חידת מקום קטנה לשבת

מצב
הנושא נעול.
חידת מקום קטנה לשבת

מי מהילדים ידע לזהות היכן צולמה התמונה, ומה הפרט המעניין/מוזר/מצחיק בה? *התשובה תינתן מחר בערב, אחרי השעה 21:00.

איזור של כביש 66 וכביש 70?
למשל אזור יוקנעם או צומת התשבי? משהו בכיוון הכללי?
אתה הכי קרוב לפתרון

מדובר כמובן בצומת יבור שעל כביש 70. המצלמה שאמורה להיות מכוונת לכוון הנוסעים דרומה הסתובבה לה בדרך מסתורית
בפעם הראשונה שראיתי את זה, זה היה תוך כדי נסיעה כמובן, וחשבתי לעצמי שלא יכול להיות שאני רואה מה שאני רואה. בפעם השניה כשעברתי שם, הקדשתי תשומת לב יתרה לעניין, ובפעם השלישית כבר עצרתי לצלם

אורי404

New member
אתה הכי קרוב לפתרון

מדובר כמובן בצומת יבור שעל כביש 70. המצלמה שאמורה להיות מכוונת לכוון הנוסעים דרומה הסתובבה לה בדרך מסתורית
בפעם הראשונה שראיתי את זה, זה היה תוך כדי נסיעה כמובן, וחשבתי לעצמי שלא יכול להיות שאני רואה מה שאני רואה. בפעם השניה כשעברתי שם, הקדשתי תשומת לב יתרה לעניין, ובפעם השלישית כבר עצרתי לצלם
אם זה צומת יבור, אז לא ממש הייתי קרוב
משום מה חשבתי, שזה מעט דרומה יותר. לגבי הקטע עם המצלמה - הוא בהחלט מבדר

scooby5

Member
אתה הכי קרוב לפתרון

אוי לבושה, בתור תושב משגב....
לא נסעתי בקטע הזה המון זמן. אני עוד זוכר אותו מפותל ומסוכן, ללא רמזור ועם נתיב אחד לכל כיוון.

mister K

New member
אוי לבושה, בתור תושב משגב....
לא נסעתי בקטע הזה המון זמן. אני עוד זוכר אותו מפותל ומסוכן, ללא רמזור ועם נתיב אחד לכל כיוון.
גם אני לא ניחשתי למרות שאני עובר שם לפעמים.
משום מה זה היה נראה לי כמו צומת עמיעד.

אתה הכי קרוב לפתרון

זה מצלמות מהסוג החדש
עד שיכיילו אותן הן מוסטות הצידה. גם בואדי ערה זה היה ככה

מצב
הנושא נעול.
למעלה