הודעת ר"י: ביהמ"ש דחה את בקשת ועד עובדי הרכבת

מצב
הנושא נעול.

בועז ל

New member
בית המשפט דחה את בקשת ועד עובדי הרכבת לקיים שיבושים ושביתות ברכבת ישראל עד לחודש יולי והורה לצדדים להמשיך במו"מ כפי שנקבע בפסק הדין מה-16 במאי. בברכה, שחר וייסמן אגף דוברות והסברה | רכבת ישראל|

בית המשפט דחה את בקשת ועד עובדי הרכבת לקיים שיבושים ושביתות ברכבת ישראל עד לחודש יולי והורה לצדדים להמשיך במו"מ כפי שנקבע בפסק הדין מה-16 במאי. בברכה, שחר וייסמן אגף דוברות והסברה | רכבת ישראל|
הם מתעסקים עם השר הלא נכון...
הוא באמת יסגור אותם.

טשאפק

New member
נקווה שיצייתו להוראה
ויפנימו היטב, שכל עיכוב ותקלה בתקופה הזו יתפרש ע"י הציבור כשיבוש מכוון.

easylivin

New member
נקווה שיצייתו להוראה

kobiz99

New member
נקווה שיצייתו להוראה
עובדי הרכבת תמיד צייתו לצווי מניעה
היתה פעם אחת שועדי העובדים פתחו בשביתה שלא בסכסוך מוכרז, שישה מזכירי וחברי וועד הודחו מחברותם בוועד ע״י מזכ״ל ההסתדרות עופר עיני. ולא יכלו להבחר לוועד העובדים בקדנציה הבאה שאחרי הדכתם

easylivin

New member
ומי שלא קרא עדיין את המסמך המצורף,
מומלץ לעשות זאת כעת לאחר שהדברים קיבלו גושפנקא משפטית מלאה. קריאה מהנה ומחכימה. ואנחנו הנוסעים נמשיך לקוות בינתיים שהחלטת בית המשפט תקויים במלואה...

הזהרתי אותם...
אמרתי להם (ליתר דיוק לקובי "נציגם" בפורום) שהשופטת הזו לא תרשה לשחק משחקים. אני מבין שהוועד בראשות אדרעי רוצה לשחק באש כי לא אכפת לו מכלום. מה שאני לא מבין זה איך עורכי הדין של ההסתדרות, שראו כבר כמה תיקים בביה"ד לעבודה, לא מסבירים לעובדים את המשמעויות. יש נגדם כבר בקשה אחת של בזיון, והם בדרך הבטוחה לעוד בקשות (וצווים כנראה) אם לא יתחילו לפעול לפי הוראות השופטת.

kobiz99

New member
הזהרתי אותם...
אמרתי להם (ליתר דיוק לקובי "נציגם" בפורום) שהשופטת הזו לא תרשה לשחק משחקים. אני מבין שהוועד בראשות אדרעי רוצה לשחק באש כי לא אכפת לו מכלום. מה שאני לא מבין זה איך עורכי הדין של ההסתדרות, שראו כבר כמה תיקים בביה"ד לעבודה, לא מסבירים לעובדים את המשמעויות. יש נגדם כבר בקשה אחת של בזיון, והם בדרך הבטוחה לעוד בקשות (וצווים כנראה) אם לא יתחילו לפעול לפי הוראות השופטת.
א. קובי אינו נציגם של אף אחד
ב. ועד העובדים והארגון היציג מכירים את דיני העבודה ופועלים אך ורק על פיהם. ג. הלכו לבקש סעד משפטי לא קבלנו, כלום לא קרה. ד. אני לא ראיתי בקשה לדיון בבזיון בית המשפט, וכבוד השופטת לא התיחסה לעינין בכלל בדיון הקודם. ה. זכות השביתה היא זכות בסיסית לעובד השכיר המאורגן שמעוגנת בדיני העבודה. ו. בינתיים צד א׳ קרי המנכ״ל אינו יכול לפעול באופן חד צדדי מתוקף הצוו שהוציאה השופטת.

א. קובי אינו נציגם של אף אחד
ב. ועד העובדים והארגון היציג מכירים את דיני העבודה ופועלים אך ורק על פיהם. ג. הלכו לבקש סעד משפטי לא קבלנו, כלום לא קרה. ד. אני לא ראיתי בקשה לדיון בבזיון בית המשפט, וכבוד השופטת לא התיחסה לעינין בכלל בדיון הקודם. ה. זכות השביתה היא זכות בסיסית לעובד השכיר המאורגן שמעוגנת בדיני העבודה. ו. בינתיים צד א׳ קרי המנכ״ל אינו יכול לפעול באופן חד צדדי מתוקף הצוו שהוציאה השופטת.
זו יותר המוסיקה מאשר המילים...
אבל זכותך (זכותכם?) להתעלם ממה שכתבתי. לא שאני רואה במה זה מועיל לכם... ד"א הבקשה לבזיון לאו דווקא תידון בפני אותה שופטת.

אוהד11

New member
כתבה בעקבות פסיקת ביהמ"ש

easylivin

New member
כתבה בעקבות פסיקת ביהמ"ש
ובינתיים, הברדק והזלזול נמשך:
"נוסעי רכבת ישראל מורגלים בתקלות, צפיפות ואיחורים, אבל הבוקר (יום ב') הופתעו לגלות שהרכבת החליטה דווקא להקדים את בואה לרציף בהרצליה ברבע שעה. הנוסעים המתוסכלים צבאו על פתח הדלת של מנהל התחנה אשר העדיף להסתגר בחדרו. במקום החלו צעקות, טענות ודחיפות. המאבטחים בתחנה ניסו להרחיק את הנוסעים מחדרו של מנהל התחנה. לאחר זמן קצר מנהל התחנה יצא לנוסעים, ובמקום להסביר מה קרה ולמצוא פתרון קרא לעברם: 'אני לא חבר שלכם, אני מזמין משטרה." http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4078807,00.html

מצב
הנושא נעול.
למעלה