שרשור הכוונה ומודיעין 3/5

מצב
הנושא נעול.

אוהד11

New member
הגעה לאוניברסיטת בר אילן
שלום, צריכה לדעת איך להגיע לאוניברסיטת בר אילן מ: 1. איזור תחנת הרכבת בלוד. 2. קניון עזריאלי. תודה
מקניון עזריאלי 68 מדרך בגין או 56 בתדירות
בינונית מהכניסה לתחנת הרכבת ברחוה גבעת התחמושת

olli3

New member
מנהל
הגעה לאוניברסיטת בר אילן
שלום, צריכה לדעת איך להגיע לאוניברסיטת בר אילן מ: 1. איזור תחנת הרכבת בלוד. 2. קניון עזריאלי. תודה
מלוד לבר אילן
קו 461 סופרבוס עד צומת בית דגן ומשם 164/318 של אגד. 318 טיפה יותר מהיר עקב פחות תחנות בדרך, אך תדיר הרבה פחות. אם 318 מגיע יחד עם 164, יש להעדיף אותו.

Yarinv

New member
חופשי יומי בדן
אני מתכוון לרכוש מחר כרטיס חופשי-יומי, אך ראיתי באתר של דן שיש כרטיס לחולון/בת-ים/ראשל"צ וכרטיס נפרד לת"א-יפו. אני צריך מחר לקחת אוטובוס מחולון לת"א, ומשם אוטובוס למקום אחר בת"א - האם כרטיס ת"א-יפו מכסה את שני הקווים או שהעובדה שלקו הראשון אני עולה בחולון בעייתית?

חופשי יומי בדן
אני מתכוון לרכוש מחר כרטיס חופשי-יומי, אך ראיתי באתר של דן שיש כרטיס לחולון/בת-ים/ראשל"צ וכרטיס נפרד לת"א-יפו. אני צריך מחר לקחת אוטובוס מחולון לת"א, ומשם אוטובוס למקום אחר בת"א - האם כרטיס ת"א-יפו מכסה את שני הקווים או שהעובדה שלקו הראשון אני עולה בחולון בעייתית?
בדיוק כמו שכתוב: יש כרטיס לחולון, ב"י וראשל"צ
וכרטיס אחר לת"א-יפו. אי לכך, לא ניתן לנסוע בכרטיס מחוץ לגבול שלו... שים לב: הכרטיס תקף החל מ-9 בבוקר בלבד.

olli3

New member
מנהל
בדיוק כמו שכתוב: יש כרטיס לחולון, ב"י וראשל"צ
וכרטיס אחר לת"א-יפו. אי לכך, לא ניתן לנסוע בכרטיס מחוץ לגבול שלו... שים לב: הכרטיס תקף החל מ-9 בבוקר בלבד.
לא כל כך מדוייק, כי כרטיס ת"א תקף בוולפסון.

olli3

New member
מנהל
חופשי יומי בדן
התשובה נמצאת כאן
מתוך אתר דן: http://www.dan.co.il/template/default.asp?textSearch=&catid=15&pageId=755&parentId=82 ובפשטות כרטיס חופשי יומי לאיזור ת"א, אינו תקף בחולון מלבד בית החולים וולפסון. כמו כן הכרטיס תקף החל מהשעה 9 בבוקר בלבד. *המחיר שמופיע על כרטיס הדוגמא עלה כבר והוא עומד כיום על כ13:50 ש"ח (פעם אחרונה שרכשתי אחד הוא עלה 13:20 וזה היה לפני העלאת המחירים).

דניאל 130

New member
חופשי יומי בדן
ולעומת זאת ולמרבה ההפתעה לאגד
כן יש כרטיס חופשי יומי הכולל את חולון,בת-ים יפו ותל-אביב. הכרטיס אינו משותף לשתי החברות. נסה לבדוק אם ליעדים שאתה צריך להגיע אולי מגיעים גם קווים של אגד.

דניאל 130

New member
איך אני מגיע
מנתניה לבית העלמין הצבאי בחיפה?? תודה
בשני אוטובוסים
1.קו 947 מנתניה ויורדים או ברחוב סחרוב ליד מת"מ או בתחנה מרכזית חוף הכרמל בחיפה. 2.מרחוב סחרוב או ממרכזית חוף הכרמל לוקחים את אחד מהקווים 3/114.שניהם יביאו אותך לבית העלמין הצבאי של חיפה.הנסיעה היא קצרה.

olli3

New member
מנהל
הגעה לביה"ח אסף הרופא
היי, בחמישי אני צריכה להגיע מכפ"ס לאסף הרופא ואשמח לעזרה מצידכם בנושא! איזה קווים מגיעים? מתי? האם יש רכבת נוחה?
רכבת ללוד.
צא מתחנת הרכבת אחרי כולם עד שתגיע לתחנת אוטובוס (התחנה סמוכה לרכבת). משם עלה על 461 של סופרבוס עד לצריפין שער יפו - אסף הרופא.

doormouse

New member
טיול בחולון
אני רוצה לטייל בחולון מאיזה תחנת רכבת בתל אביב לקחת אוטובוס לחולון אני מעוניינת לבקר בגני סיפור מוטה גור גני סיפור חורשת היובל הגן הקוריאני וגן הקקטוסים באיזה אוטובוסים לנסוע באיזה סדר כדאי לנסוע והיכן התחנות אני צריכה לחזור לרכבת באיזה אוטובוס לחזור ומהיכן בתודה מראש

kobi88l

New member
טיול בחולון
אני רוצה לטייל בחולון מאיזה תחנת רכבת בתל אביב לקחת אוטובוס לחולון אני מעוניינת לבקר בגני סיפור מוטה גור גני סיפור חורשת היובל הגן הקוריאני וגן הקקטוסים באיזה אוטובוסים לנסוע באיזה סדר כדאי לנסוע והיכן התחנות אני צריכה לחזור לרכבת באיזה אוטובוס לחזור ומהיכן בתודה מראש
בשביל להגיע לחולון
רכבת מרכז- אגד 97 , 73. ההגנה- אגד 89 ,97, השלום- אגד 74א,73,75,76 בתוך חולון עצמה,תצטרכי לחפש במפה.

אוהד11

New member
טיול בחולון
כוונתך לגן היפני ולא הקוריאני; גן הקקטוסים
נמצא במרחק הליכה של 2-3 דקות זה מזה, שניהם ברחוב ירושלים. כדי להגיע אליהם יש לקחת מרכבת השלום (עזריאלי) 74 עד משה שרת/ההסתדרות, לחזור אחורה עד הרמוזרים בפינת ירושלים, וגם הקקטוסים נמצא ממש ממול. מגן הקקטוס יש ללכת מזרחה לכיוון הגן היפני. למוטה גור אפשר להגיע ברגל, הליכה של כרבע שעה (גג 20 דקות, תלוי בקצב), דרך רחוב אלופי צה"ל

דניאל 130

New member
טיול בחולון
ובחזרה עדיף לחזור לרכבת ההגנה
או מרחוב גולדה מאיר ליד חטיבת קוגל-קווים 90/97. או מרחוב אלופי צה"ל קו 89.

מצב
הנושא נעול.
למעלה