שרשור מודיעין והכוונה 29/5

מצב
הנושא נעול.

0Twisted Angel0

New member
תל אביב תבואות הארץ 3
שלום, אני צריכה להגיע לתבואות הארץ 2 בתל אביב, רציתי לשאול למי שמכיר את המקום - האם כדאי להגיע ברכב פרטי? יש חניה באזור , בסביבות הצהריים? כמו כן - מבחינת תחבורה ציבורית , אילו קוים מגיעים לשם מעזריאלי? או ארלוזורוב? תודה

תל אביב תבואות הארץ 3
שלום, אני צריכה להגיע לתבואות הארץ 2 בתל אביב, רציתי לשאול למי שמכיר את המקום - האם כדאי להגיע ברכב פרטי? יש חניה באזור , בסביבות הצהריים? כמו כן - מבחינת תחבורה ציבורית , אילו קוים מגיעים לשם מעזריאלי? או ארלוזורוב? תודה
מעזריאלי ומארלוזורוב מגיעים לשם
40, 42 של דן, 524, 525, 531 של אגד. אבל אם מגיעים ברכבת, עדיף לרדת בבני ברק, ומשם לקחת 3, 40, 42, 524, 525, 531 מרחק של 3-4 תחנות. אפשר גם לרדת מהרכבת בת"א אוניברסיטה ולקחת 21, 28 שתדירותם נמוכה, אבל המרחק משם ליעד הרבה יותר קצר מאשר מרכבת מרכז או השלום.

תל אביב תבואות הארץ 3
לא כדאי להגיע ברכב פרטי
החניה ברחוב לא מוסדרת. הקווים עוצרים ברחוב פנחס רוזן פינת רחוב בנימין מטודלה,נכנסים לרחוב בנימין מטודלה ודרכו מתחברים לרחוב תבואות הארץ.

אשמח להכוונה מתחנת רכבת אלרוזורוב לבית שמש
רחוב: ההכשרה 3, מערב בית שמש. תודה!
הכוונה
1.מתחנת רכבת ארלוזורוב לבית שמש-קו 412.יש לרדת במרכז בית שמש ברחוב העליה. 2.ברחוב העליה מבצעים החלפה לאחד מהקווים:23/24/26/27.יש לרדת במסעף ברוש,שהוא מסעף הכניסה של איזור התעשיה המערבי של בית שמש. ממסעף ברוש לרחוב ההכשרה 3 ניתן ללכת ברגל ולהיכנס פנימה לתוך איזור התעשיה. לא מדובר במרחק הליכה רב.

i82

New member
הכוונה
1.מתחנת רכבת ארלוזורוב לבית שמש-קו 412.יש לרדת במרכז בית שמש ברחוב העליה. 2.ברחוב העליה מבצעים החלפה לאחד מהקווים:23/24/26/27.יש לרדת במסעף ברוש,שהוא מסעף הכניסה של איזור התעשיה המערבי של בית שמש. ממסעף ברוש לרחוב ההכשרה 3 ניתן ללכת ברגל ולהיכנס פנימה לתוך איזור התעשיה. לא מדובר במרחק הליכה רב.
האם אפשר ברכבת?

TheWhiteTigris

New member
תל אביב - ראש העין
שוב שלום לכם. אני צריך להגיע מתחנה מרכזית ת"א או מהעזריאלי (אני עדיין לא יודע מאיזה מהם אצא) אל פארק אפק בראש העין. איך אני עושה זאת בשתי האפשרויות השונות? תודה מראש

droriko

New member
תל אביב - ראש העין
שוב שלום לכם. אני צריך להגיע מתחנה מרכזית ת"א או מהעזריאלי (אני עדיין לא יודע מאיזה מהם אצא) אל פארק אפק בראש העין. איך אני עושה זאת בשתי האפשרויות השונות? תודה מראש
186 בבוקר ומהצהריים עד הערב 286
שניהם של אפיקים כמו כן יש לך את 250 של דן אבל הוא מוציא רק כמה מכונות ביום , חפש את הלוז של הקו באתר של דן

אוהד11

New member
תודה.
ומה לגבי רכבת? שמעתי בכללי שיש רכבת לראש העין. האם זאת גם אפשרות מתאימה? (אני לא יודע מה המרחק של תחנת ראש העין עד למקום שאני צריך...)
מרכבת ראש העין קווים 1/2 נכנסים לפארק, לו"ז
באתר של חברת "קווים"

מצב
הנושא נעול.
למעלה