שרשור הכוונה ומודיעין 17/5

מצב
הנושא נעול.

shoham95

New member
עזרה-
1. איך אפשר להגיע מאחת מתחנות הרכבת בת"א (לא יודעת איזו מהן, מה עדיף?) לרמת החייל בת"א (זאפה אם לדייק. רחוב ראול ולנברג 24)? מדובר על שעת אחר הצהריים- ערב. 2. איך אני מגיעה מזאפה לעזריאלי? בלילה. (אחרי 11) מתי הקו האחרון (יום ראשון- לא הקרוב, אם זה משנה)?

mister K

New member
עזרה-
1. איך אפשר להגיע מאחת מתחנות הרכבת בת"א (לא יודעת איזו מהן, מה עדיף?) לרמת החייל בת"א (זאפה אם לדייק. רחוב ראול ולנברג 24)? מדובר על שעת אחר הצהריים- ערב. 2. איך אני מגיעה מזאפה לעזריאלי? בלילה. (אחרי 11) מתי הקו האחרון (יום ראשון- לא הקרוב, אם זה משנה)?
מרכבת מרכז לזאפה קו 20.
מהזאפה לעזריאלי בשעה 23:00 אפשר רק עם קו 20 לרכבת מרכז ומשם הליכה של כרבע שעה עד עזריאלי או נסיעה של תחנה אחת באחד משלל הקווים שנוסעים על דרך בגין לכיוון דרום (אם מחליפים לאוטובוס עדיף לעשות זאת בבורסה ולנסוע שתי תחנות).

mister K

New member
מרכבת מרכז לזאפה קו 20.
מהזאפה לעזריאלי בשעה 23:00 אפשר רק עם קו 20 לרכבת מרכז ומשם הליכה של כרבע שעה עד עזריאלי או נסיעה של תחנה אחת באחד משלל הקווים שנוסעים על דרך בגין לכיוון דרום (אם מחליפים לאוטובוס עדיף לעשות זאת בבורסה ולנסוע שתי תחנות).
הלו"ז של קו 20 באתר דן. פועל עד סביבות 24:00.

shoham95

New member
מרכבת מרכז לזאפה קו 20.
תודה רבה!
אני קצת מסתבכת עם האתר של דן (אני גרה בצפון, אין אצלנו דן), איך אני בודקת את הלו"ז?

שאלת רב קו בחיפה
היום עברתי במרכזית חוף הכרמל שבחיפה, ושמתי לב שישנו מתחם משרדי שהוקצה לטובת - מי אם לא אחר - הרב קו. (ממוקם קרוב לכניסה הצפונית, ולא מדובר על המתחם המשרדי החדש של אגד שנמצא בשלבי סיום) היו מדבקות כאלה על החלונות.. האם מדובר במשרדים של ממש? או של הנפקה? והאם זה מבשר על כניסתו של הרב קו לחיפה? אם כן למישהו יש פרטים?

scooby5

Member
שאלת רב קו בחיפה
היום עברתי במרכזית חוף הכרמל שבחיפה, ושמתי לב שישנו מתחם משרדי שהוקצה לטובת - מי אם לא אחר - הרב קו. (ממוקם קרוב לכניסה הצפונית, ולא מדובר על המתחם המשרדי החדש של אגד שנמצא בשלבי סיום) היו מדבקות כאלה על החלונות.. האם מדובר במשרדים של ממש? או של הנפקה? והאם זה מבשר על כניסתו של הרב קו לחיפה? אם כן למישהו יש פרטים?
הרב קו אמור להכנס אוטוטו לחיפה
תחילה דובר על מאי, יתכן שדחו את זה ליוני. בכל מקרה, נהגי אגד באזור עברו/עוברים הכשרות בנושא תפעול הכרטיס.

מתל-אביב/קניון הזהב בראשל"צ לשוהם ביום שישי
מתל-אביב/ראשל"צ לשוהם ביום שישי, אפשרי? פרט לקו 500 מתל אביב לשוהם שנגמר מוקדם מן הרגיל... (אני מסיים לעבוד בראשל"צ ב15:00) תודה.

מתל-אביב/קניון הזהב בראשל"צ לשוהם ביום שישי
מתל-אביב/ראשל"צ לשוהם ביום שישי, אפשרי? פרט לקו 500 מתל אביב לשוהם שנגמר מוקדם מן הרגיל... (אני מסיים לעבוד בראשל"צ ב15:00) תודה.
בשעות האלה לא
אפשר רק לצומת אל על, שזה קו 475 של ויוליה מת"א שיש עד חמש בערך אז תוכל להספיק. לא חושבת שיש עוד משהו מהצומת זה בערך 20 דקות הליכה עד הכניסה/2 דקות בטרמפ שזה מה שבד"כ עושים אחוות טבעונים ;)

jango99

New member
תל אביב- ירושלים שישי בלילה
בלילה שבין שישי לשבת ( בסביבות 2.00) מעונין להגיע בתחבורה ציבורית מתל אביב לירושלים. אפשר לקבל פרטים? ותודה רבה מראש.

אוהד11

New member
תל אביב- ירושלים שישי בלילה
בלילה שבין שישי לשבת ( בסביבות 2.00) מעונין להגיע בתחבורה ציבורית מתל אביב לירושלים. אפשר לקבל פרטים? ותודה רבה מראש.
אמורות לפעול מוניות מת"א לירושלים, לפי רצון
הנהגים. הן יוצאות מרחוב צמח דוד, בכניסה לתחנה המרכזית

רוזהלי

New member
מקרית מוצקין לצאלים
בני צריך להגיע מקרית מוצקין לצאלים. הוא אמור להיות בצאלים בשעה 09.00. כיצד הוא עושה זאת?
מקרית מוצקין לצאלים
ק. מוצקין מרכז, לחיפה, מרכזית המפרץ, משך נסיעה כ - 35 דקות, קו 52 אגד - 04:56. מחיפה, מרכזית המפרץ, לבאר-שבע, תחנה מרכזית, משך נסיעה כ - שעתיים וחצי, רכבת - 05:59. מבאר-שבע לצאלים, משך נסיעה כ-56 דקות, קו 30 אגד תעבורה - 09:30.

רוזהלי

New member
מקרית מוצקין לצאלים
ק. מוצקין מרכז, לחיפה, מרכזית המפרץ, משך נסיעה כ - 35 דקות, קו 52 אגד - 04:56. מחיפה, מרכזית המפרץ, לבאר-שבע, תחנה מרכזית, משך נסיעה כ - שעתיים וחצי, רכבת - 05:59. מבאר-שבע לצאלים, משך נסיעה כ-56 דקות, קו 30 אגד תעבורה - 09:30.
יש רכבת גם יותר מוקדם
מחיפה לבאר שבע אבל מבאר שבע לצאלים יש אוטובוס רק ב - 9.30.

badabada

New member
בירושלים- מתחנה מרכזית לרחוב שלומציון המלכה
שלום, איך מגיעים מתחנה מרכזית ירושלים / בנייני האומה לרחוב שלומציון המלכה, או לאזור ביטוח לאומי / כיכר השוטר / בית אגרון ? ואם אפשר, כמה זמן בערך אורכת הנסיעה הזאת, בשעות אחר הצהריים? תודה רבה!

badabada

New member
בירושלים- מתחנה מרכזית לרחוב שלומציון המלכה
שלום, איך מגיעים מתחנה מרכזית ירושלים / בנייני האומה לרחוב שלומציון המלכה, או לאזור ביטוח לאומי / כיכר השוטר / בית אגרון ? ואם אפשר, כמה זמן בערך אורכת הנסיעה הזאת, בשעות אחר הצהריים? תודה רבה!
תשובה חלקית ושאלת המשך
בסוף הצלחתי להסתדר עם החיפוש של אגד, שהניב את התוצאות: קוים 6, א6 (6א?), 13, 18, 20 ושאלתי- איפה התחנות של הקוים האלו? אני אמורה לעמוד על הצד של בנייני האומה? או על הצד של התחנה המרכזית? או אולי זה בכלל בצד השני של התחנה המרכזית (לא זה שמול בנייני האומה)? תודה רבה!

מצב
הנושא נעול.
למעלה