שרשור מודיעין והכוונה 17/7

מצב
הנושא נעול.

rigidid

New member
289 של דן
בהתחלה של רחוב המלאכה תדירות סבירה לגמרי
תודה, באותה הזדמנות....
יש קו שיקח אותי מהצומת ההתחלתית שציינתי ועד לרחוב השופטים 38? מרחק ההליכה הוא כ-10 דקות, אבל אני מתחיל לעבוד שם יום יום, וההליכה תהיה דווקא בשעות הצהריים הכבדות!

olli3

New member
מנהל
תודה, באותה הזדמנות....
יש קו שיקח אותי מהצומת ההתחלתית שציינתי ועד לרחוב השופטים 38? מרחק ההליכה הוא כ-10 דקות, אבל אני מתחיל לעבוד שם יום יום, וההליכה תהיה דווקא בשעות הצהריים הכבדות!
בדוק את קווים 87/243 אגד ואולי גם 289 דן
87 מגיע לרחוב השופטים, 143 עובר ליד ו289 ממה שהבנתי גם עובר ליד, רק לא יודע בדיוק איפה.

olli3

New member
מנהל
ממכון מור / קניון איילון לקינג ג'ורג' 4?
מאיפה עדיף? תודה
ממכון מור 38/82 דן
מקניון איילון 40/42/140 דן 524/525/531 אגד עד לרכבת מרכז (כולם עוצרים על דרך בגין) ומאותה תחנה להמשיך עם 38/82/18 (עדיפות ל38/82, אבל 18 פשוט תדיר מאד).

olli3

New member
מנהל
ממש לא! צריך ללכת ברגל למחלף(לא מומלץ) או
לקחת את קו 16 מרחוב לוינסקי לרחוב לח"י ומשמה להחליף לקו 43.
היא צייננ שהיא מגיעה מהקריות, אין לה מה לחפש
באיזור מרכזית ת"א, הכוונתי אותה בדרכים שאני מכיר המהירות יותר, אם יש לך רעיון יותר טוב (ממש לא נראה לי שקיים, אבל אם יש...) אתה מוזמן להוסיף.

olli3

New member
מנהל
באיזה קו מגיעים לספארי ולסופרלנד מתחנה
מרכזית בתל אביב?
יותר טוב שתאמרי לנו מהיכן את יוצאת לדרכך
ב95% מהמקרים אין שום טעם לעבור במרכזית ת"א. על כן צייני מהיכן את יוצאת לדרכך (גם אם מדובר בעיר מהצפון, הדרום ואפילו ירושלים), ותקבלי הכוונה מדוייקת ומהירה.

יותר טוב שתאמרי לנו מהיכן את יוצאת לדרכך
ב95% מהמקרים אין שום טעם לעבור במרכזית ת"א. על כן צייני מהיכן את יוצאת לדרכך (גם אם מדובר בעיר מהצפון, הדרום ואפילו ירושלים), ותקבלי הכוונה מדוייקת ומהירה.
אני מגיעה מהקריות.

olli3

New member
מנהל
אני מגיעה מהקריות.
אז הגעה לספארי ולסופרלנד מהקריות
לסופרלנד ניתן לקחת רכבת עד לתחנת רכבת מרכז בת"א ומשם מהמסוף הצמוד לתחנה להמשיך עם קו 10 של דן עד לשתי תחנות לפני התחנה הסופית שלו. מדובר על רחוב כורש פינת רחבעם זאבי. משם יש הליכה של 15 דקות לסופרלנד. הקו היחיד שנכנס לתוך הסופרלנד הוא קו 21 של אגד. הקו יוצא משיכון המזרח בראשל"צ (שכונה שקרובה לתחנת רכבת הראשונים), על כן ניתן להגיע ברכבת עד לתחנת הראשונים וללכת ברגל כ-10 דקות עד לתחנה הכי קרובה של 21. על קו 21 ניתן לעלות גם ממרכזית ראשל"צ הישנה וגם ממרכזית ראשל"צ החדשה. על כן אם רוצים לעשות את הדרך הזאת ב3 החלפות שונות, ניתן לקחת רכבת או אוטובוס לת"א ולרדת ברכבת מרכז או בעזריאלי. אם באים באוטובוס עדיף לרדת ברכבת מרכז, שם יש תחנה אחת בלבד ממנה ממשיכים עם קו 274 של אגד עד למרכזית ראשל"צ הישנה (לשאול את נוסעים או את הנהג, כי זה כבר לא נראה כמו תחנה מרכזית בכלל), משם ממשיכים עם קו 21 (לבדוק לו"ז מראש). אם מגיעים ברכבת עדיף לרדת בתחנת השלום (עזריאלי), להיכנס לתוך קניון עזריאלי ולצאת דרך גשר הקריה. לחצות את גשר הקריה לצד של הקריה ומשורת התחנות שצמודות לקירה לעלות על 274. קו 274 הוא קו מהיר, הוא נוסע על כביש מהיר (כביש 1) בדרכו לראשל"צ. על מנת להגיע לספארי, יש לרדת ברכבת מרכז ולהחליף לקו 55 של חברת קווים בכיוון הנסיעה לקרית אונו. על הקו עולים מרחוב על פרשת דרכים (הרחוב נמצא מול פתח תחנת רכבת מרכז בצמוד לגן ירק גדול) עם קו 55 יש לרדת באלוף שדה פינת הירדן (האוטובוס פונה שמאלה מרחוב הירדן שברמת גן לדרך אלוף שדה ומיד עוצר באלוף שדה. תחנה זו היא תחנה אחת לפני מסוף אלוף שדה). משם פונים שמאלה לרחוב ברנשטיין עד שמגיעים לספארי (רחוב הצבי), מדובר על הליכה של 10-15 דקות. באם מגיעים באוטובוס ניתן לרדת בתחנת סמינר הקיבוצים, לחצות לצד השני ולקחת משם את קו 33 של דן שמביא קרוב יותר לספארי, אך מדובר בסיבוב מעט ארוך של קו 33.

