7146 7120 7060

מצב
הנושא נעול.
7146 7120 7060
המכונות האלו בצבע לבן חזרו מקונקס
אז צדקתי כששאלתי פה השבוע לגבי פנינה 7146
והיה לי מוזר שהיא עושה קו שמעולם לא היו בו פנינת. עכשיו אני מבין שלא מדובר בפנינה מקורי אלא בקו שחזר מויאוליה. מדוע המכונות נמכרו חזרה מויאוליה לדן? ולאילו קווים יילכו המכונות האלה?

mister K

New member
אז צדקתי כששאלתי פה השבוע לגבי פנינה 7146
והיה לי מוזר שהיא עושה קו שמעולם לא היו בו פנינת. עכשיו אני מבין שלא מדובר בפנינה מקורי אלא בקו שחזר מויאוליה. מדוע המכונות נמכרו חזרה מויאוליה לדן? ולאילו קווים יילכו המכונות האלה?
ממש לא צדקת. 7416 מעולם לא הייתה פנינה.
כשהיא עברה לואוליה היא נצבעה בלבן ולא בצבע פנינה. זו לא אותה צביעה.

נסעתי ב-7060 שלשום ביום שלישי
בקו 64 נסעתי ב-7060. לבנה כאמור.
חלק מההכנה לפעימה
מאחר ודן זקוקה ל 80 אוטובוסים [בגלל הרהאירגון] נוספים וההזמנה החדשה תכנס במועד מאוחר יותר דן מחזיר את הרכבים מההשכרות עד שיכנסו המכונות החדשות עניין של 10 עד 12 חודשים.

eran2020

New member
7146 7120 7060
היום בבוקר ראיתי אוטובוס לבן
בקו 63 ברמת גן. זה היה קצת מוזר, כי אני רגיל לאוטובוסים הכחולים, אבל אין ספק שהאוטובוסים הלבנים הרבה יותר יפים.

mauzer

New member
7146 7120 7060
שמועה ששמעתי שהולכים להשמיש בחזרה
את חניון בת-ים ? נאמר שחלק ממוסך צ"ד מתפנה והוא עובר לבת-ים בסוף החודש... האם השמועה נכונה ?

eran2020

New member
את חניון בת-ים ? נאמר שחלק ממוסך צ"ד מתפנה והוא עובר לבת-ים בסוף החודש... האם השמועה נכונה ?
כל האיזור של מוסך צ"ד משתנה במהירות
רחוב הירקון בבני ברק משנה את פניו במהירות, זה התחיל עם מגדל קונקורד ומגדל ויטה, בנו מגדל מעל בניין קונקורד, ועכשיו בונים עוד כמה מגדלים ברחוב הירקון. בסופו של דבר, רוב המבנים ברחוב הירקון ייהרסו ויבנו מגדלים במקומם, אין לי מידע לגבי חניון צ"ד אבל אני בטוח שבשלב מסויים יפנו אותו ויבנו עליו מגדלים.

אכן, החניון יתבטל וישארו רק כמה מחלקות של
המוסך. גם חניון שיכון עתיד להיסגר. וזה נכון, חניון בת-ים יקום לתחיה!

אורי404

New member
ומה לגבי עשר טחנות ?
לא יהיה מפתיע אם כל החניונים ייסגרו
לא יהיה מפתיע, שעם הזמן החניונים השונים (צ.ד, עשר טחנות ובת ים) ייסגרו. משקיעי נדל"ן ישלמו סכום סמלי, כדי להקים בנייני מגורים או משרדים. בעבר היו תכניות להעתקת החניונים השונים לאזור גלילות. לא יודע אם יש לדברים האלה כיום אחיזה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה