שרשור מודיעין והכוונה 19/5

מצב
הנושא נעול.
מוניות שירות מת.מ. חדשה לראשל"צ -
עד איזו שעה הן פועלות ומהי עלותן?
סליחה על ההודעה הכפולה, לא שמתי לב לשרשור הנוכחי.
אם אני לא טועה, בלילה עלות הנסיעה היא משהו
כמו 13 שקלים. בדרך כלל בלילות חמישי ושישי לא תהיה לך בעיה למצוא מונית שירות עד 1-2 בלילה ואולי גם יותר מאוחר, אבל אי אפשר לסמוך על זה. מה שאת כן יכולה לסמוך עליו, זה קו הלילה 273 של אגד ממסוף רידינג לראשון ורחובות, שעובר דרך רוב אזורי הבילוי של תל אביב כולל איזור התחנה המרכזית, ונוסע בלילות חמישי ומוצ"ש כל חצי שעה מ-1:00 עד 3:30. ואפשר לנסוע בו עם כרטיסיות וחופשי חודשי רגילים של אגד.

אוהד11

New member
מאשדוד לנתב"ג
האם יש אוטובוס/רכבת בשעות הלילה ע"מ להגיע לנתב"ג בשעה 4 לפנות בוקר בלילה שבין ראשון לשני? בברכה
מתחנת ת"א מרכז/סבידור יש רכבת לנתב"ג שיוצאת
ב- 3,41 ומגיע ב- 3,55. זו האפשרות היחידה להגיע בתח"צ לנתב"ג בשעות הלילה. הרכבת לפניה יוצאת ב- 2,41

ronatd

New member
משדרות הציונות לחיפה תחתית
מוצא: מרחוב שדרות הציונות בחיפה, אזור מקדש הבהאים. יעד: חיפה תחתית, אזור תחנת הכרמלית "כיכר פריז" ותחנת חיפה מרכז השמונה. איך אני נוסע?

משדרות הציונות לחיפה תחתית
מוצא: מרחוב שדרות הציונות בחיפה, אזור מקדש הבהאים. יעד: חיפה תחתית, אזור תחנת הכרמלית "כיכר פריז" ותחנת חיפה מרכז השמונה. איך אני נוסע?
קו 23 משדרות הציונות עד דרך העצמאות.
תדירות: כל 20 דקות רוב היום.

דחוף דחוף!
בבקשה עזרו לי אני צריך להגיע מאשדוד לאזור התעשייה הצפוני בלוד לפליינג קרגו שם. איך מגיעים באוטובוסים? בבקשה תענו מהר! תודה רבה
אני לא מכיר את הפליינג קרגו
אבל כדי להגיע לאיזור התעשיה הצפוני, תוכל לקחת רכבת ללוד, לחצות את הכביש הראשי ולעלות על 249 של אגד או 239 של ויאוליה. לחילופין, מאשדוד אפשר לקחת 37 או 323 לצומת ביל"ו, ומשם 249 של אגד. אפשרות נוספת: מאשדוד 315 של ויאוליה למחלף מסובים, ומשם 475 של ויאוליה לאיזור התעשיה הצפוני. ההחלטה תלויה בשאלה מתי אתה רוצה לצאת ומאיפה באשדוד. כדאי לבדוק את לוחות הזמנים באתר callkav.gov.il מכיוון שרוב הקווים הנ"ל אינם תדירים במיוחד.

שאלת חופשי חודשי
אני מחפש את הדרך הכי נוחה (ומשתלמת כמובן) להגיע מעין שריד לכפר סבא. בכל מקום שהסתכלתי המסלול שאני צריך לעשות הוא עין שריד>צומת בני דרור>צומת רעננה הבעיה היא כמובן שמוערבות כאן גם אגד, גם נתיב אקספרס וגם מטרופולין שכמובן לא מכירות אחת בשניה (עוד מתוצאות ה"רפורמה" המהוללת). יש הצעות למסלול חלופי שבו יש חופשי חודשי? רב תודות

supe

New member
אוטובוס מתחנת רכבת מרכז (ארלוזורוב) לחולון.
צריך להגיע מארלוזורוב לגולדה מאיר בחולון.הגיוני לי שבטח יהיה יותר מקו אחד..מישהו יכול לעזור בתכנון מסלול?

tanaz14

New member
צריך להגיע מארלוזורוב לגולדה מאיר בחולון.הגיוני לי שבטח יהיה יותר מקו אחד..מישהו יכול לעזור בתכנון מסלול?
קו 74 א רד בתחנה הסתדרות חנקין
לך על רחוב חנקין דרומה ואתה בגולדה

אוהד11

New member
מרכבת ארלוזרוב 97א בין השעות 14-18 עד גולדה
מאיר. במידה שהשעות אינן מתאימות, 74א מדרך נמיר/ארלוזרוב עד ההסתדרות/שנקר (התחנה השניה בשנקר) או חנקין ומשם ברגדל לגולדה מאיר

supe

New member
מרכבת ארלוזרוב 97א בין השעות 14-18 עד גולדה
מאיר. במידה שהשעות אינן מתאימות, 74א מדרך נמיר/ארלוזרוב עד ההסתדרות/שנקר (התחנה השניה בשנקר) או חנקין ומשם ברגדל לגולדה מאיר
יש מוניות שירות?כמה בערך עלולה לעלות לי
מונית בסביבות ארבע וחצי? (פקקים וכאלה,אבל..הערכה כללית?)

tanaz14

New member
יש מוניות שירות?כמה בערך עלולה לעלות לי
מונית בסביבות ארבע וחצי? (פקקים וכאלה,אבל..הערכה כללית?)
איו מוניות שרות לחולון וטוב שכך
מונית יכול לקחת לך 50 ש"ח אוטובוס בערך 45 דקות

מצב
הנושא נעול.
למעלה