אמצעי תשלום בתח"צ

מצב
הנושא נעול.

קופיפה82

New member
הלוך ושוב ברכבת וחופשי יומי
האם ניתן יהיה לרכוש עתה לאחר הרפורמה כרטיס חופשי-יומי משולב בכרטיס הלוך ושוב ברכבת? במידה וכן, האם הכרטיס החופיש יומי יהיה תקף לא רק בדן אלא גם בשאר החברות?
שאלה לגבי האוטובוסים של קונקס,
קו 282 מאשדוד לראשל"צ, יש לי כרטיס רב קו שכתוב עליו מאחורה "דן" (הוצאתי אותו לפני כמה שנים כשעוד גרתי באיזור), הבנתי שכדי לקנות כרטיסיות אני חייבת שיהיה לי את הכרטיס הזה- האם הכרטיס שכתוב עליו דן מאחורה תקף, או שאני חייבת כרטיס שכתוב עליו קונקס? בשביל מה בכלל צריך את הכרטיס הזה כדי לקנות כרטיסיות? מה הקשר?...

asmopil

New member
אמצעי תשלום בתח"צ
האם ניתן יהיה לרכוש עתה לאחר הרפורמה כרטיס חופשי-יומי משולב בכרטיס הלוך ושוב ברכבת? במידה וכן, האם הכרטיס החופיש יומי יהיה תקף לא רק בדן אלא גם בשאר החברות?

קופיפה82

New member
שאלה לגבי האוטובוסים של קונקס,
קו 282 מאשדוד לראשל"צ, יש לי כרטיס רב קו שכתוב עליו מאחורה "דן" (הוצאתי אותו לפני כמה שנים כשעוד גרתי באיזור), הבנתי שכדי לקנות כרטיסיות אני חייבת שיהיה לי את הכרטיס הזה- האם הכרטיס שכתוב עליו דן מאחורה תקף, או שאני חייבת כרטיס שכתוב עליו קונקס? בשביל מה בכלל צריך את הכרטיס הזה כדי לקנות כרטיסיות? מה הקשר?...
וסליחה אם הייתי אמורה לשרשר...

ניתן לקנות, תקף ב4 חברות האוטובוסים.

שאלת רב קו
היי, לא הייתי בארץ מתחילת עניין הרב קו כך שאין לי כרטיס כזה. אני יודעת שפעם זה היה בחינם, האם היום צריך לשלם? הסתכלתי קצת באתר אבל יש כל כך הרבה סוגים שקצת התבלבלתי.. תודה ושבת שלום

jjaki

New member
שאלות על חופשי יומי וכרטיסיה
שלום לכם, עד היום חופשי יומי פועלת משעה 9 בבוקר ואילך ומשמש רק דן וקווים האם היום זה פועל גם אחרי 9 בבוקר או אפשר כבר לפני? והאם זה משמש גם אגד בנוסף לדן וקווים? ושאלה שניה - עד היום יש "כרטיסיה" ברב קו כלומר 10 נסיעות במחיר של 9 או משהו כזה (לא זוכר בדיוק) והודפס בכל הפעם עולה לאוטובוס כאילו ניקבו את הכרטיסיה. מה עולה הגורל שלהם? ביטלו את הכרטיס? והאם לא ביטלו אז איך מחשבים אותו ל90 דקות, כלומר לא משתלם האם אסע ב2 אוטובוסים פחות מ90 דקות ומנקבים כל אחד כאילו 2 נסיעות בודדות... אודה לכם על המענה. שבת שלום

shefshef

New member
אמצעי תשלום בתח"צ
אני מעוניין להנפיק רב קו אישי לסבי וסבתי.
האם אוכל להביא תמונות פספורט שלהם לעמדות ההנפקה? הם אנשים מבוגרים ואינני רוצה שיגררו לתורים הארוכים רק כדי להצטלם.

dw2322

New member
אני מעוניין להנפיק רב קו אישי לסבי וסבתי.
האם אוכל להביא תמונות פספורט שלהם לעמדות ההנפקה? הם אנשים מבוגרים ואינני רוצה שיגררו לתורים הארוכים רק כדי להצטלם.
כן, אני עשיתי ככה בשנה שעברה
אני חושב שיש להביא גם איזו תעודה רישמית מזהה, נגיד תעודת זהות או דרכון. זה חשוב כי אנחנו רוצים שהם יוגדרו כקשישים, על ההטבות הכרוכות בכך (הנחה 50%).

shefshef

New member
כן, אני עשיתי ככה בשנה שעברה
אני חושב שיש להביא גם איזו תעודה רישמית מזהה, נגיד תעודת זהות או דרכון. זה חשוב כי אנחנו רוצים שהם יוגדרו כקשישים, על ההטבות הכרוכות בכך (הנחה 50%).
תודה רבה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה