שרשור מודיעין והכוונה 17/7

מצב
הנושא נעול.

BrEt HaRt 4eVeR

New member
באיזה שעה אתה צריך להיות שם?
אפשר לקצר את מספר ההחלפות בתלות בעיתוי הנסיעה.
ב9 בבוקר אני צריך להיות שם כבר
ואני בא מאשדוד... דרך אגב, אני גר ליד היוניטרייד (אשדודים מכירים) יש איזה קו שמגיע משם לרכבת או שחייב ללכת רק לתחנה מרכזית?

ב9 בבוקר אני צריך להיות שם כבר
ואני בא מאשדוד... דרך אגב, אני גר ליד היוניטרייד (אשדודים מכירים) יש איזה קו שמגיע משם לרכבת או שחייב ללכת רק לתחנה מרכזית?
קו 23 מהיוניטרייד לרכבת אשדוד עד הלום
והיות וציינת את השעה-אז אכן בשעה הזאת אין דרך לקצר את מספר ההחלפות(יש דרך בצהריים,אבל לא בבוקר ובגלל זה שאלתי באיזה שעה אתה צריך להיות שם). אתה צריך לנסוע ברכבת מאשדוד לתל-אביב-אוניברסיטה ומשם להחליף לרכבת להוד השרון,כי אין רכבת ישירה מאשדוד להוד השרון.

olli3

New member
מנהל
מקניון איילון לרח' רקנאטי (ת"א) בלילה
לאחר השעה 23:00
40/42 דן או 525/531 אגד
עד לצומת Tהרחובות פנחס רוזן / דבורה הנביאה / משה סנה. חוצים את הכביש לצד השני ומשם ממשיכים בקו 24 דן עד לקק"ל פינת רקאנטי.

olli3

New member
מנהל
40/42 דן או 525/531 אגד
עד לצומת Tהרחובות פנחס רוזן / דבורה הנביאה / משה סנה. חוצים את הכביש לצד השני ומשם ממשיכים בקו 24 דן עד לקק"ל פינת רקאנטי.
תוספת קטנה
חוצים את הכביש לצד השני במידה ונסעת ב525/531 (הם מורידים אחרי הרמזור במשה סנה), קווים 40/42 פונים ימינה מפנחס רוזן לדבורה הנביאה ומיד עוצרים בדבורה הנביאה. אם עלית עליהם, אתה חוזר לצומת וחוצה לצד השני של פנחס רוזן, שם נמצאת התחנה של 24.

אוהד11

New member
קו לדיזינגוף סנטר מרמת החיל
שלום, אני מעוניינת לדעת איזה קו מגיע מרמת החייל לדיזינגוף סנטר. תודה
מרמת החייל באופן כללי (תלוי מאיזה אזור) קווים
89/189/289 עד אבן גבירול/יהודה המכבי ושם להחליף ל- 5 שעוצר בפתח דיזנגוף סנטר

מרמת החייל באופן כללי (תלוי מאיזה אזור) קווים
89/189/289 עד אבן גבירול/יהודה המכבי ושם להחליף ל- 5 שעוצר בפתח דיזנגוף סנטר
מרמת החייל עם קווים 42/142
עד הלונדון מיניסטור ומהלונדון מיניסטור לדיזנגוף סנטר זה מרחק הליכה של כ-10 דקות ברגל. אפשר גם לרדת בכיכר הבימה עם הקווים האלה ומשם זה אפילו יותר קרוב לדיזנגוף סנטר(הליכה דרך שדרות בן ציון לכל אורכן הקצר).

olli3

New member
מנהל
לוד--> ת"א, רחוב אלנבי 84.
בעיקרון, צריך יותר הדרכה לגבי הגעה מתחנה מרכזית חדשה בת"א ועד לאלנבי 84. תודה [=
אתה לא צריך לעבור במרכזית
461 מלוד, רד באבו כביר ומשם המשך עם קווים 19/119 של דן. עדיף שתציין מהיכן אתה יוצא בלוד וכך תקבל הכוונה טובה יותר. בכל מקרה המעבר במרכזית לא כדאי.

olli3

New member
מנהל
אתה לא צריך לעבור במרכזית
461 מלוד, רד באבו כביר ומשם המשך עם קווים 19/119 של דן. עדיף שתציין מהיכן אתה יוצא בלוד וכך תקבל הכוונה טובה יותר. בכל מקרה המעבר במרכזית לא כדאי.
בעצם כשאני חושב על זה, עדיף שתרד
ברחוב שוקן ומשם תמשיך עם מגוון קווים רחב יותר: 3/19/129/72/172 של דן.

elitrou

New member
מתל אביב לקיבוץ ענבר
איך ניתן להגיע בתחבורה ציבורית? (מדובר על יום רביעי הבא - 27/7). תודה
הכוונה
תחבורה ציבורית לא מגיעה לתוך הקיבוץ. הכי קרוב מגיעים קו 056 של אגד וקו 30 של נצרת שעוצרים במסעף ליד הקיבוץ. הבעיה ששניהם לא מאוד תדירים ולא עוצרים באותם תחנות. כדאי לבדוק לוח זמנים מראש. קו 30 אפשר לקחת מצומת גולני אליו מגיעים עם קו 835 של אגד מת"א, או מצומת בויענה (קו 842 מת"א). לקו 056 ניתן להחליף בצומת נחל צלמון. אפשרות אחרת (רחוקה יותר, אך מהירה ופשוטה יותר) היא לקחת רכבת מת"א לעכו, ולהחליף לקו 500 של אגד שעוצר בצומת חלפתא (כשני ק"מ ממסעף הכניסה לקיבוץ).

הכוונה
תחבורה ציבורית לא מגיעה לתוך הקיבוץ. הכי קרוב מגיעים קו 056 של אגד וקו 30 של נצרת שעוצרים במסעף ליד הקיבוץ. הבעיה ששניהם לא מאוד תדירים ולא עוצרים באותם תחנות. כדאי לבדוק לוח זמנים מראש. קו 30 אפשר לקחת מצומת גולני אליו מגיעים עם קו 835 של אגד מת"א, או מצומת בויענה (קו 842 מת"א). לקו 056 ניתן להחליף בצומת נחל צלמון. אפשרות אחרת (רחוקה יותר, אך מהירה ופשוטה יותר) היא לקחת רכבת מת"א לעכו, ולהחליף לקו 500 של אגד שעוצר בצומת חלפתא (כשני ק"מ ממסעף הכניסה לקיבוץ).
אוקיי, תודה

olli3

New member
מנהל
הכוונה
לצומת גולני מגיע גם קו 830

rigidid

New member
שרשור מודיעין והכוונה 17/7
עוד כתובת: לוד--> חולון, שדרות ירושלים 158.
אני יודע שקו 461 יביא אותי למול חולון (דרך השבעה/המלאכה). משם ההליכה לשדרות ירושלים 158 די ארוכה ומעייפת בחום הזה, אז יש אוטובוס שני שיביא אותי קרוב יותר?

אני2010

New member
עוד כתובת: לוד--> חולון, שדרות ירושלים 158.
אני יודע שקו 461 יביא אותי למול חולון (דרך השבעה/המלאכה). משם ההליכה לשדרות ירושלים 158 די ארוכה ומעייפת בחום הזה, אז יש אוטובוס שני שיביא אותי קרוב יותר?
289 של דן
בהתחלה של רחוב המלאכה תדירות סבירה לגמרי

מצב
הנושא נעול.
למעלה