שרשור מודיעין והכוונה 5/6

מצב
הנושא נעול.

PinkyRaSta

New member
מבאר שבע לשדה נחמיה ולמרגליות
שלום רב ושבוע טוב הבא עלינו למצויינות :) אני צריכה עזרה ב2 מוקדים בבקשה: 1) הגעה מבאר שבע (תחנה מרכזית) לשדה נחמיה ביום שישי, כאשר שעת היציאה מבאר שבע היא 9:30. 2) כנ"ל ^^ רק ההגעה כאן היא למושב מרגליות. בדקתי כבר מסלולים באתר אוטובוסים וזה מראה שאין מסלול המאפשר את ההגעה הזו. אשמח אם תרשמו לי גם שעת הגעה משוערת. תודה רבה.

שלום רב ושבוע טוב הבא עלינו למצויינות :) אני צריכה עזרה ב2 מוקדים בבקשה: 1) הגעה מבאר שבע (תחנה מרכזית) לשדה נחמיה ביום שישי, כאשר שעת היציאה מבאר שבע היא 9:30. 2) כנ"ל ^^ רק ההגעה כאן היא למושב מרגליות. בדקתי כבר מסלולים באתר אוטובוסים וזה מראה שאין מסלול המאפשר את ההגעה הזו. אשמח אם תרשמו לי גם שעת הגעה משוערת. תודה רבה.
באיזה יום? הקווים בין באר שבע לצפון בארץ
נוטים להיות מושפעים מהיום בשבוע. אין דין יום ראשון כדין יום שני, ובנוסף השבוע ביום שני הקווים פועלים כמו ביום חמישי כי מדובר ביום לפני חג. אז מה תאריך הנסיעה?

אוהד11

New member
באיזה יום? הקווים בין באר שבע לצפון בארץ
נוטים להיות מושפעים מהיום בשבוע. אין דין יום ראשון כדין יום שני, ובנוסף השבוע ביום שני הקווים פועלים כמו ביום חמישי כי מדובר ביום לפני חג. אז מה תאריך הנסיעה?
היא כתבה שהיא צריכה ביום שישי

ואגב - אין סיבה להשתמש באתר אוטובוסים
כי יש אתר הרבה יותר טוב, האתר הרשמי של משרד התחבורה: http://www.callkav.gov.il

החלפה של שלושה אוטובוסים מבאר-שבע
שירות לישובים שדה-נחמיה ומרגליות קיים אך ורק מתחנה מרכזית קרית שמונה: 1.לוקחים,קודם כל,מבאר-שבע ביום שישי את קו 870 של השעה 09:45 בבוקר ויורדים ממנו בתחנתו הסופית,שהיא תחנה מרכזית עפולה. 2.מתחנה מרכזית עפולה מחליפים לאחד מהקווים 842/841 ונוסעים עד תחנה סופית,שהחא תחנה מרכזית קרית שמונה. 3.בתחנה מרכזית קרית שמונה עולים על קו 030 האחרון,שיוצא לשדה נחמיה ביום שישי בשעה 15:50 אחר הצהריים. לגבי מושב מרגליות- אותה ההכוונה,רק שלמושב מרגליות נוסע קו 024,שיוצא מתחנה מרכזית קרית שמונה בשעה ארבע אחר הצהריים. לחילופין-אם לא רוצים לחכות במיוחד לאוטובוסים בתחנה-אפשר לקחת מונית ספיישל מתחנה מרכזית קרית שמונה עד לישובים.

scooby5

Member
אופציה נוספת
אוטובוס (995 של אגד) או רכבת עד לב המפרץ ומשם קו 500 של אגד לקרית שמונה. מקרית שמונה ההמשך הוא כפי שהומלץ לך למעלה. אגב, 841 (מעפולה) נוסע דרך טבריה, מה שמאריך בלא מעט את זמן הנסיעה, כך שאם יש 842 שאמור להגיע בטווח של 20 דקות פלוס מינוס, עדיף לחכות לו.

olli3

New member
מנהל
אופציה נוספת
אוטובוס (995 של אגד) או רכבת עד לב המפרץ ומשם קו 500 של אגד לקרית שמונה. מקרית שמונה ההמשך הוא כפי שהומלץ לך למעלה. אגב, 841 (מעפולה) נוסע דרך טבריה, מה שמאריך בלא מעט את זמן הנסיעה, כך שאם יש 842 שאמור להגיע בטווח של 20 דקות פלוס מינוס, עדיף לחכות לו.
995 לא רלוונטי, לא פעיל בשעה היציאה הרצוייה.
מה שכן לידע כללי, 995 זול יותר ומהיר יותר מהרכבת.

olli3

New member
מנהל
כמה חידודים לכל מה שנכתב ותוספות
מבאר שבע 3 אופציות: 1. קו 870 שיוצא מהמרכזית בשעה 9:45 ולאחר מכן אוסף גם בסורוקה. באופציה הזאת יורדים בתחנה הסופית בעפולה (זה קו ישיר שנוסע על כביש 6). ממרכזית עפולה יש לעלות על 842 המהיר לקרית שמונה ולרדת בתחנה הסופית (מרכזית קרית שמונה). ניתן לעלות גם על 841/963 אך הם עושים סיבוב בטבריה ומאריכים את הדרך. בכל מקרה קו 870 יגיע לפני השעה 12 לעפולה, או ממש ב12. בשעה 12:10 צפוי (זמן משוער) להגיע קו 842 המהיר ולכן נראה לי שתעלי עליו פשוט. 2. רכבת לחיפה: יש רכבת שיוצאת ב9:23 ואחריה ב10:23, במידה ועלית על 10:23 את מגיעה לחיפה לב המפרץ בשעה 13:08, ממרכזית המפרץ הצמודה יוצא קו 500 לקרית שמונה בשעה 13:15, איתו את מגיעה לקרית שמונה בשעה 15:23 לפי האתר (חכי לתשובות נוספות לגבי זמן נסיעה אמיתי מגולשים שמכירים את הקו). 3. מפרוטת מתחת להסבר על תחבורה ציבורית. ממרכזית קרית שמונה לשדה נחמיה: את עולה על קו 030 של אגד או 54 של גולן. קו 030 של אגד נכנס למרכז היישוב וקו 54 עוצר במסעף הכניסה ליישוב (מרחק הליכה של 10-15 דקות ממרכז היישוב). קו 54 יוצא בשעה 15:35 וקו 030 יוצא בשעה 15:50. ממרכזית קרית שמונה למרגליות קו 024, יוצא בשעה 16:00. *הנסיעה דרך עפולה היא המהירה יותר וגם הזולה יותר. *אם אינני טועה ניתן לרכוש כרטיסיה של שתי נסיעות (מה שמכונה הלוך ושוב) בקו 870, כמו כן כמובן שגם ברכבת. 3. http://www.bgu.co.il/tremp.aspx - פורום טרמפים של אתר הסטודנטים של בן גוריון. סטודנטים אשר חוזרים לצפון לרוב בימי חמישי אך גם בימי שישי, מפרסמים טרמפ וניתן להגיע איתם לצפון הרחוק בהשתתפות במחיר הדלק. הנסיעה לרוב עולה בין 40-60 ש"ח לכיוון. הטרמפים מתפרסמים לרוב יום-יומיים לפני יום הנסיעה ולא פעם גם כמה שעות לפני יציאה לנסיעה.

תשובה לאמינה
1.מבית החולים בלינסון,בצד של הקניון הגדול,לוקחים את קו 164 ונוסעים איתו עד צומת בית דגן ושם יורדים. 2.בצומת בית דגן הולכים לכיוון התחנות שלכיוון רמלה ולוקחים משם את אחד מהקווים 404/433.יורדים מול הכניסה לפארק מיני ישראל.

yaelala14

New member
היי ממ אני ממש מקווה שתוכלו לעזור לי
אני צריכה להגיע כעקרון מחר ס5 ללטרון! ואני יוצאת מתל אביב 4 .. חיפשתי אם יש קווים שמגיעים מתחנה מרכזית ללטרון אבל אני לא מוצאת אני ממש ממש אשמח אם מישו יוכל לעזור לי איך מגיעים מתל אביב ללטרון!! המון תודה לעוזרים

olli3

New member
מנהל
היי ממ אני ממש מקווה שתוכלו לעזור לי
אני צריכה להגיע כעקרון מחר ס5 ללטרון! ואני יוצאת מתל אביב 4 .. חיפשתי אם יש קווים שמגיעים מתחנה מרכזית ללטרון אבל אני לא מוצאת אני ממש ממש אשמח אם מישו יוכל לעזור לי איך מגיעים מתל אביב ללטרון!! המון תודה לעוזרים
שתי אופציות:
411 של סופרבוס לצומת נחשון ומשם 434/448 של אגד ללטרון. קווי סופרבוס השונים לרמלה (בינהם 451/455 ועוד) וממרכזית רמלה קווים 403/404/434 של אגד. מבת ים וחולון יוצא קו 404 של אגד. אם יוצאים מאיזור רכבת מרכז, קו 458 של סופרבוס (3 נסיעות ביום בצהרים - ערב) עד למרכזית רמלה ומשם 404/433. בשאר השעות קו 480 הישיר למחלף הראל ומהצד השני של מחלף הראל 403/404/433/434/435 של אגד. זה אומנם לנסוע לכיוון אחד ולחזור חזרה, אבל זה יהיה יותר מהיר מכל אופציה אחרת. אם לא רוצים את האופציה הזאת אז אפשר לנסוע בכל קו מכל מקום בת"א לצומת חולון (צייני מהיכן את יוצאת לדרכך, מומלץ) ומשם באמצעות קווי סופרבוס לרמלה או 411 לצומת נחשון (מה שבא קודם).

olli3

New member
מנהל
שתי אופציות:
411 של סופרבוס לצומת נחשון ומשם 434/448 של אגד ללטרון. קווי סופרבוס השונים לרמלה (בינהם 451/455 ועוד) וממרכזית רמלה קווים 403/404/434 של אגד. מבת ים וחולון יוצא קו 404 של אגד. אם יוצאים מאיזור רכבת מרכז, קו 458 של סופרבוס (3 נסיעות ביום בצהרים - ערב) עד למרכזית רמלה ומשם 404/433. בשאר השעות קו 480 הישיר למחלף הראל ומהצד השני של מחלף הראל 403/404/433/434/435 של אגד. זה אומנם לנסוע לכיוון אחד ולחזור חזרה, אבל זה יהיה יותר מהיר מכל אופציה אחרת. אם לא רוצים את האופציה הזאת אז אפשר לנסוע בכל קו מכל מקום בת"א לצומת חולון (צייני מהיכן את יוצאת לדרכך, מומלץ) ומשם באמצעות קווי סופרבוס לרמלה או 411 לצומת נחשון (מה שבא קודם).
ועכשיו ראיתי שאת יוצאת בשעה 4 וצריכה להגיע ב5
בשעה 16:00 יוצא קו 411 ממרכזית ת"א, תוך 3-5 דקות הוא בצומת חולון (יכול להיות שיותר עדיף לך להגיע לשם). זמן הנסיעה שלו עד לצומת נחשון הוא כ40 דקות ומשם צפויים להגיע קווים 434/448 תוך זמן קצר (את 448 יש סיכוי שתפספסי). בכל מקרה זו האופציה שעומדת בגבול השעה עם חריגה של כמה דקות אחרי 5. אם את יכולה לצאת מהמרכזית בשעה 15:45 או כמה דקות אחרי זה מצומת חולון, אז יש לך את קו 450 המהיר ולרדת בצומת בית דגן ומשם לעלות על 433 של אגד. זה סוג של מרדף אחרי אוטבווס כי אם את רואה ש433 בדיוק עזב את התחנה בבית דגן, את יכולה להישאר על 450 ולקוות שהוא יעקוף באיזשהו שלב את 443, עד למרכזית רמלה יש להם תחנות משותפות (אבל לא כולן). בכל מקרה יציאה בשעה 4 בדיוק מהמרכזית לא תעזור לך במיוחד, אבל תוכלי לקחת את קווים 157/201/451/457/461 ולרדת בצומת בית דגן ולהמשיך עם 443 שצפוי לעבור שם ב16:30 (זמן משוער) ולהגיע ללטרון ב5 ורבע בערך. מצטער שיצא מסובך, ניסיתי לפשט את זה עד כמה שאפשר, לא הלך לי.

olli3

New member
מנהל
איזה קווים מגיעים מחולון או ת"א לחוף הצוק?
אילו קווים מגיעים מחולון לאזור חוף הצוק? ואלו קווים מגיעים מת"א (אזור עזריאלי או מרכז ת"א) לאזור חוף הצוק?
קו 29 דן בחלק משעות היום עד למלון מנדרין
לשים לב!!! לא כל הנסיעות של 29 מגיעות לחוף הצוק - מלון מנדרין. מהתחנה הזאת יש 5 דקות הליכה לחוף עצמו. קו 29 יוצא אך ורק מרכבת מרכז. אופציות אחרות (מרחק הליכה של 10-15 דקות מחוץ הצוק עצמו): מהכרמלית ומרכז ת"א - 90/149 מטרופולין ו282 דן. לאורך המסגר, עזיראלי, רכבת מרכז ודרך נמיר 501 אגד, 601/606 נתיב אקספרס (מהירים יותר). מרכבת מרכז וצפונה גם 149 של מטרופולין. עם כל הקווים האלו יש לרדת בצומת גלילות לפני הסינמה סיטי, לרדת ממש בצומת עצמה. ופשוט ללכת לכיוון הים.

yairp7

New member
הכוונה מהוד השרון לפתח תקווה רחוב רוטישלד 79
אני מתכנן לעבור להוד השרון ונכראה לעבוד בפתח תקווה אני מעוניין לדעת על קווי טוטובוסים שעוברים בפתח תקווה בעיקר ברחוב רוטשילד 79 אין בעיה עם החלפת אוטובוסים תודה מראש

olli3

New member
מנהל
הכוונה מהוד השרון לפתח תקווה רחוב רוטישלד 79
אני מתכנן לעבור להוד השרון ונכראה לעבוד בפתח תקווה אני מעוניין לדעת על קווי טוטובוסים שעוברים בפתח תקווה בעיקר ברחוב רוטשילד 79 אין בעיה עם החלפת אוטובוסים תודה מראש
קו 641 של אגד ו571 אגד בשעות הבוקר בלבד.
עם שני הקווים האלו יורדים תחנה אחת אחרי מרכזית פתח תקווה (רחוב אורולוב פינת קורל). הולכים דרך רחוב קורל, ממשיכים על יצחק שדה (קורל הפוך להיות יצחק שדה) ופונים שמאלה ברחוב פיק"א. סוף רחוב פיק"א זה רחוב רוטשילד ושם בדיוק נמצא רוטשילד 79. ההליכה תיקח לא יותר כ15 דקות. באמצעות שני קווים: אפשר לקחת כל קו של אגד מהוד השרון למרכזית פתח תקווה (יש דיי הרבה). ממרכזית פתח תקווה קווים 16/62/76 של חברת קווים, ממש עד היעד שלך.

olli3

New member
מנהל
עם שני הקווים האלו יורדים תחנה אחת אחרי מרכזית פתח תקווה (רחוב אורולוב פינת קורל). הולכים דרך רחוב קורל, ממשיכים על יצחק שדה (קורל הפוך להיות יצחק שדה) ופונים שמאלה ברחוב פיק"א. סוף רחוב פיק"א זה רחוב רוטשילד ושם בדיוק נמצא רוטשילד 79. ההליכה תיקח לא יותר כ15 דקות. באמצעות שני קווים: אפשר לקחת כל קו של אגד מהוד השרון למרכזית פתח תקווה (יש דיי הרבה). ממרכזית פתח תקווה קווים 16/62/76 של חברת קווים, ממש עד היעד שלך.
שעות הבוקר בלבד מתייחס רק ל571
641 רלוונטי לכל שעות היום בשביל לרדת באורולוב פינת קורל. קו 571 בשעות הבוקר בלבד הכוונה לחלופה של קו 571 שממשיכה לת"א. שאר הנסיעות של 571 מסתיימות במרכזית פתח תקווה.

אוהד11

New member
השם הוא קרול ולא קורל

מצב
הנושא נעול.
למעלה