שרשור מודיעין והכוונה 17/7

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
איזה קו מגיע מהתחנה-המרכזית בתל-אביב
רחוב ליבורנו בבת-ים
אין שום קו שמחבר בין מרכזית ת"א לרחוב ליברונו
בבת ים. ניתן לצאת לשדרות הר ציון ומשם לעלות על 26 של אגד ולרדת ברחוב אלי הכהן בבת ים, משם מדובר בהליכה של 2 דקות לליבורנו. אתה גר בקרבת המרכזית? אולי עובד בה? במידה ואתה לא גר באיזור או לא עובד בה, אין לך שום טעם אבל שום טעם להתחיל את הנסיעה שלך לבת ים ממנה. התחנה המרכזית מיועדת להריסה ולכן מבעוד מועד הוציאו המון קווי אוטובוס ממנה וכיום מעטים הם קווי האוטובוס העירוניים של גוש דן שיוצאים ממנה. דע לך, כי מכל מקום בארץ יש נקודות החלפה טובות יותר על מנת להמשיך ליעד של בבת ים, בין אם אתה מגיע באוטובוס מעיר אחרת, בין אם אתה מגיע ברכבת מעיר אחרת. אבל אם אתה מתעקש על המרכזית, האופציה היחידה היא ללכת לשדרות הר ציון ומשם לעלות על 26.

down under

New member
איך מגיעים לרחוב הברזל 7 בת"א?
יוצאת מאיזור אלנבי-שד' רוטשילד תודה
קווים 42,142 של דן
משד' רוטשילד במדרכה הדרומית (זו שליד המגדל המפואר של הבנק הבינלאומי). קו 142 עדיף כי הוא מגיע קרוב יותר. קו 42 יהיה לך הליכה של כ-10 דקות.

down under

New member
החזירו את קו 42? באותו המסלול או שונה?
המסלול נכון לכעת הוא שונה
מזה שהיה לפני הרפורמה. לפני הרפורמה קו 42 לא נסע בשד' רוטשילד וגם לא נסע בראול וולנברג. היום (לפחות לפי אתר דן) הוא נוסע הן בשד' רוטשילד והן בוולנברג.

mister K

New member
המסלול נכון לכעת הוא שונה
מזה שהיה לפני הרפורמה. לפני הרפורמה קו 42 לא נסע בשד' רוטשילד וגם לא נסע בראול וולנברג. היום (לפחות לפי אתר דן) הוא נוסע הן בשד' רוטשילד והן בוולנברג.
קו 42 גם עכשיו לא נוסע בוולנברג.
בין רכבת מרכז לעתידים המסלול שלו נותר בדיוק כפ שהיה קודם, משמע שהוא עושה סיבוב דרך פנחס רוזן, דבורה הנביאה ורמת שרת, לפני שהוא מגיע למסוף עתידים. וכאמור, הוא לא עובר בראול וולנברג. על כן הקו היחיד המתאים להגעה מרוטשילד לרחוב הברזל הוא אך ורק קו 142, שנוסע דרך ראול וולנברג.

droriko

New member
קו 42 גם עכשיו לא נוסע בוולנברג.
בין רכבת מרכז לעתידים המסלול שלו נותר בדיוק כפ שהיה קודם, משמע שהוא עושה סיבוב דרך פנחס רוזן, דבורה הנביאה ורמת שרת, לפני שהוא מגיע למסוף עתידים. וכאמור, הוא לא עובר בראול וולנברג. על כן הקו היחיד המתאים להגעה מרוטשילד לרחוב הברזל הוא אך ורק קו 142, שנוסע דרך ראול וולנברג.
אבל הברזל 7 זה ממש בהתחלה

cwen

New member
אבל הברזל 7 זה ממש בהתחלה
לא כזה בהתחלה
הבניינים שם מאוד ארוכים. זה לא כל כך קרוב לוולנברג פינת הברזל. למי שמכיר אפילו עדיף לרדת בתחנה של המשטרה ולחתוך דרך החצרות מאשר לרדת בתחנה של הברזל. לא כדאי לשלוח מישהו ללכת מהצומת בחום הזה. עשיתי את זה כמה פעמים בשנה שעברה ואחרי מאי זה סיוט. מי שלא מכיר צריך לרדת בתחנה של הברזל, וגם אז יש לו כמה דקות הליכה. לא מומלץ בכלל להוסיף על זה את כל הדרך ממבצע קדש.

