שאלות, ולא שאלות הכוונה

מצב
הנושא נעול.

cwen

New member
מה דגל התחנה הזה אמור להביע???
ממש מצחיק, מישהו יודע מה פירוש התמרור המוזר הזה??? צולם ברח' כצנלסון בגבעתיים
אם זה צולם אתמול
אולי מישהו התקין לכבוד העדלאידע שהיתה שם? יש לך מספר בית? אשמח ללכת לראות בעצמי אם זה עדיין שם.

cwen

New member
אם זה צולם אתמול
אולי מישהו התקין לכבוד העדלאידע שהיתה שם? יש לך מספר בית? אשמח ללכת לראות בעצמי אם זה עדיין שם.
בעצם זה לא יכול להיות מאתמול
אני לא רואה את הקישוטים שתלו לכבוד פורים.

שאלות, ולא שאלות הכוונה
כרטיס נסיעה לאילת
שאלה קטנה - קניתי כרטיס לאילת בקופת אגד בבאר שבע. בגלל שרשרת של טעויות, הכרטיס לא היה איתי בשעה שהייתי צריך לעלות לאוטובוס, ונאלצתי לקנות כרטיס חדש. שורה תחתונה - למעשה קניתי שני כרטיסים לאותו אוטובוס. האם יש סיכוי לקבל חזרה כסף על אחד מהכרטיסים? ראיתי באתר של אגד שאם הכרטיס מוזמן באינטרנט - ישנו טופס בקשת החזר. הבעיה היא שלא קניתי את הכרטיסים באינטרנט, אלא בקופה, ושנית - איך הם יודעים בכלל שלא עליתי לאוטובוס? אין לי בעיה לשלוח אליהם את הכרטיס המקורי, שיראו שלא השתמשתי בו, השאלה לאן. מקווה שהסברתי את עצמי טוב. תודה

דניאל 130

New member
כרטיס נסיעה לאילת
שאלה קטנה - קניתי כרטיס לאילת בקופת אגד בבאר שבע. בגלל שרשרת של טעויות, הכרטיס לא היה איתי בשעה שהייתי צריך לעלות לאוטובוס, ונאלצתי לקנות כרטיס חדש. שורה תחתונה - למעשה קניתי שני כרטיסים לאותו אוטובוס. האם יש סיכוי לקבל חזרה כסף על אחד מהכרטיסים? ראיתי באתר של אגד שאם הכרטיס מוזמן באינטרנט - ישנו טופס בקשת החזר. הבעיה היא שלא קניתי את הכרטיסים באינטרנט, אלא בקופה, ושנית - איך הם יודעים בכלל שלא עליתי לאוטובוס? אין לי בעיה לשלוח אליהם את הכרטיס המקורי, שיראו שלא השתמשתי בו, השאלה לאן. מקווה שהסברתי את עצמי טוב. תודה
תצטרך לנצל ת הכרטיס שקנית בקופה בהזדמנות אחרת
החזר כספי באינטרנט הוא על מקום שנשמר אך לא נוצל(הנסיעה לא בוטלה מראש על ידי המזמין שעתיים לפני מועד יציאת האוטובוס) ונועד לאנשים שמזמינים דרך האינטרנט בכרטיס-אשראי. נסה לפנות לפניות הציבור של אגד עם המקרה שלך ונהג בהתאם לתשובה שיתנו לך.ניתן לפנות אליהם במייל ישירות דרך האתר.

איביתר
שאלות
זה מהמגרש של אמנון בקרית-8 ?
אם כן, אזי הנה זיהוי מלא של הסופר-וויט: בחצר אוסף כלי-הרכב של אמנון טרצ'נר בקרית-שמונה: מדובר ב- סופר ווייט שמס' הרישוי המקורי שלו היה: ים 251 והוא ממודל יולי 1948. אוטובוס מס' ים 251 היה אוטובוס משוריין בשנת 1948 – תש"ח. שיריון האוטובוס פורק עם תום מלחמת השחרור והאוטובוס שב לפעול בנסיעות אזרחיות רגילות. בשנת 1959 הוחלף מס' הרישוי שלו ל- 89-803. אוטובוס זה נמצא כיום מושבת באוסף המכוניות, המשאיות והאוטובוסים בחצרו של אספן כלי-הרכב אמנון טרנצ'ר בקרית-שמונה. לפרטים מלאים אודות מר טרנצ'ר ראו: זהר יואל, צעד אחד לפני סוחרי המתכות, "הארץ", מוסף גלריה, אתר האינטרנט, 10.12.2004. ועוד מידע לגבי ים 251 מהמגה ארכיון: הוא השתייך לקואופרטיב "אגד" במקור, והיו בו 34 מקומות ישיבה + נהגוס. המנוע ממודל וייט 140. תודה רבה על התמונה המעניינת. דני גולדשמידט הענק ואני סייענו למר אמנון טרצ'נר לזהות את כלי הרכב שלו על-פי מספרי השלדה שלהם.

cwen

New member
שאלה בנוגע לחופשי חודשי
שלום, אני מעוניין לברר האם בעלי כרטיס חופשי חודשי של חברת "דן" יכולים להשתמש במסגרת הכרטיס הנ"ל גם בקווי האוטובוס של חברת "קווים"? תודה.
בתחום האיזור של הכרטיס. כן.
זאת אומרת, אם נניח יש לך כרטיס חופשי חודשי אדום, אתה יכול לנסוע בקו 55 עד קצה האיזור של הכרטיס. (לא תוכל לנסוע איתו לקרית אונו, אבל תוכל לעלות עליו בגבעתיים ולנסוע איתו לתל אביב).

atypique

New member
בתחום האיזור של הכרטיס. כן.
זאת אומרת, אם נניח יש לך כרטיס חופשי חודשי אדום, אתה יכול לנסוע בקו 55 עד קצה האיזור של הכרטיס. (לא תוכל לנסוע איתו לקרית אונו, אבל תוכל לעלות עליו בגבעתיים ולנסוע איתו לתל אביב).
תודה רבה, שבוע טוב!

מצב
הנושא נעול.
למעלה