שרשור מודיעין והכוונה 31/5

מצב
הנושא נעול.

elians

New member
עדיף מצומת חולון..
יש את 89 של אגד שעובר לאורך כמעט כל רחוב סוקולוב. ויש עוד המון קווים שמגיעים לשדרות קוגל פינת סוקולוב (חוץ מ 86,90- כל שאר הקווים מצומת חולון מגיעים לקוגל פינת סוקולוב. התחנה מוכר כ "קולנוע רינה").
סבבה תודה רבה דניאל

olli3

New member
מנהל
שלום

איזה קו מגיע מת"א לחולון? (איזור מוזיאון הילדים) תודה רבה מראש!
מהיכן את יוצאת לדרכך? ת"א גדולה.
גם אם אינך יוצאת מתל אביב, ציינתי מהי נקודת המוצא שלך, כך תקבלי את ההכוונה המהירה והמדוייקת ביותר. בעקרון הקווים המהירים למקום הם 76א/74א/97א/89 אגד וקו 1 דן ממקומות שונים בת"א. ניתן לעלות גם על 88/90 של אגד. עדיף שתצייני מהיכן את יוצאת לדרכך.

g a l4

New member
מהיכן את יוצאת לדרכך? ת"א גדולה.
גם אם אינך יוצאת מתל אביב, ציינתי מהי נקודת המוצא שלך, כך תקבלי את ההכוונה המהירה והמדוייקת ביותר. בעקרון הקווים המהירים למקום הם 76א/74א/97א/89 אגד וקו 1 דן ממקומות שונים בת"א. ניתן לעלות גם על 88/90 של אגד. עדיף שתצייני מהיכן את יוצאת לדרכך.
לא ממש משנה לי.. התחנה המרכזית/עזריאלי/
ארלוזרוב. משלושתם אני יכולה לצאת, השאלה היא מאיפה כדאי

אני2010

New member
עדיף מעזריאלי 74א 76א מהצד של הקריה
הקווים הכי מהירים לחולון. אל תעלי על 73 סתם עיקופים מיותרים אבל ממש

אני2010

New member
זה לא נכון אם היא מגיעה ברכבת!
נו אם היא באה ברכבת
מה עדיף? לרדת ברכבת מרכז ולעלות ל 73 עם עיקופים? או ללכתלדרך נמיר שלא בטוח שהיא יודעת איפה התחנה? או רכבת ההגנה ,,,,שלך תסביר לה גם איפה נמצאת התחנה וגם אז האוטובוסים שם מגיעים בלי מקום ?? מה נשאר.. עזריאלי,, יש מקום אפילו לשבת, וגם תחנת מפגש של כמה קווים , וגם קל להגיע לשם בצורה הכי פשוטה. אבל לא משנה איש. היא הסתדרה וזהו זה הכי חשוב.

olli3

New member
מנהל
נו אם היא באה ברכבת
מה עדיף? לרדת ברכבת מרכז ולעלות ל 73 עם עיקופים? או ללכתלדרך נמיר שלא בטוח שהיא יודעת איפה התחנה? או רכבת ההגנה ,,,,שלך תסביר לה גם איפה נמצאת התחנה וגם אז האוטובוסים שם מגיעים בלי מקום ?? מה נשאר.. עזריאלי,, יש מקום אפילו לשבת, וגם תחנת מפגש של כמה קווים , וגם קל להגיע לשם בצורה הכי פשוטה. אבל לא משנה איש. היא הסתדרה וזהו זה הכי חשוב.
אתה פשוט לא מבין אההה?
ההחלפה ברכבת הכי נוחה ומהירה היא ברכבת ההגנה. למה היא צריכה לנסוע צפונה כדי לחזור דרומה? מה גם שההליכה מהרציף ברכבת ההגנה עד לתחנה שמתחת לגשר היא הכי מהירה ותמיד יש שם מקום ישיבה להבדיל מעזריאלי. מה גם שאם היא הייתה נניח מגיעה מהצפון, היא חוסכת לעצמה את זמן ההליכה מהרציף בתחנת השלום עד לתחנת האוטובוס ואת זמן הנסיעה של האוטובוס עד רכבת ההגנה. בעוד הרכבת עושה את זה בשתי דקות בלבד. למה לגרום לבן אדם לעשות סיבוב מיותר סתם?

