שרשור מודיעין והכוונה 1/7 - 2/7

מצב
הנושא נעול.

ZILYON

New member
מספר שאלות הכוונה
טוב בגלל הרפורמה החדשה אני צריך עזרה מחברי הפורום החלטתי לרכז את כל שאלות הכוונה לשבוע הקרוב בהודעה אחת. הכוונה להיום : אני צריך להגיע בשעה 13:00 לדיזנגוף סנטר כאשר נקודת היציאה שלי היא יד אליהו משה דיין פינת לה גווארדיה, עד היום הייתי נוסע עם קוו 11 איזה קוו אני צריך לקחת כעת? הכוונה ליום ראשון: צריך להגיע בשעות הערב לבית החולים תל השומר כאשר נקודת היציאה שלי היא ממקום הנמצא ליד בית ספר שבח תל אביב. עד היום הייתי עושה את זה עם קוו 35 (מגשר לה גאוורדיה) איזה קוו כיום אני צריך לקחת? הכוונה ליום שני: צריך להגיע בשעות הערב מיד אליהו למכללת ר"ג עד היום הייתי נוסע עם קוו 30 איזה קוו כיום אני צריך לקחת? הכוונה אחרונה ליום שלישי צריך להגיע ביום שלישי בערב לקניון רמת אביב כאשר נקודת היציאה שלי היא רחוב החשמל ת"א (ליד בית המכללה למיהל) עד היום הייתי עושה את זה עם קוו 27 של דן איזה קוו כיום אני צריך לקחת כעת? תודה מראש לעוזרים וסליחה על ההצפה בכל כך הרבה שאלות וקושיות.

droriko

New member
מספר שאלות הכוונה
טוב בגלל הרפורמה החדשה אני צריך עזרה מחברי הפורום החלטתי לרכז את כל שאלות הכוונה לשבוע הקרוב בהודעה אחת. הכוונה להיום : אני צריך להגיע בשעה 13:00 לדיזנגוף סנטר כאשר נקודת היציאה שלי היא יד אליהו משה דיין פינת לה גווארדיה, עד היום הייתי נוסע עם קוו 11 איזה קוו אני צריך לקחת כעת? הכוונה ליום ראשון: צריך להגיע בשעות הערב לבית החולים תל השומר כאשר נקודת היציאה שלי היא ממקום הנמצא ליד בית ספר שבח תל אביב. עד היום הייתי עושה את זה עם קוו 35 (מגשר לה גאוורדיה) איזה קוו כיום אני צריך לקחת? הכוונה ליום שני: צריך להגיע בשעות הערב מיד אליהו למכללת ר"ג עד היום הייתי נוסע עם קוו 30 איזה קוו כיום אני צריך לקחת? הכוונה אחרונה ליום שלישי צריך להגיע ביום שלישי בערב לקניון רמת אביב כאשר נקודת היציאה שלי היא רחוב החשמל ת"א (ליד בית המכללה למיהל) עד היום הייתי עושה את זה עם קוו 27 של דן איזה קוו כיום אני צריך לקחת כעת? תודה מראש לעוזרים וסליחה על ההצפה בכל כך הרבה שאלות וקושיות.
היום אתה לוקח את אחד מקוי 39
ביום ראשון אתה נוסע עם אחד הקוים שעוברים במסגר 2 תחנות ומיצחק שדה לוקח 139 בשני אתה לוקח 139 לאלוף שדה ומרחוב הירדן לוקח את 67 (אתה יכול גם ללכת ברגל) בשלישי אתה הולך לדרך בגין ולוקח 139

droriko

New member
היום אתה לוקח את אחד מקוי 39
ביום ראשון אתה נוסע עם אחד הקוים שעוברים במסגר 2 תחנות ומיצחק שדה לוקח 139 בשני אתה לוקח 139 לאלוף שדה ומרחוב הירדן לוקח את 67 (אתה יכול גם ללכת ברגל) בשלישי אתה הולך לדרך בגין ולוקח 139
סליחה ,התכוונתי בסוף ל-189

מספר שאלות הכוונה
1.במקום 11 קווים 39/139/239
2.קו 51 עד צומת גהה והחלפה ל-70/87(אפשרות נוספת למה שדרוריקו רשם). 3.קו 39(רד ברחוב הירדן פינת פנחס). 4.קווים 126/127.

9108701

New member
1.במקום 11 קווים 39/139/239
2.קו 51 עד צומת גהה והחלפה ל-70/87(אפשרות נוספת למה שדרוריקו רשם). 3.קו 39(רד ברחוב הירדן פינת פנחס). 4.קווים 126/127.
יש לך 90 דקות תעלה תרד תרוץ זהו
החדר כושר החדש שלך שעולה רק 6.40 הכי זול בעיר,אתה הבנת את זה.

