין תחרות בין המפעילים.. במידה ובפעימה הבאה יוחלט שקווים מסוימים עוברים מאגד לדן, זה יהיה במסגרת הסדר שמקובל על החברות, ולא בנוסף לקווי אגד הקיימים.. (בדומה למה שהיה בפעימה האחרונה, שבה 143 עבר לאגד, 89 עבר לדן, ועוד..).

אורי404

New member
פתח תקווה רחוב אחד העם
האם יש קו אוטובוס, שנוסע מכיוון בית החולים בלינסון/הקניון הגדול לרחוב אבשלום גיסין 60 בתדירות נורמאלית במהלך היום? אני מגיע בקו 92 מכיוון בני ברק ויוצא מנקודת הנחה להחליף באזור בלינסון, אלא אם מתבקש להחליף בתחנה אחרת. תודה מראש.

אורי404

New member
פתח תקווה רחוב אחד העם
האם יש קו אוטובוס, שנוסע מכיוון בית החולים בלינסון/הקניון הגדול לרחוב אבשלום גיסין 60 בתדירות נורמאלית במהלך היום? אני מגיע בקו 92 מכיוון בני ברק ויוצא מנקודת הנחה להחליף באזור בלינסון, אלא אם מתבקש להחליף בתחנה אחרת. תודה מראש.
צ"ל תיכון אחד העם. רחוב גיסין.

צ"ל תיכון אחד העם. רחוב גיסין.
2 אפשרויות: 38 דן או 53 קווים
לגבי 38- שים לב שעד 14:30 הוא עוצר ממש ליד תיכון אחד העם (מכללת פ"ת) אבל לא עובר בבלינסון, קח אותו מזבקוטינסקי פינת החלוצים או משאר התחנות של ז'בוטינסקי בבני ברק. לאחר מכן, 38 עובר דרך בילינסון ועוצר במרחק הליכה של כ-2 דקות מתיכון אחד העם: תצטרך לרדת בקניון אם המושבות. או שתיקח באמת את קו 92 על רחוב קפלן, ומשם תעבור לצד השני של הכביש ותיקח את 53 של קווים שייקח אותך עד לתיכון אחד העם. רק שים לב שמשעה 5 יש לו 2-3 נסיעות בשעה בלבד, וכיוון שיש לו מסלול ארוך קודם, אתה יכול לחכות המון זמן ואז 2 יגיעו ביחד.

אורי404

New member
2 אפשרויות: 38 דן או 53 קווים
לגבי 38- שים לב שעד 14:30 הוא עוצר ממש ליד תיכון אחד העם (מכללת פ"ת) אבל לא עובר בבלינסון, קח אותו מזבקוטינסקי פינת החלוצים או משאר התחנות של ז'בוטינסקי בבני ברק. לאחר מכן, 38 עובר דרך בילינסון ועוצר במרחק הליכה של כ-2 דקות מתיכון אחד העם: תצטרך לרדת בקניון אם המושבות. או שתיקח באמת את קו 92 על רחוב קפלן, ומשם תעבור לצד השני של הכביש ותיקח את 53 של קווים שייקח אותך עד לתיכון אחד העם. רק שים לב שמשעה 5 יש לו 2-3 נסיעות בשעה בלבד, וכיוון שיש לו מסלול ארוך קודם, אתה יכול לחכות המון זמן ואז 2 יגיעו ביחד.
תודה, איציק. אם כך, אני חושב שאצעד
אם זהו המצב, אני חושב, שפשוט אצעד. ממה, שבדקתי אלה כעשרים דקות הליכה מבלינסון. קשה להיות מתואם עם קווים 53 או 38. לכן אסע בקו אוטובוס אחד - קו 92.

אם זהו המצב, אני חושב, שפשוט אצעד. ממה, שבדקתי אלה כעשרים דקות הליכה מבלינסון. קשה להיות מתואם עם קווים 53 או 38. לכן אסע בקו אוטובוס אחד - קו 92.
אוקיי קח בחשבון שרחוב דרך מלכה מאוד חם
בלי טיפת צל, אבל זה באמת 15-20 דקות מקסימום.

