שרשור מודיעין והכוונה 31/5

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
האמת אני בכלל בכלל לא מכירה את האזור
ככה שגם לגבי היציאות אין לי מושג. אז יוצא לפי האופצייה הראשונה שאני אמורה לעבור שני כבישים באמצעות המנהרות? אין שם מעברי חצייה רגילים?
יש מעברי חציה רגילים.
רק שיקח לך דיי הרבה זמן לחכות שהם יתחלפו. בכל מקרה, דרך המנהרות זה הכי פשוט שיש. תעתיקי את מה שרשמתי לך ותלכי לפי זה כשתגיעי לרכבת מרכז ותביני הכל הכל הכל.

olli3

New member
מנהל
מת"מ נתניה או רכבת לבית העלמין באשדוד, רביעי
בבוקר. צריך להגיע עד 10 בבוקר.
מנתניה לבית העלמין אשדוד
מרחבי נתניה בשעות הבוקר פועלים מספר קווים של נתיב אקספרס לתל אביב. על כן חבל שאינך מציין מהיכן אתה יוצא לדרכך. ממרכזית נתניה קווים 600/605, ניתן לרדת במתחם רכבת מרכז ולהחליף משם ל280/281 של ויאולה או להמשיך למרכזית ולקחת משם את 312/320 של ויאולה. קווים 280/281 מהירים יותר, על כן ממליץ לך לרשום לעצמך את שעות היציאה שלהם מרכבת מרכז. כך שתוכל לדעת האם יש לך החלפה מהירה ברכבת מרכז או שעדיף לך להמשיך למרכזית ת"א. ברכבת - רכבת עד תחנת תל אביב מרכז ומשם ב280/281. ממחלף נתניה, קווי אגד המהירים לתל אביב (יותר מהירים מקווי נתיב אקספרס). בשעות הבוקר יש לא מעט, אין טעם לפרט מספרי קווים. גם כאן עדיף לרדת ברכבת מרכז ולהחליף ל280/281 ובמידה ו280/281 בדיוק יצאו, להמשיך למרכזית ת"א ומשם עם 312/320. עם כל הקווים האלו (280/281/312/320) יש לרדת בבני ברית/משה סנה/בן גוריון (צומת הרחובות). משם ללכת 3-4 דקות על משה סנה והגעת לבית העלמין. כמו שאמרתי מכמעט כל מקום בנתניה יש קו ישיר לת"א בשעות הבוקר, אם תרצה הכוונה מדוייקת עוד יותר, ציין את המיקוד המדוייק ממנו אתה יוצא לדרכך.

zurih

New member
מנתניה לבית העלמין אשדוד
מרחבי נתניה בשעות הבוקר פועלים מספר קווים של נתיב אקספרס לתל אביב. על כן חבל שאינך מציין מהיכן אתה יוצא לדרכך. ממרכזית נתניה קווים 600/605, ניתן לרדת במתחם רכבת מרכז ולהחליף משם ל280/281 של ויאולה או להמשיך למרכזית ולקחת משם את 312/320 של ויאולה. קווים 280/281 מהירים יותר, על כן ממליץ לך לרשום לעצמך את שעות היציאה שלהם מרכבת מרכז. כך שתוכל לדעת האם יש לך החלפה מהירה ברכבת מרכז או שעדיף לך להמשיך למרכזית ת"א. ברכבת - רכבת עד תחנת תל אביב מרכז ומשם ב280/281. ממחלף נתניה, קווי אגד המהירים לתל אביב (יותר מהירים מקווי נתיב אקספרס). בשעות הבוקר יש לא מעט, אין טעם לפרט מספרי קווים. גם כאן עדיף לרדת ברכבת מרכז ולהחליף ל280/281 ובמידה ו280/281 בדיוק יצאו, להמשיך למרכזית ת"א ומשם עם 312/320. עם כל הקווים האלו (280/281/312/320) יש לרדת בבני ברית/משה סנה/בן גוריון (צומת הרחובות). משם ללכת 3-4 דקות על משה סנה והגעת לבית העלמין. כמו שאמרתי מכמעט כל מקום בנתניה יש קו ישיר לת"א בשעות הבוקר, אם תרצה הכוונה מדוייקת עוד יותר, ציין את המיקוד המדוייק ממנו אתה יוצא לדרכך.
תודה! ת"מ = תחנה מרכזית, לגבי המיקום שלי

down under

New member
מרכבת השלום/עזריאלי 40/42/75/76/525/531 עד
איילון
ומדוע לא להציע לו/לה את האופציה
הרכבתית? בחלק לא מבוטל משעות היום יש כל 20 דקות רכבת עד לקניון איילון ממש, היא הרכבת לכפ"ס/הוד"ש שיורדים ממנה בתחנת בני ברק.

Daganaar

New member
ומדוע לא להציע לו/לה את האופציה
הרכבתית? בחלק לא מבוטל משעות היום יש כל 20 דקות רכבת עד לקניון איילון ממש, היא הרכבת לכפ"ס/הוד"ש שיורדים ממנה בתחנת בני ברק.
תודה רבה!!
כמה דקות הליכה זה בערך מהתחנה עד לקניון?

תמח"ת לחולון רח' סוקולוב
היי, איך אני מגיע (וחוזר כמובן) מתמח"ת (או צומת חולון) לרחוב סוקולוב בחולון , בדרך הכי קצרה והמהירה.
עדיף מצומת חולון..
יש את 89 של אגד שעובר לאורך כמעט כל רחוב סוקולוב. ויש עוד המון קווים שמגיעים לשדרות קוגל פינת סוקולוב (חוץ מ 86,90- כל שאר הקווים מצומת חולון מגיעים לקוגל פינת סוקולוב. התחנה מוכר כ "קולנוע רינה").

מצב
הנושא נעול.
למעלה