עוד שאלה בעקבות הרפורמה
אז הבנתי שבמקום את קו 1 אני אצטרך לקחת את 172 מת"א לאיזור התעשיה של חולון. עכשיו השאלה היא לגבי החזרה, מאיזור התעשיה לתל אביב (איזור טרומפלדור). מאיפה אני לוקחת את האוטובוס בחזרה? ולאן הוא מגיע הכי קרוב לטרומפלדור? תודה

תמרה311

New member
עוד שאלה בעקבות הרפורמה
אז הבנתי שבמקום את קו 1 אני אצטרך לקחת את 172 מת"א לאיזור התעשיה של חולון. עכשיו השאלה היא לגבי החזרה, מאיזור התעשיה לתל אביב (איזור טרומפלדור). מאיפה אני לוקחת את האוטובוס בחזרה? ולאן הוא מגיע הכי קרוב לטרומפלדור? תודה
באתר דן כתוב
התחנות שעוברות באזור תעשייה חולון הן: 1. האורגים 15 2. האורגים 7(המלאכה) 3. הרוקמים 18(הבנאי) 4. הלהב (הרוקמים)

עוד שאלה בעקבות הרפורמה
קו 172 יעצור בבן-יהודה פינת טרומפלדור

תמרה311

New member
שאלה חשובה מאוד
רק אני שמתי לב שברפורמה הזאת שום אוטובוס לא נוסע על רח' דיזינגוף סנטר? מישהו יכול לעזור ולהגיד לי איזה קווים יעברו שם? אני צריכה להגיע לאיזור פנקס בת"א תמיד ירדתי תחנה אחרי הדיזינגוף סנטר עם קו 8 מבת - ים עכשיו אין קו 8 ולא מצאתי חלופה אחרת לא של דן ולא של אגד.

droriko

New member
שאלה חשובה מאוד
רק אני שמתי לב שברפורמה הזאת שום אוטובוס לא נוסע על רח' דיזינגוף סנטר? מישהו יכול לעזור ולהגיד לי איזה קווים יעברו שם? אני צריכה להגיע לאיזור פנקס בת"א תמיד ירדתי תחנה אחרי הדיזינגוף סנטר עם קו 8 מבת - ים עכשיו אין קו 8 ולא מצאתי חלופה אחרת לא של דן ולא של אגד.
יש לך קו 5

cwen

New member
שאלה חשובה מאוד
פנקס? הוא בכלל לא קרוב לדיזנגוף סנטר
מאיפה בדיוק את יוצאת ולאן בדיוק את צריכה להגיע?

nitsansh

New member
שאלה חשובה מאוד
מאיפה ולאן בדיוק את נוסעת?
מבת-ים לדיזנגוף סנטר אפשר לנסוע עם קוים 18 או 25 לתחנה ברחוב המלך ג'ורג'. מבת ים לאבן גבירול פינת פנקס נוסעים עם 25, 125 או 26. כל אחד מהקוים מגיע מבת ים במסלול אחר, אז חשוב לדעת מהי בדיוק נקודת היציאה.

nitsansh

New member
מאיפה ולאן בדיוק את נוסעת?
מבת-ים לדיזנגוף סנטר אפשר לנסוע עם קוים 18 או 25 לתחנה ברחוב המלך ג'ורג'. מבת ים לאבן גבירול פינת פנקס נוסעים עם 25, 125 או 26. כל אחד מהקוים מגיע מבת ים במסלול אחר, אז חשוב לדעת מהי בדיוק נקודת היציאה.
קו 125 גם נוסע לדיזנגוף סנטר.

nitsansh

New member
קו 125 גם נוסע לדיזנגוף סנטר.
מדיזנגוף לפנקס
אם את נוסעת מדיזנגוף סנטר לפנקס בצד שקרוב לאבן גבירול, אז הכי טוב לקחת את הקוים 18, 25, 125, 24, 47, 48 מרחוב המלך ג'ורג'. גם קו 14 מגיע לשם אבל במסלול יותר ארוך. לצד השני של פנקס (מוייצמן עד נמיר) כדאי לנסוע בקו 66 מדיזנגוף. קו 5 גם טוב אבל הוא לא עובר בפנקס אלא רק חוצה אותו דרך רחוב וייצמן, וגם המסלול שלו יותר ארוך משל 5. לקצה המזרחי של פנקס אפשר לנסוע גם עם קו 90. אם אני לא טועה, התחנה של 66 ו-90 בדיזנגוף סנטר היא ברחוב טשרניחובסקי.

ilcרית

New member
ג.שמואל- תל השומר ו..כמובן חזרה
נוסעת כל יוםלבי"ח תל השומר . מגבעת שמואל העיר . עד היום התחנה הייתה במרחק הליכה של כמה מטרים מביתי קו 7 ישירות לבית החולים נסיעה בת 7 דקות . אז נכון שקו זה לא בוטל אך מסלול הנסיעה שונה וכבר לא עובר דרך ביה"ח , האם ידוע לכם על קו ישיר תחליפי ?? לדברי הנהג ו..הנהלת דן מהיום יהיה עלי להחליף 2 אוטובוסים בכל צד ,ובכלל להגיע דרך כביש גהה, דבר שיהרוס את איכות החיים שגם ככה לא משהו ... הרי ברור שמי שנוסע כל יום לתל השומר לא יכול להתחיל להתרוצץ ולהחליף קוים ובטח אין טעם להאריך נסיעה של 5 דקות לכ- 40 דקות ולעמוד בפקקי הבוקר של כביש גהה .

מצב
הנושא נעול.
למעלה