יש לך אופציה נוספת:
קו 46 של קווים שיוצא מבילינסון ונוסע אחה"צ דרך הרב מלכה וזבולון המר. התחנה שלו בצומת זבולון המר - מטולה קרובה מאוד לתיכון אחד העם. אם תיתקל בו באזור בילינסון כדאי לך לנסוע איתו ומכיוון שהוא מתחיל נסיעתו שם ייתכן שיותר קל לתזמן איתו (כמובן תלוי אם תחום הזמנים שלך תואם את תחום זמני פעולתו - מצורף קישור).

אורי404

New member
יש לך אופציה נוספת:
קו 46 של קווים שיוצא מבילינסון ונוסע אחה"צ דרך הרב מלכה וזבולון המר. התחנה שלו בצומת זבולון המר - מטולה קרובה מאוד לתיכון אחד העם. אם תיתקל בו באזור בילינסון כדאי לך לנסוע איתו ומכיוון שהוא מתחיל נסיעתו שם ייתכן שיותר קל לתזמן איתו (כמובן תלוי אם תחום הזמנים שלך תואם את תחום זמני פעולתו - מצורף קישור).
תודה! אבדוק את זה לפעם הבאה.

יש לך אופציה נוספת:
לא נכון
בשעות אחר הצהריים קו 46 נוסע במסלול שונה. הדרך שרשמת שהוא נוסע בה רלוונטית רק לשעות הבוקר,לחלופה.

orchilit

New member
מודיעין..די דחוף..
איך מגיעים ממודיעין לצומת נחשון? או אם יש דרך קצרה אחרת להגיע ממודיעין לאשקלון/צומת קסטינה..?
מודיעין->רמלה 150 רמלה->צ.נחשון 411
ישנה אופציה קצרה יותר , אבל היא אחת לכמה שעות אפשרית. האופציה הזו זמינה יחסית. לאשקלון תיקח 2 רכבות - אחת לת"א הגנה ואחת משם לאשקלון (אין ממש שילוב אוטובוסים טוב בין מודיעין לאשקלון). אופציה אחרת היא לנסוע ברכבת לת"א ולקחת אוטובוס לאשקלון מתחנה מרכזית. לקסטינה - יש אוטובוס ישיר , קו 258 של מטרופולין , אבל הוא נוסע רק בבוקר ב7:00. אפשר , כמובן, לנסוע לת"א הגנה (ת. מרכזית) ובת"מ לקחת קו 369 של מטרופולין / 301 של אגד (בבוקר יש גם 310 מעט יותר מהיר).

orchilit

New member
האם אפשר לקחת רכבת לאוניברסיטה
ומשם עם מונית, זה סביר ? צריך להגיע רענן לראיון
רכבת מרחובות לאוניברסיטה + קו 12/89/189/289
יש רכבת ב-13:13 שמגיעה לתחנת רכבת אוניברסיטה ב13:52. (יש גם אחת ב13:38 שמגיעה ב14:11). משם או קו 12 (שעובר במסוף עצמו, וגם בשד' רוקח) או 189 (עדיף, הכי קצר) או 89/289 שגם עוברים כולם בשד' רוקח. תדירות קו 12 היא אחת לחצי שעה (עפ"י אתר כל-קו, אמור לעבור בסביבות 14:10) , אז לא הייתי סומך על זה. תדירותו של 189 היא אחת לרבע שעה (תדירות כל קווי 89 היא כל 5 דק' בערך, אבל 189 הוא הקצר שבהם). מונית תיקח לך בטח 25 ש"ח על המונה. שיקול שלך. בהצלחה בראיון!

רכבת מרחובות לאוניברסיטה + קו 12/89/189/289
יש רכבת ב-13:13 שמגיעה לתחנת רכבת אוניברסיטה ב13:52. (יש גם אחת ב13:38 שמגיעה ב14:11). משם או קו 12 (שעובר במסוף עצמו, וגם בשד' רוקח) או 189 (עדיף, הכי קצר) או 89/289 שגם עוברים כולם בשד' רוקח. תדירות קו 12 היא אחת לחצי שעה (עפ"י אתר כל-קו, אמור לעבור בסביבות 14:10) , אז לא הייתי סומך על זה. תדירותו של 189 היא אחת לרבע שעה (תדירות כל קווי 89 היא כל 5 דק' בערך, אבל 189 הוא הקצר שבהם). מונית תיקח לך בטח 25 ש"ח על המונה. שיקול שלך. בהצלחה בראיון!

מצב
הנושא נעול.
למעלה