נמיתי

New member
קווים 42,142 של דן
משד' רוטשילד במדרכה הדרומית (זו שליד המגדל המפואר של הבנק הבינלאומי). קו 142 עדיף כי הוא מגיע קרוב יותר. קו 42 יהיה לך הליכה של כ-10 דקות.
עם 42 זה לא עשר דקות הליכה
מינימום רבע שעה.

cwen

New member
איך מגיעים לרחוב הברזל 7 בת"א?
יוצאת מאיזור אלנבי-שד' רוטשילד תודה
בהמשך למה שכתבו לך
142 הוא הקו שיביא אותך לרחוב הברזל. אם יש לך חופשי חודשי, חופשי יומי או סתם רב קו עם אפשרות החלפת קווים תוך 90 דקות, ניתן לעלות גם על קו 42, ולהחליף בקניון איילון ל 142, 52 או 22 עד רחוב הברזל. אפשר ככה להגיע קצת יותר מהר אם 42 מגיע ראשון לתחנה שאת ממתינה בה. אם את משלמת במזומן או סתם לא רוצה להסתבך עם החלפות אוטובוסים - 142.

ליהיא24

New member
בהמשך למה שכתבו לך
142 הוא הקו שיביא אותך לרחוב הברזל. אם יש לך חופשי חודשי, חופשי יומי או סתם רב קו עם אפשרות החלפת קווים תוך 90 דקות, ניתן לעלות גם על קו 42, ולהחליף בקניון איילון ל 142, 52 או 22 עד רחוב הברזל. אפשר ככה להגיע קצת יותר מהר אם 42 מגיע ראשון לתחנה שאת ממתינה בה. אם את משלמת במזומן או סתם לא רוצה להסתבך עם החלפות אוטובוסים - 142.
תודה רבה לכולכם! אז הוחלט על 142 :)

NothingSpecial

New member
שרשור מודיעין והכוונה 17/7
שלום שלום
מה שלום כולם? אני צריך עזרה, אני צריך להגיע מפינת בן גוריון בן יהודה בתל אביב למכון הטכנולוגי HIT בחולון (זה ליד הקניון שם..אם זה איכשהו עוזר) מה הדרך הכי חכמה (שמבחינתי הכי חשוב זה להחליף כמה שפחות אוטובוסים) להגיע לשם?? תודה רבה :)

אני2010

New member
שלום שלום
מה שלום כולם? אני צריך עזרה, אני צריך להגיע מפינת בן גוריון בן יהודה בתל אביב למכון הטכנולוגי HIT בחולון (זה ליד הקניון שם..אם זה איכשהו עוזר) מה הדרך הכי חכמה (שמבחינתי הכי חשוב זה להחליף כמה שפחות אוטובוסים) להגיע לשם?? תודה רבה :)
תסעי לאלנבי יש הרבה קווים בבן יהודה
ובאלנבי תחליפי לקו 3 הוא מגיע עד שם זה נראה לי הכי הגיוני אם למישהו יש עוד דרך יותר קלה שיגיד, אבל עד כמה שאני יודע מהאיזור שלך זה הכי הגיוני

olli3

New member
מנהל
באופן כללי:
באיזה דרך הכי טוב להגיע מאשדוד למכללת שערי משפט בהוד השרון (סטודנט אם זה לא היה מובן...) תודה
רכבת לתחנת הוד השרון
משם אתה יכול ללכת על רחוב סוקולוב, לחצות את כיכר אוסישיקין וגם הבנים ולהמשיך מהצד השני עם רחוב הרצל. אח"כ תצטרך לפנות ימינה לשביל (מדרכה ללא כביש) שמוביל אותך ישירות למכללת שערי משפט. מדובר על הליכה של 20 דקות, תוכל לראות את כל הנותנים באתרי המפות השונים כמו www.ymap.co.il או גוגל מפות. מתחנת הרכבת ניתן לעלות על קווים 1/3/4/11 מטרופולין ו571 אגד ולרדת בדרך מגדיאל היכן שנמצא בית שלוותה, מיד לאחר עיריית הוד השרון. ממול לעיריה יש שביל שמוביל למכללת שערי משפט, מדובר על הליכה של 3 דקות + -

מצב
הנושא נעול.
למעלה