שרשור הכוונה ומודיעין 12/4

מצב
הנושא נעול.

דניאל 130

New member
היי,הגעה מקרית אונו לאיזור
יכין סנטר פ"ת בשעות הערב המאוחרות
בשעות הערב המאוחרות שני אוטובוסים
1.קו 68 לצומת גהה. 2.מצומת גהה עד לז'בוטינסקי פינת יצחק רבין מגוון רחב של קווים כגון:51/66/82.יורדים בפינה ונכנסים רגלית לרחוב יצחק רבין וליכין סנטר.

רוזהלי

New member
מת"א לי-ם באזור המסגר, תודה!!
מת"א לירושלים באזור רח' המסגר.
מת"א, תחנה מרכזית, קו 405. מת"א, רכבת, קו 480. שניהם עד תחנה מרכזית בירושלים. ומשם קווים: 6, 13, 18, 20 ולרדת בתחנה השניה של רח' הנביאים וללכת דרך רח' אתיופיה. יש קווים שנוסעים דרך מאה שערים והם קרובים יותר אבל היום זמנית הם לא נוסעים משם.

r o i 1 9

New member
מקינג ג'ורג לנמל יפו
אמנם כבר חשבתי ללכת את ארבעת הקילומטרים הללו ברגל , אבל במידה ואהי לחוץ בזמן אשמח לשמוע אם יש לשם תחבורה ציבורית זמינה. תודה מראש לעונה היקר/ה

אוהד11

New member
מקינג ג'ורג לנמל יפו
אמנם כבר חשבתי ללכת את ארבעת הקילומטרים הללו ברגל , אבל במידה ואהי לחוץ בזמן אשמח לשמוע אם יש לשם תחבורה ציבורית זמינה. תודה מראש לעונה היקר/ה
מהמלך ג'ורג' עם 18/25/125 עד התחנה הראשונה
בשדרות ירושלים ומשם ברגל לנמל. במידה שאתה נמצא קרוב לעירית תל אביב, אפשר לקחת מכיכר רבין את 10 עד התחנה השניה ברחוב יפת

4XTOS

New member
כפר סבא נתבג
אני צריך להיות ב 17/4 בנתבג ב12 בצהריים אבל מחכים לי בתחנת הגנה מה עדיף לקחת 567 עד למרכזית או 149 למרכז ומשמה עוד רכבת(יש לי רב קו לא משלם במטרופולין) או רכבת מכפר סבא(שאיתה אני מגיע 30 דקות לפני הרכבת לנתבג)?

Dannycom

New member
כפר סבא נתבג
אני צריך להיות ב 17/4 בנתבג ב12 בצהריים אבל מחכים לי בתחנת הגנה מה עדיף לקחת 567 עד למרכזית או 149 למרכז ומשמה עוד רכבת(יש לי רב קו לא משלם במטרופולין) או רכבת מכפר סבא(שאיתה אני מגיע 30 דקות לפני הרכבת לנתבג)?
אם חשוב העניין כספי
עדיף שתיקח 149 עד אחת התחנות על דרך נמיר בין סמינר הקיבוצים עד רכבת מרכז. משם תיקח קו 27 של "דן" עד התחנה המרכזית, ותלך ברגל לרכבת ההגנה. אם אתה רוצה נוחות והגעה ישירה, הייתי ממליץ לך על רכבת (תבדוק שהיא מגיעה לתחנת ההגנה) או קו 567 שיסיע אותך בלי שצריך לחכות לאוטובוס.

