שאלה חשובה לחבר easylivin

מצב
הנושא נעול.

easylivin

New member
הרציף החדש בתחנת רמלה
מתקדם לא רע הודות לשימוש באלמנטים טרומיים.
שאלה קטנה על הרציף, בועז:
האם הוא מתוכנן כרציף אי עם מסילה נוספת, רציף שפה, או אולי עם הכנה להוספת מסילה שלישית בעתיד?..

בועז ל

New member
שאלה קטנה על הרציף, בועז:
האם הוא מתוכנן כרציף אי עם מסילה נוספת, רציף שפה, או אולי עם הכנה להוספת מסילה שלישית בעתיד?..
לא תאמין איזו שאלה מסובכת שאלת, אריק.
הכוונה במסובכת למסובכת הנדסית, כמובן. בתחנת רמלה תהיינה שלוש מסילות. שתי מסילות לקווי הנוסעים ברציפים ברציפים 1 ו-2 ומסילה נוספת שתשמש כשלוחה לרג"מ (פרויקט עתידי להקמת פארק תעשייה בשטח הכלוא בין כבישים 431, 6 ו-40) אי לכך, מדובר ברציף אי שבמסגרת ביצועו בפרויקט ההכפלה הרציף יוקם כשחלקו רציף שפה והיתר רציף אי. איך זה ייראה בדיוק בשטח? אל תשאל אותי.

easylivin

New member
הכוונה במסובכת למסובכת הנדסית, כמובן. בתחנת רמלה תהיינה שלוש מסילות. שתי מסילות לקווי הנוסעים ברציפים ברציפים 1 ו-2 ומסילה נוספת שתשמש כשלוחה לרג"מ (פרויקט עתידי להקמת פארק תעשייה בשטח הכלוא בין כבישים 431, 6 ו-40) אי לכך, מדובר ברציף אי שבמסגרת ביצועו בפרויקט ההכפלה הרציף יוקם כשחלקו רציף שפה והיתר רציף אי. איך זה ייראה בדיוק בשטח? אל תשאל אותי.
אולי זה ייראה דומה למה שיש בלהבים,
שבה הרציף השני הוא רציף אי בחלקו האמצעי (הכנה להכפלה כזאת קיימת בעוד כמה תחנות, אגב). בלהבים גם ישנה מסילה שלישית שכרגע מתנותקת מהקו הראשי, אבל ייתכן שתופעל בעתיד. אולי המסילה השלישית ברמלה תהיה מחוברת מלכתחילה כדי לאפשר עקיפת רכבות במקרה הצורך? ולגבי השלוחה, מדובר בבשורה מעניינת מאוד. מזמן לא הוקמו שלוחות מטענים חדשות בארץ, ולדעתי חבל מאוד שכך. יש להן פוטנציאל בלא מעט מקומות.

luckydude

Active member
אאל"ט השלוחה הזו אמורה
ביום מן הימים להתחבר למסילת הרכבת בין במסלולים של 431 איפהשהו באזור מחלף נשרים וכך לאפשר נסיעה מלוד\רמלה לירושלים\מודיעין, אם כי אני בספק אם היא אי פעם תיבנה באמת.

בועז ל

New member
אאל"ט השלוחה הזו אמורה
ביום מן הימים להתחבר למסילת הרכבת בין במסלולים של 431 איפהשהו באזור מחלף נשרים וכך לאפשר נסיעה מלוד\רמלה לירושלים\מודיעין, אם כי אני בספק אם היא אי פעם תיבנה באמת.
כן, גם לי נמסר שמדובר בשלוחה שתיבנה בעוד 50
שנה.

בועז ל

New member
הכפלת לוד-ב"ש: יום מעניין ברמלה
מנהל הקו והקבלן וענונו ממשיכים עם פטנט המשאבה, שתועד בפורום לראשונה בתמונות פנטסטיות של רמי. בעקבות קנאתי הרבה ברמי'ש ובתמונותיו המעולות, "דרשתי" וקיבלתי ממנהל הקו שידור חוזר עבור המאחרים
. אז הנה מספר תמונות מצומצם שצילמתי היום ברמלה. האיכות עדיין לא מתקרבת לזו של של המאסטרו רמי'ש, אבל אני לפחות קיבלתי את כל סוגי הנייד מתחת למשאבה. אפתח ברכבת סימנס שזכתה להתחמק מהזרוע הקשתית של המשאבה.
תמונה אחרונה.
ממתחם תעבורה.

בועז ל

New member
מה עם רחוב המן הרשע?
סתם דילגת עליו? זה השאור שבעיסה... תמונות מעולות והאופטימיות הזהירה מתחזקת.
על המן הרשע חל איפול תקשורתי
סתאאאם.
אין הרבה מה לדווח משם. בשלב זה אמורים לבצע עבודות חפירה וביטון של תעלת הניקוז. זאת , לאחר שהושלם תיקונו של קו ביוב שנפגע עקב העבודות. מיד אח"כ, וכבר בימים הקרובים (או אחרי החג), ייכנס הציוד ההנדסי לעבודה על הקטע.

easylivin

New member
מנהל הקו והקבלן וענונו ממשיכים עם פטנט המשאבה, שתועד בפורום לראשונה בתמונות פנטסטיות של רמי. בעקבות קנאתי הרבה ברמי'ש ובתמונותיו המעולות, "דרשתי" וקיבלתי ממנהל הקו שידור חוזר עבור המאחרים
. אז הנה מספר תמונות מצומצם שצילמתי היום ברמלה. האיכות עדיין לא מתקרבת לזו של של המאסטרו רמי'ש, אבל אני לפחות קיבלתי את כל סוגי הנייד מתחת למשאבה. אפתח ברכבת סימנס שזכתה להתחמק מהזרוע הקשתית של המשאבה.
על העדכון, בועז. ותודה לעוסקים במלאכה
על הפטנט היעיל, שהוא גם "מבדר".

amit1270

New member
תודה רבה על העדכון המצולם
התמונות שלך מעולות. אל תצטנע.

mauzer

New member
תודה

רבה בועז.

מצב
הנושא נעול.
למעלה