שרשור מודיעין והכוונה 31/5

מצב
הנושא נעול.
נראה לי שלא יקח יותר מ35 דקות, אשמח לעדכון
במערכת המסרים, על כמה זמן לקח לך.
קו 58 עבר ב16:15 ברח' תובל,לקח לו בדיוק 30
דקות להגיע לכורזין. ומשם 15 דקות הליכה לדרך הטייסים(תחנת דלק). מה גם שהקו הזה כל כך נעים ורגוע שהיה כייף. תודה על העזרה

DoubleD

New member
מתחנת רכבת אוניברסיטה (או מרכז?) ל
לרידינג... חשבתי שזה פשוט, מסתבר שממש לא :( ההגעה מתחנת רכבת כלשהי לרידינג גם תעזור, מדובר על רביעי וחמישי בסביבות השעה 13:00 תודה מראש !

down under

New member
מתחנת רכבת אוניברסיטה (או מרכז?) ל
לרידינג... חשבתי שזה פשוט, מסתבר שממש לא :( ההגעה מתחנת רכבת כלשהי לרידינג גם תעזור, מדובר על רביעי וחמישי בסביבות השעה 13:00 תודה מראש !
מרכבת מרכז (ולא האוני')
יש לצאת לרח' על פרשת דרכים ומהמדרכה הקרובה לרכבת לקחת קו 55 של קווים. מגיע עד לחניון רידינג.

שלום. מאשדוד לפארק שמעון פרס
אני מעונינת לצאת מחר מאשדוד בשעה 1 בצהריים, להגיע לפארק שמעון פרס. מה הדרך הטובה ביותר? תודה מראש.
אשדוד - פארק פרס
יש לקחת את קו 320 של וואוליה עד צומת חולון, לעבור לתחנות האוטובוס לכיון חולון ומשם לקחת את 74א, 76א, 89 של אגד עד לפארק פרס. (גם קווים 90,97 מגיעים מצומת חולון לפארק פרס, אך מסלולם מפותל, כך שלא מומלץ לסוע איתם).

אשדוד - פארק פרס
יש לקחת את קו 320 של וואוליה עד צומת חולון, לעבור לתחנות האוטובוס לכיון חולון ומשם לקחת את 74א, 76א, 89 של אגד עד לפארק פרס. (גם קווים 90,97 מגיעים מצומת חולון לפארק פרס, אך מסלולם מפותל, כך שלא מומלץ לסוע איתם).
תודה!

sagili1082

New member
כפר סבא תל השומר בשעות שונות כולל תעריפים
שלום רב אני צריכה למלא טופס בעבודה על הוצאות נסיעה. בשעה שאני מתחילה בבקור יש אוטובוס ישיר מכפר סבא לתל השומר 564 של אגד אך כשאני חוזרת בצהריים אין- האוטובוס הראשון יוצא מאוחר יותר (אני מסיימת ב 12). איך אני מגיעה בצהריים? ולגנבי תעריפים בבוקר זה אוטובוס פנימי 2 בכפר סבא של מטרופולין עד לתחנה המרכזית 6 ש"ח ומשם 15.40 ש"ח לתל השומר. איך בחזרה? המון המון תודה מראש גילי

אוהד11

New member
כפר סבא תל השומר בשעות שונות כולל תעריפים
שלום רב אני צריכה למלא טופס בעבודה על הוצאות נסיעה. בשעה שאני מתחילה בבקור יש אוטובוס ישיר מכפר סבא לתל השומר 564 של אגד אך כשאני חוזרת בצהריים אין- האוטובוס הראשון יוצא מאוחר יותר (אני מסיימת ב 12). איך אני מגיעה בצהריים? ולגנבי תעריפים בבוקר זה אוטובוס פנימי 2 בכפר סבא של מטרופולין עד לתחנה המרכזית 6 ש"ח ומשם 15.40 ש"ח לתל השומר. איך בחזרה? המון המון תודה מראש גילי
במידה ש- 564 אינו מתאים לך, מתה"ש 70/64 של דן
עד מחלף גהה/פ"ת, המחיר 6 ש"ח, או עם קו 87 של קווים 5.10 ש"ח. ממחלף גהה 567 של אגד לכפר סבא המחיר 13,5 ש"ח

down under

New member
כיצד מגיעים מאשדוד להרצליה פיתוח- רחוב...
המשכית 1 תודה :)
ברכבת אחת, בלי החלפות והמרות ובלי קונצים
הכתובת היא רח' משכית (ולא המשכית. בלי הא הידיעה). לוקחים רכבת מאשדוד עד הרצליה. יוצאים מהתחנה והולכים לכוון אזור התעשיה (הליכה מערבה). מרחק ההליכה הוא של 10 עד 15 דקות, תלוי בקצב שלך.

ספארי רמת גן
אהלן, איך אפשר להגיע לשם מההסתדרות בחולון?... תודה!
לרדת ברחוב אלוף שדה פינת ברנשטיין ברמת-גן
להיכנס לרחוב ברנשטיין וללכת עד סופו.בפארק הלאומי יש לפנות שמאלה,להיכנס לרחוב הצבי וללכת בו עד סופו.בסוף הרחוב נמצאים קופות הספארי.

olli3

New member
מנהל
שלום
יש תחנות של אוטובוס אפיקים [לכיוון אריאל] בארלוזורוב? אם כן איך מגיעים לשם מכיוון תחנת הרכבת?
הכוונה רגלית לתחנה של קווי אפיקים.
יש לך שתי אופציות: 1. לצאת מהרכבת ביציאת תל אביב. איך שאתה יוצא מתחנת הרכבת, פנה שמאלה והמשך עם המדרכה, עבור את המתחם הקטן של אל על (נדמה לי שזה עדיין אל על שם) ופנה שמאלה עם השביל לכיוון המנהרה. עבור מנהרה אחת ופנה שמאלה, תראה מנהרה נוספת, עבור גם אותה והגעת לתחנה של קווי אפיקים. 2. לצאת ביציאת רמת גן, גשר הבורסה. שאל כל אחד איפה זה צומת עלית, תגיע לצומת, תחצה אותה ושם יש תחנת אוטובוס של קווי אפיקים.

הכוונה רגלית לתחנה של קווי אפיקים.
יש לך שתי אופציות: 1. לצאת מהרכבת ביציאת תל אביב. איך שאתה יוצא מתחנת הרכבת, פנה שמאלה והמשך עם המדרכה, עבור את המתחם הקטן של אל על (נדמה לי שזה עדיין אל על שם) ופנה שמאלה עם השביל לכיוון המנהרה. עבור מנהרה אחת ופנה שמאלה, תראה מנהרה נוספת, עבור גם אותה והגעת לתחנה של קווי אפיקים. 2. לצאת ביציאת רמת גן, גשר הבורסה. שאל כל אחד איפה זה צומת עלית, תגיע לצומת, תחצה אותה ושם יש תחנת אוטובוס של קווי אפיקים.
האמת אני בכלל בכלל לא מכירה את האזור
ככה שגם לגבי היציאות אין לי מושג. אז יוצא לפי האופצייה הראשונה שאני אמורה לעבור שני כבישים באמצעות המנהרות? אין שם מעברי חצייה רגילים?

מצב
הנושא נעול.
למעלה