olli3

New member
מנהל
אתה פשוט לא מבין אההה?
ההחלפה ברכבת הכי נוחה ומהירה היא ברכבת ההגנה. למה היא צריכה לנסוע צפונה כדי לחזור דרומה? מה גם שההליכה מהרציף ברכבת ההגנה עד לתחנה שמתחת לגשר היא הכי מהירה ותמיד יש שם מקום ישיבה להבדיל מעזריאלי. מה גם שאם היא הייתה נניח מגיעה מהצפון, היא חוסכת לעצמה את זמן ההליכה מהרציף בתחנת השלום עד לתחנת האוטובוס ואת זמן הנסיעה של האוטובוס עד רכבת ההגנה. בעוד הרכבת עושה את זה בשתי דקות בלבד. למה לגרום לבן אדם לעשות סיבוב מיותר סתם?
ולגבי המקום, נערה/חיילת לא צריכה לשבת.
יש מספיק אנשים מבוגרים שיכולים לשבת במקומה, זה פשוט מקומם אותי הרצון המפגר הזה לשבת כשיש אנשים שזקוקים למושב הרבה יותר ממך.

olli3

New member
מנהל
אי אפשר לדעת מה עדיף, אם את לא אומרת מהיכן את
יוצאת. אלא אם כן את מגיעה מהצפון ברכבת או אוטובוס. אחרת יש המון אופציות מרחבי המרכז ליעד שלך. לכן שאלתי מהיכן את יוצאת. לגבי שאלתך: מרכבת מרכז קו 74א מדרך נמיר ו76א מדרך בגין (74א הרבה יותר תדיר). ובין השעות 12:00 - 18:00 בתדירות של כל חצי שעה, קו 97א מהמסוף שברכבת מרכז. מעזריאלי: 74א/76א אגד. מהמרכזית 90/97 אגד. ממרכז ת"א קו 1 של דן. מהכרמלית ויפו קו 88 אגד. מרידיניג קו 89 אגד מרמת אביב ג', אוניברסיטת ת"א ולכל אורך דרך נמיר קו 74א אגד. מרמת החייל, קניון איילון ושדרת אבא הילל קו 76א אגד (תדירות לא גבוהה).

olli3

New member
מנהל
יוצאת. אלא אם כן את מגיעה מהצפון ברכבת או אוטובוס. אחרת יש המון אופציות מרחבי המרכז ליעד שלך. לכן שאלתי מהיכן את יוצאת. לגבי שאלתך: מרכבת מרכז קו 74א מדרך נמיר ו76א מדרך בגין (74א הרבה יותר תדיר). ובין השעות 12:00 - 18:00 בתדירות של כל חצי שעה, קו 97א מהמסוף שברכבת מרכז. מעזריאלי: 74א/76א אגד. מהמרכזית 90/97 אגד. ממרכז ת"א קו 1 של דן. מהכרמלית ויפו קו 88 אגד. מרידיניג קו 89 אגד מרמת אביב ג', אוניברסיטת ת"א ולכל אורך דרך נמיר קו 74א אגד. מרמת החייל, קניון איילון ושדרת אבא הילל קו 76א אגד (תדירות לא גבוהה).
אם את מגיעה ברכבת לתל אביב אז>>>
עדיף לך לרדת בתחנת ההגנה, לצאת לכיוון המרכזית (לגשר) ולרדת לרחוב שנמצא מתחת לגשר. לקחת משם את 74א/76א של אגד. זו הדרך המהירה ביותר אם את מגיעה ברכבת. באם את מגיעה באוטובוס, עדיף שתרדי בעזריאלי ומשם 74א/76א.