4XTOS

New member
אם חשוב העניין כספי
עדיף שתיקח 149 עד אחת התחנות על דרך נמיר בין סמינר הקיבוצים עד רכבת מרכז. משם תיקח קו 27 של "דן" עד התחנה המרכזית, ותלך ברגל לרכבת ההגנה. אם אתה רוצה נוחות והגעה ישירה, הייתי ממליץ לך על רכבת (תבדוק שהיא מגיעה לתחנת ההגנה) או קו 567 שיסיע אותך בלי שצריך לחכות לאוטובוס.
רק הרכבות של XX:20 ו XX:40 מגיעות לההגנה
ואז אני תין חצי שעה לרכבת לנתב"ג

90206

New member
קווי לילה!
שלום לכולכם ותודה מראש לעוזרים! לפי האתר של קווי לילה החל מה-10 לאפריל יפעלו קווי הלילה במשך כל ימות חופשת הפסח פרט לימי ששי. בגלל שפעם אחת כבר נפלתי עם קווי הלילה (מוצאי יום כפור!) הגדלתי ראש והתקשרתי למודיעין דן ע"מ לברר לגבי קו 466. אממה, בדן המוקדניות לא מעודכנות בכלום. הפתעתי אותה בשאלה שלי לגבי היום ולגבי חוה"מ, אחרי התיעצויות עם מוקדניות רבות שם היא חזרה אלי עם התשובה "אהה.. תראי, יש קוי לילה רק בחמישי ומוצ"ש.. אהה.. כן... זהו...". עכשו,שאלתי - למי להאמין? האם משהו יודע אם ביומים שחלפו מתחילת חופשת הפסח עבדו קוי הלילה? האם משהו יודע שלא עבדו? עזרתכם הברוכה אודה,

אוהד11

New member
קווי לילה!
שלום לכולכם ותודה מראש לעוזרים! לפי האתר של קווי לילה החל מה-10 לאפריל יפעלו קווי הלילה במשך כל ימות חופשת הפסח פרט לימי ששי. בגלל שפעם אחת כבר נפלתי עם קווי הלילה (מוצאי יום כפור!) הגדלתי ראש והתקשרתי למודיעין דן ע"מ לברר לגבי קו 466. אממה, בדן המוקדניות לא מעודכנות בכלום. הפתעתי אותה בשאלה שלי לגבי היום ולגבי חוה"מ, אחרי התיעצויות עם מוקדניות רבות שם היא חזרה אלי עם התשובה "אהה.. תראי, יש קוי לילה רק בחמישי ומוצ"ש.. אהה.. כן... זהו...". עכשו,שאלתי - למי להאמין? האם משהו יודע אם ביומים שחלפו מתחילת חופשת הפסח עבדו קוי הלילה? האם משהו יודע שלא עבדו? עזרתכם הברוכה אודה,
המוקדניות אינן עובדות דן כי אם הן יושבות
בדרום הארץ ויודעות מה שמופיע להן במחשב ולא מעבר לכך. יש הודעות אצל מספר חברות תח"צ על הפעלת קווי הלילה בחוה"מ פסח

דניאל 130

New member
המוקדניות אינן עובדות דן כי אם הן יושבות
בדרום הארץ ויודעות מה שמופיע להן במחשב ולא מעבר לכך. יש הודעות אצל מספר חברות תח"צ על הפעלת קווי הלילה בחוה"מ פסח
בדן דווקא בניגוד לאגד המוקדנים הם כן עובדי דן
המודיעין שלהם ממוקם בקומה 7 בתחנה המרכזית החדשה בתל-אביב בסוף הפרוזדור מול תחנת המוצא של קו 35. באתר דן אכן לא מופיעה הודעה על הפעלת קווי הלילה,אולם ההודעה באתר קווי הלילה אמורה להיות מחייבת וגורפת לכל החברות שמפעילות את קווי הלילה.

אוהד11

New member
צריך מידע- איך מגיעים
מצומת מדרשת רופין (צפונית לבית ליד) לצומת קוקה קולה. אמצעי תחבורה: אטובוס צריך לנסוע ביום חמישי 14/4
ממדרשת רופין עד מחלף גהה פ"ת 823/921 ומשם
עם 64/68/69/70/87/164/136/243 לקוקה קולה

מצב
הנושא נעול.
למעלה