שרשור הכוונה ומודיעין 14/4

מצב
הנושא נעול.

iaviad123

New member
מעפולה לפארק תעשייה אפק, ראש העין (כביש 5)
שלום, אני צריך להגיע מעפולה בבוקר, לפארק התעשייה אפק, שכנראה נקרא גם "פארק סיבל".. ונמצא בראש העין, בכניסה לכפר קאסם.. תודה ל :)

olli3

New member
מנהל
מעפולה לפארק תעשייה אפק, ראש העין (כביש 5)
שלום, אני צריך להגיע מעפולה בבוקר, לפארק התעשייה אפק, שכנראה נקרא גם "פארק סיבל".. ונמצא בראש העין, בכניסה לכפר קאסם.. תודה ל :)
אני הייתי הולך על האופציה הזו:
821 אגד עד מחלף ירקון ומשם עולה על קו 5 של חברת קווים (שמגיע לתוך פארק אפק) או על 185/186/285/386 של אפיקים עד לצומת פארק אפק ומשם ברגל. לא ממליץ על 823 מעפולה, יש לו מסלול ארוך הרבה הרבה יותר. כמו כן מאוחר יותר מתחיל לפעול גם 841 שמגיע מקרית שמונה, אך גם לו מסלול ארוך (אך פחות ארוך משל 823). קו 821 האחרון (בשעות הבוקר) יוצא מעפולה בשעה 7:30 בבוקר (תחנת המוצא שלו היא מרכזית עפולה).

iaviad123

New member
אני הייתי הולך על האופציה הזו:
821 אגד עד מחלף ירקון ומשם עולה על קו 5 של חברת קווים (שמגיע לתוך פארק אפק) או על 185/186/285/386 של אפיקים עד לצומת פארק אפק ומשם ברגל. לא ממליץ על 823 מעפולה, יש לו מסלול ארוך הרבה הרבה יותר. כמו כן מאוחר יותר מתחיל לפעול גם 841 שמגיע מקרית שמונה, אך גם לו מסלול ארוך (אך פחות ארוך משל 823). קו 821 האחרון (בשעות הבוקר) יוצא מעפולה בשעה 7:30 בבוקר (תחנת המוצא שלו היא מרכזית עפולה).

Thanks

mister K

New member
לאצטדיון באר שבע
ברכבת לרדת בתחנת באר שבע צפון או מרכז? וכמה זמן הליכה מהתחנה לאצטדיון? תודה
זה בערך חצי שעה הליכה משתי תחנות הרכבת.
הכי טוב לרדת בבאר שבע מרכז ולקחת קווים 3, 18, 21, 22 עד האצטדיון.

olli3

New member
מנהל
לאצטדיון באר שבע
ברכבת לרדת בתחנת באר שבע צפון או מרכז? וכמה זמן הליכה מהתחנה לאצטדיון? תודה
אם אתה מגיע מהמרכז עדיף בהרבה אוטובוס
שמעתי שיש היום משהו באצטדיון, לא יודע מה אבל. בכל מקרה 370 ממרכזית ת"א ישיר ו380 מרכבת מרכז בת"א. שניהם ישירים ועלים כמעט פי 2 פחות מהאוטובוס. מה גם שהם מהירים יותר מהרכבת וגם מורידים אותך במרחק הליכה קרוב יותר מאשר מרחק ההליכה מתחנות הרכבת. אם תבחר להגיע באוטובוס, אז רד בתחנה של העיריה (שדרות רגר פינת המשחררים), זו תחנת ההורדה הרביעית בעיר. משם לך על דרך המשחררים 15-20 דקות עד לאצטדיון. לחילופין תחצה את הכביש וקח את 18/21/22 לנסיעה של 3 תחנות.

אוהד11

New member
מבר אילן לרחוב מאפו בתל אביב?
גם רשימה של הקווים שמגיעה לאזור תעזור, אין לי בעיה להחליף קווים באמצע. תודה!
64 עד דיזנגוף בתדירות נמוכה. אפשר לקחת את
68/70/69 ולהחליף ברמת גן או בארלוזרוב ל- 20/61/62/66, לרדת בתחנת גורדון ולעבור לבן יהודה

Bi Free

New member
מחר מי-ם לאומן 17 (אברבנל 88) ת"א
(מצטער שאני משרשר בשרשור של יום לפני אבל אני רוצה לצאת מוקדם בבוקר) האופציה הכי נוחה בשבילי היא לקחת מונית שירות ממרכז העיר לתחנה מרכזית ת"א ומשם קו כלשהו שמגיע לפלורנטין הצעות? תודה מראש אלון

דניאל 130

New member
מחר מי-ם לאומן 17 (אברבנל 88) ת"א
(מצטער שאני משרשר בשרשור של יום לפני אבל אני רוצה לצאת מוקדם בבוקר) האופציה הכי נוחה בשבילי היא לקחת מונית שירות ממרכז העיר לתחנה מרכזית ת"א ומשם קו כלשהו שמגיע לפלורנטין הצעות? תודה מראש אלון
יורדים מהמונית שירות בתחנתה הסופית
ברחוב צמח דוד,לא נכנסים לתוך התחנה המרכזית החדשה,אלא הולכים עד פינת רחוב לוינסקי,פונים ימינה והולכים עד רחוב לוינסקי 89,מלויסקי 89 לוקחים את קו 83 לנסיעה של 3-4 תחנות ויורדים ברחוב סלמה(דרך שלמה)פינת אברבנאל.

דניאל 130

New member
יורדים מהמונית שירות בתחנתה הסופית
ברחוב צמח דוד,לא נכנסים לתוך התחנה המרכזית החדשה,אלא הולכים עד פינת רחוב לוינסקי,פונים ימינה והולכים עד רחוב לוינסקי 89,מלויסקי 89 לוקחים את קו 83 לנסיעה של 3-4 תחנות ויורדים ברחוב סלמה(דרך שלמה)פינת אברבנאל.
סליחה,בלויסקי פונים שמאלה ולא ימינה

connex

Active member
אין אפשרות לנסוע ממיני ישראל לרמלה בתח"צ?
באתר אגד רשום בתחנה "מרכז: אין תחנה לכיוון רמלה" ובחיפוש בשני קווים צריך להגיע לצומת חטיבה 7 ולקחת קו 404/433/403 ומצומת חטיבה 7 לרמלה גם כן באותם הקווים כל שלושת הקווים הנ"ל עוברים דרך רמלה אז מה אני מפספס? מדוע אין אפשרות לנסוע ישירות לרמלה באחד מן הקווים הנ"ל ממיני ישראל?

רוזהלי

New member
אין אפשרות לנסוע ממיני ישראל לרמלה בתח"צ?
באתר אגד רשום בתחנה "מרכז: אין תחנה לכיוון רמלה" ובחיפוש בשני קווים צריך להגיע לצומת חטיבה 7 ולקחת קו 404/433/403 ומצומת חטיבה 7 לרמלה גם כן באותם הקווים כל שלושת הקווים הנ"ל עוברים דרך רמלה אז מה אני מפספס? מדוע אין אפשרות לנסוע ישירות לרמלה באחד מן הקווים הנ"ל ממיני ישראל?
תנסה להתקשר למודיעין של אגד
ולשאול. אני נוסעת בקווים אלה ואני זוכרת שהאוטובוס כן עוצר מול מיני ישראל בדרכו לרמלה. יתכן ויש שינוי מהחודש האחרון

דניאל 130

New member
תנסה להתקשר למודיעין של אגד
ולשאול. אני נוסעת בקווים אלה ואני זוכרת שהאוטובוס כן עוצר מול מיני ישראל בדרכו לרמלה. יתכן ויש שינוי מהחודש האחרון
לא,אין תחנה לכיוון רמלה
מסיבות בטיחותיות.התחנה לא בוטלה בחודש האחרון,אלא לפני מספר שנים בהוראה של משרד התחבורה. מצב הכביש אינו מאפשר עצירה לכיוון רמלה,אלא רק בכיוון ההפוך. גם אם אתה חושב שבטוח לעצור מהיכרותך עם הכביש והאיזור,הרי עד שתוכשר שם עצירה בטיחותית,אין תחנה לכיוון רמלה. בעבר היתה תחנה,אך היא בוטלה בהוראת משרד התחבורה. כרגע אין עצירה של תח"צ לכיוון רמלה באיזור מיני-ישראל.

connex

Active member
לא,אין תחנה לכיוון רמלה
מסיבות בטיחותיות.התחנה לא בוטלה בחודש האחרון,אלא לפני מספר שנים בהוראה של משרד התחבורה. מצב הכביש אינו מאפשר עצירה לכיוון רמלה,אלא רק בכיוון ההפוך. גם אם אתה חושב שבטוח לעצור מהיכרותך עם הכביש והאיזור,הרי עד שתוכשר שם עצירה בטיחותית,אין תחנה לכיוון רמלה. בעבר היתה תחנה,אך היא בוטלה בהוראת משרד התחבורה. כרגע אין עצירה של תח"צ לכיוון רמלה באיזור מיני-ישראל.
אני לא מכיר את הכביש,בגלל זה אני שואל
אם אני מגיע למיני ישראל בתח"צ מרמלה,איך אני אמור לחזור לשם? זה נראה לי מיותר לנסוע לירושלים ולחזור משם

דניאל 130

New member
אני לא מכיר את הכביש,בגלל זה אני שואל
אם אני מגיע למיני ישראל בתח"צ מרמלה,איך אני אמור לחזור לשם? זה נראה לי מיותר לנסוע לירושלים ולחזור משם
ברור שזה סתם מיותר
כרגע אין פתרון תח"צי לענין,אלא לנסוע ללטרון ולחזור משם לרמלה. אפשר גם לנסות ולחזור עם מונית או לוותר מלכתחילה על האפשרות לבוא בתח"צ למקום.

יום ראשון הקרוב בלילה (3:00)
אני צריכה להגיע מת. רכבת האוניברסיטה (מרכז הירידים) בתל אביב לתחנה מרכזית או לרכבת ארלוזורוב. אני אקח מונית מרכבת האוניברסיטה לתחנה הכי קרובה של מונית שירות שתגיע לאחד משני היעדים האלה. בעיקרון אני יודעת שמונית שירות 51 מגיעה לתחנה מרכזית, אבל מישהו יודע מה התחנה הכי קרובה שלה לרכבת האוניברסיטה? אולי איפהשהוא בז'בוטינסקי? תודה!

מצב
הנושא נעול.
למעלה