אני2010

New member
היא רשמה ברור שהיא באה מעזריאלי או רכבת מרכז
לא מכל האיזורים שרשמת

olli3

New member
מנהל
היא רשמה ברור שהיא באה מעזריאלי או רכבת מרכז
לא מכל האיזורים שרשמת
והנה שוב אתה טועה ומטעה!
אם היא מגיעה משוהם, אז היא יכולה לעשות זאת בקו 500 המהיר מאד! איתו היא יורדת במרכזית ת"א ומשם ממשיכה בקווים 90/97 ליעד שלה. למה לנסוע צפונה כדי להגיע דרומה למען השם?

אני2010

New member
והנה שוב אתה טועה ומטעה!
אם היא מגיעה משוהם, אז היא יכולה לעשות זאת בקו 500 המהיר מאד! איתו היא יורדת במרכזית ת"א ומשם ממשיכה בקווים 90/97 ליעד שלה. למה לנסוע צפונה כדי להגיע דרומה למען השם?
97????מה אתה סדיסט???
לתת לבן אדם לעשות עיקופים בכל חולון??? 97?לחכות לקו הזה איזה חצי שעה אם לא יותר?? 89?שהתחנה שלו נסתרת מאוד וקשה למצוא אותה, ובטח בן אדם שלא מהאיזור... אז למה לבלבל תמוח. אם אתה לא יודע מה לרשום אל תרשום . עדיף. יאלה לילה טוב אחי.

אני2010

New member
97????מה אתה סדיסט???
לתת לבן אדם לעשות עיקופים בכל חולון??? 97?לחכות לקו הזה איזה חצי שעה אם לא יותר?? 89?שהתחנה שלו נסתרת מאוד וקשה למצוא אותה, ובטח בן אדם שלא מהאיזור... אז למה לבלבל תמוח. אם אתה לא יודע מה לרשום אל תרשום . עדיף. יאלה לילה טוב אחי.
מבחינת העיקופים התכוונתי כמובן ל 90

olli3

New member
מנהל
97????מה אתה סדיסט???
אתה חי בסרט קשה מאד!
תקרא טוב טוב את מה שכתבתי לה בהכוונה הסופית. קראת את מה שרשמתי לגבי גשר לה גארדיה בכלל? סלח לי, אבל נראה לך הגיוני להגיע מכיוון מרכזית ת"א ולנסוע צפונה רק כדשי להחליף בעזריאלי לקו שנוסע את אותה הדרך דרומה? זה נשמע לך יותר הגיוני? מישהו דיבר כאן על 89 בכלל? איפה ראית שרשמתי אותו כאן בנוגע להגעה משוהם? אני יודע ואני נוסע בכל הארץ על בסיס שבועי - דו שבועי ותאמין לי שכמעט אין שום קו שלא נסעתי בו באיזור המרכז בלפחות חלק מהמסלול שלו. אתה מכיר את מסלול קו 500 בכלל? אני לא מבין למה הויכוח כאן בכלל, למה לעזאזל שבן אדם שמגיע משוהם בקו 500 ימשיך עד עזריאלי כדי לחזור דרומה להיכן ש500 היה לפני זמן מה? למה? מה עוד שרשמית שהאופציה הטובה ביותר היא לרדת בגשר לה גארדיה ולקחת מהמסגר את 74א/76א - אז למה אתה יוצא בהצהרות שאני לא מכיר ולא יודע וכו'....?

g a l4

New member
וול, אני משוהם, אז אין לי הרבה אפשרויות
הגעה חוץ מדרך ת"א (אלא אם אני יורדת בנתב"ג ולוקחת רכבת אבל זה נראה לי קצת מיותר) כששאלתי מה עדיף התכוונתי מבחינת התחנה בה אני אבחר בת"א. תודה רבה

מצב
הנושא נעול.
למעלה