שרשור מודיעין והכוונה 21/6

מצב
הנושא נעול.

אלעדפר

New member
מנתניה לתל אביב ומנתניה לחיפה
שלום רב אילו אפשרויות יש להגיע בתחבורה ציבורית לתל אביב (עזריאלי) רכבת אוטובוס מונית ומה הכי כדאי (בשעות הבוקר לעבודה) ואילו אפשרויות יש להגיע בתחבורה ציבורית לחיפה (מתמ) ברכבת יש החלפה, באוטובוס זה לוקח יותר משעה, יש מונית? תודה ויום טוב

אוהד11

New member
שלום רב אילו אפשרויות יש להגיע בתחבורה ציבורית לתל אביב (עזריאלי) רכבת אוטובוס מונית ומה הכי כדאי (בשעות הבוקר לעבודה) ואילו אפשרויות יש להגיע בתחבורה ציבורית לחיפה (מתמ) ברכבת יש החלפה, באוטובוס זה לוקח יותר משעה, יש מונית? תודה ויום טוב
מנתניה עם הרכבת עד תחנת השלום/עזריאלי; במידה
שתחנת הרכבת מרוחקת מהעיר אפשר לקחת 605 עד עזריאלי. מתחנת נתניה אפשר לקחת רכבת לתחנת חוף הכרמל, הסמוכה ל- מ.ת.מ.

olli3

New member
מנהל
תשובות>>>
מנתניה לתל אביב מגוון של קווי נתיב אקספרס ממקומות שונים בעיר. הקו המהיר ביותר הוא קו 650, הוא יוצא ישירות לכביש 2 (כביש החוף) ונוסע ישירות לתל אביב (מוריד גם בעזריאלי). כמו כן קווים מהירים נוספים: 600/602/605 וממזרח העיר קיים קו 606 ממחלף נתניה קווי אגד השונים לת"א, גם הם נוסעים ישירות לתל אביב. מחיר הנסיעה בקווי אגד כפול ממחיר הנסיעה בנתיב אקספרס. רכבת לתל אביב מהירה, הבעייתיות זה הגעה לתחנת הרכבת. קו 5 יוצא ממרכזית נתניה לתחנת הרכבת בכל אופן. מוניות שירות קיימות, לא יודע לתת לך מידע עליהן, מעולם לא נסעתי בהן. ממליץ לך להיכנס לפורטל של משרד התחבורה - www.bus.gov.il , לבצע חיפוש לפי מקום מגוריך ולחפש קו שמגיע ליעד שלך (עזריאלי), בבוקר יש חלופות שונות מהשכונות, אולי יש לך אוטובוס ישירות מהבית לעזריאלי, שווה לבדוק. מנתניה לחיפה: קו 947 ממרכזית נתניה או קו 910 (ישיר ומהיר יותר) ממחלף נתניה. שני הקווים של אגד.

מנתניה לתל-אביב(עזריאלי)הכי כדאי רכבת
עקב מהירותה,כמובן בהשוואה לאוטובוסים ומוניות הנוסעות על כביש החוף הפקוק בבוקר. נוסעים ברכבת מנתניה לתחנת תל-אביב השלום ושם יורדים(צמודה לעזריאלי). לגבי נתניה-חיפה-מוניות יש רק ממחלף נתניה.

olli3

New member
מנהל
מנתניה לתל-אביב(עזריאלי)הכי כדאי רכבת
עקב מהירותה,כמובן בהשוואה לאוטובוסים ומוניות הנוסעות על כביש החוף הפקוק בבוקר. נוסעים ברכבת מנתניה לתחנת תל-אביב השלום ושם יורדים(צמודה לעזריאלי). לגבי נתניה-חיפה-מוניות יש רק ממחלף נתניה.
זה טוב רק למי שנגיש לרכבת
לפעמים נסיעה בתוך העיר עם החלפה לשני קווים רק כדי להגיע לרכבת, לוקחת זמן רב.

קו 90 מתל אביב להרצליה - תדירות
הי, אני מעוניין לנסוע בקו 90 מתל אביב להרצליה בשעות הבוקר. - מהי התדירות שלו ? האם זה כל רבע שעה או שיש כמה אוטובוסים ספציפיים ואני צריך לתכנן להגיע בדיוק אליהם ? - כמה זמן בערך יקח לי להגיע בקו מהדיזנגוף סנטר ועד לרחוב משכית בהרצליה ? תודה לעונים.

קו 90 מתל אביב להרצליה - תדירות
הי, אני מעוניין לנסוע בקו 90 מתל אביב להרצליה בשעות הבוקר. - מהי התדירות שלו ? האם זה כל רבע שעה או שיש כמה אוטובוסים ספציפיים ואני צריך לתכנן להגיע בדיוק אליהם ? - כמה זמן בערך יקח לי להגיע בקו מהדיזנגוף סנטר ועד לרחוב משכית בהרצליה ? תודה לעונים.
את לוח הזמנים אפשר למצוא ב-callkav.gov.il
לגבי זמן הנסיעה, בבוקר יש פקקים נוראיים במחלף הסירה, אז יש שעות מסוימות שבהן זה יקח הרבה יותר זמן מההערכה שוודאי מופיעה באתר. לא יודע להגיד לך כמה, כי אני לא נוסע בקו הזה.

את לוח הזמנים אפשר למצוא ב-callkav.gov.il
לגבי זמן הנסיעה, בבוקר יש פקקים נוראיים במחלף הסירה, אז יש שעות מסוימות שבהן זה יקח הרבה יותר זמן מההערכה שוודאי מופיעה באתר. לא יודע להגיד לך כמה, כי אני לא נוסע בקו הזה.
האתר הזה על הפנים...
מקווה שבגרסה האמיתית הוא ישתפר. תודה רבה בכל מקרה !

מצב
הנושא נעול.
למעלה