שרשור הכוונה ומודיעין 14/3

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
שאלה לגבי קו 11/28 מקרליבך
מה התדירות שלהם מרחוב קרליבך לכיון תחנה מרכזית בימי שישי? נגיד.. משעה 13:00 פחות או יותר
11 לא מגיע למרכזית בכלל.
את הלו"ז שלהם ניתן לראות באתר דן. קו 28 הוא קו בעל תדירות גרועה ביותר. את יוצאת לדרכך מקרליבך אני משער, לאן את צריכה להגיע בסופו של דבר או שהיעד שלך הוא סביבת המרכזית. בכל אופן אם תצייני את נקודת המוצא המדוייקת ואת נקודת היעד שלך, תקבלי הכוונה טובה יותר.

11 לא מגיע למרכזית בכלל.
את הלו"ז שלהם ניתן לראות באתר דן. קו 28 הוא קו בעל תדירות גרועה ביותר. את יוצאת לדרכך מקרליבך אני משער, לאן את צריכה להגיע בסופו של דבר או שהיעד שלך הוא סביבת המרכזית. בכל אופן אם תצייני את נקודת המוצא המדוייקת ואת נקודת היעד שלך, תקבלי הכוונה טובה יותר.
הכוונה שלי היא לצומת מעריב.
מצומת מעריב לתחנה מרכזית ת"א

דניאל 130

New member
מבית מעריב לתחנה המרכזית 27/68/127/50 מדרך
בגין, או 28/89/174 מקרליבך פינת בגין
50 לא פועל בצהרי יום שישי
174 בכיוון הנסיעה הזה לא נוסע ביום שישי בצהריים לתחנה מרכזית חדשה. תדירות קו 28 ביום שישי בצהריים היא פעם בשעה..

mister K

New member
שלום!
אפשר בבקשה הכוונה איך מגיעים מפ"ת לאולפני אלרום שבת"א? [כתובת - דרוינוב 5, בבניין כלל] ואיפה צריך לרדת, אגב? זה קרוב לדיזינגוף? תודה רבה מראש!
קווים 66 ו-166 מפ"ת עד פינסקר ומשם ברגל.
יורדים בתחנה שאחרי כיכר דיזנגוף. אפשר גם לנסוע בקו 82 מפתח תקוה עד דיזנגוף סנטר ומשם ללכת ברגל דרך בוגרשוב. אמנם זו הליכה יותר ארוכה אבל 82 הרבה יותר מהיר מ-66.

אוהד11

New member
שלום!
אפשר בבקשה הכוונה איך מגיעים מפ"ת לאולפני אלרום שבת"א? [כתובת - דרוינוב 5, בבניין כלל] ואיפה צריך לרדת, אגב? זה קרוב לדיזינגוף? תודה רבה מראש!
מפ"ת 66/166 עד רחוב פינסקר ומשם הליכה קצרה
לבית כלל. אפשר עם 38/82 עד המלך ג'ורג'/בוגרשוב ומשם ברגל לבית כלל, הליכה של כחמש-שבע דקות

אדם 08

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 14/3
נס ציונה ---> רחובות
אני משחק כדורסל במגרש סגור ברחוב נורדאו בנס ציונה (עירוני משהו... לא זוכר) וצריך להגיע משם או מרחוב ראשי קרוב לתחנת הרכבת ברחובות. להיות ברחובות בסביבות 20:00 . יש תחב"צ שאני יכול לקחת ?

אוהד11

New member
נס ציונה ---> רחובות
אני משחק כדורסל במגרש סגור ברחוב נורדאו בנס ציונה (עירוני משהו... לא זוכר) וצריך להגיע משם או מרחוב ראשי קרוב לתחנת הרכבת ברחובות. להיות ברחובות בסביבות 20:00 . יש תחב"צ שאני יכול לקחת ?
לאורך הרחוב הראשי של נס ציונה 164/201/371
לרחובות

מצב
הנושא נעול.
למעלה