Itzik200

New member
באיזה קו מגיעים לספארי ולסופרלנד מתחנה
מרכזית בתל אביב?
לגבי הסופרלנד יש את קו 83 של אגד
הוא עובר ליד תחנה מרכזית ועובר ליד הסופרלנד אבל מהתחנה ליד הסופרלנד לסופרלנד עצמו יש מרחק לפעמים יש שאטלים משם אני לא יודע לפי מה זה עובד

אוהד11

New member
איך מגיעים מאבן גבירול 2 ת"א לאור יהודה?
תודה
מאבן גבירול עם 70 עד התחנה המרכזית ומשם עם
36. תחנת קו 70 נמצאת ממול. כ"כ יש אפשרות לקחת משם גם את 42/142/89/189/289 עד שדרות הר ציון/לוינסקי ומשם ברגל לתחנה המרכזית. אפשרות אחרת לקחת מהתחנה הצמוד לאבן גבירול 2 את 70/42/142 עד שאול המלך מול בנין הדר דפנה ומשם 59 של קווים עד אור יהודה. 59 פועל בערך פעם בחצי שעה

cwen

New member
שרשור מודיעין והכוונה 17/7
וולנברג עד הגיבור האלמוני בת"א - התייעצות
אני צריכה להגיע בסביבות תשע לרחוב הגיבור האלמוני בת"א, בחלק שבין יצחק שדה ללה גווארדיה. יוצאת אחרי שמונה מוולנברג. לפני הרפורמה הייתי מגיעה לגשר מעריב ומחליפה שם לקו 9 או 11 מה שבא קודם. עכשיו אני רואה שיש לי 189 ב 20:19, ונראה לי שזה אוטובוס מתאים. האפשרויות שראיתי: 1. לנסות להחליף בפינקס לקו 11. הבעיה: תדירות גרועה. 2. להחליף בגן העיר לקו 9. הבעיה: תדירות עוד יותר גרועה (2 בשעה? באמת? הם התחרפנו לגמרי?) אמנם לכאורה יש זמן לתפוס את זה שיוצא ב 20:30 מרידינג, אבל מה אם אני אפספס אותו? 3. לנסוע עד קרליבך ולהחליף שם לאחד מקווי 39. יתרונות: החלפה באותה תחנה, תדירות הרבה יותר טובה של קווי 39. אם הבנתי נכון את המפה, כולם עוצרים לי בגינה באותה תחנה של קו 11 שירדתי בה בשבוע שעבר. אבל אני לא בטוחה שהבנתי נכון את המפה. הם פונים ימינה מיצחק שדה למשה דיין, נכון? ואמורות להיות שם שתי תחנות לפני לה גווארדיה, ואני צריכה את השניה מביניהן. והם מתפצלים רק בלה גווארדיה עצמה. נראה לי שאלה האופציות הנורמליות היחידות שלי מפה. מה עדיף מכולן? יש למישהו רעיון אחר שלא חשבתי עליו? ואפרופו 189, היום יצא לי לנסוע איתו פעם ראשונה מגן העיר לוולנברג קצת אחרי 13:00. לא חיכיתי הרבה. הגיעה מפרקית לא מלאה, אבל היו אנשים. היה מאוד נוח, חוץ מזה שהוא התעכב באחת התחנות במשך לא מעט דקות בגלל ויכוח עם נוסעים. רוב האנשים על האוטובוס המשיכו עד וולנברג וירדו החל מרחוב הברזל. לפני הרפורמה זה היה יכול להיות די סיוטי להגיע מגן העיר לעבודה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה