שרשור הכוונה ומודיעין 4/3 - 5/3

מצב
הנושא נעול.

elhaha

New member
תשובה
1.לקחת מיהוד את קו 138 של השעה שבע בבוקר. 2.לרדת בתחנה המרכזית הישנה ברחוב הרצל במרכז ראשון לציון(קו 138 לא מגיע לרחוב גיבשטיין בפרט ולשכונת מישור הנוף בראשון בכלל).צפי משך הנסיעה הוא בסביבות החצי-שעה פלוס(בלי נדר). 3.מתחנה מרכזית ישנה בראשון-לציון יש לעלות על אחד מהקווים 10/11,יש לנסוע איתם עד רחוב יגאל אלון,לרדת במפרץ התחנה שבפינת יגאל אלון עם יחזקאל,ללכת לכיוון רחוב יגאל אלון פינת רחוב רא"ם,להיכנס לרחוב רא"ם וללכת עד פינת גיבשטיין ומהפינה להיכנס לרחוב גיבשטיין עצמו.זמן הנסיעה מתחנה מרכזית ישנה לרחוב יגאל אלון הוא כרבע-שעה בערך(בלי נדר). בעיקרון,לא הייתי מתחייב מראש שאם תצא בשבע בבוקר תגיע בוודאות של מאה אחוז בשעה שמונה לרחוב גיבשטיין,יש סיכוי סביר שתאחר.אם מדובר בשעה קריטית שאסור בשום פנים לפספס אותה ולהגיע מעבר לה,אז 138 שלפני שבע בבוקר יוצא בשעה שש בבוקר,ואז אתה מקדים. הגעה בלי 138-משמעותה החלפה של שלושה אוטובוסים.
דניאל, תודה רבה על הפירוט =)

טרף טרף

New member
הי, צריך להגיע מחיפה למכון מופ"ת במכללת
לוינסקי לחינוך, רחוב שושנה פרסיץ 15 ת"א, באיזו תחנת רכבת לרדת ומשם אילו אוטובוסים/מוניות שירות וכמה זמן זה לוקח? תודה!

דניאל 130

New member
הי, צריך להגיע מחיפה למכון מופ"ת במכללת
לוינסקי לחינוך, רחוב שושנה פרסיץ 15 ת"א, באיזו תחנת רכבת לרדת ומשם אילו אוטובוסים/מוניות שירות וכמה זמן זה לוקח? תודה!
במקרה שלך דווקא עדיף(לדעתי)אוטובוס
מכיוון שבמקרה שכזה אין צורך בהחלפה נוספת,אלא בהליכה רגלית.יש את קו 910 שעוצר בדרך נמיר-צומת מכללת לוינסקי לחינוך ומשם ניתן ללכת רגלית לעבר המכללה. אם אתה בכל זאת רוצה רכבת-אז רד בתחנת תל-אביב-מרכז סבידור ומשם קח את קו 29 עד למכללה עצמה.לוקח לו בערך(בלי נדר)כ-20 דקות נסיעה עד למכללה.

טרף טרף

New member
במקרה שלך דווקא עדיף(לדעתי)אוטובוס
מכיוון שבמקרה שכזה אין צורך בהחלפה נוספת,אלא בהליכה רגלית.יש את קו 910 שעוצר בדרך נמיר-צומת מכללת לוינסקי לחינוך ומשם ניתן ללכת רגלית לעבר המכללה. אם אתה בכל זאת רוצה רכבת-אז רד בתחנת תל-אביב-מרכז סבידור ומשם קח את קו 29 עד למכללה עצמה.לוקח לו בערך(בלי נדר)כ-20 דקות נסיעה עד למכללה.
אז אני כבר אסע באוטובוס
כמה זמן לוקח לו להגיע מחיפה?

דניאל 130

New member
אז אני כבר אסע באוטובוס
כמה זמן לוקח לו להגיע מחיפה?
בסביבות השעה ועשרים דקות
תלוי בקצב התקדמות התנועה בכביש החוף,בשעת היציאה מחיפה,בקיומם של פקקים ואם הנסיעה היא בשעות העומס בכבישים. בכל מקרה מדובר בנסיעה של שעה ועשרים דקות בממוצע(כאמור,בלי נדר).

איך להגיע לתחנת רכבת ת"א ארלוזורוב מר"ג ?
אני צריך להגיע מחר בסביבות השעת 10:30 בבוקר לתחנת רכבת ארלוזורוב בת"א. אני גר ברמת גן ליד אלוף שדה או ווינטר. אשמח אם תוכלו לתת לי תחנות אוטובוס , איזה קו צריך, שעות פעילות וכו'. הבנתי שקו 11 מגיע לשם אבל לא הבנתי ממש מתי הוא פעיל ובדיוק מאיפה, היה כתוב ווינטר ואני לא ממש יודע איפה שם.... תודה !

אני צריך להגיע מחר בסביבות השעת 10:30 בבוקר לתחנת רכבת ארלוזורוב בת"א. אני גר ברמת גן ליד אלוף שדה או ווינטר. אשמח אם תוכלו לתת לי תחנות אוטובוס , איזה קו צריך, שעות פעילות וכו'. הבנתי שקו 11 מגיע לשם אבל לא הבנתי ממש מתי הוא פעיל ובדיוק מאיפה, היה כתוב ווינטר ואני לא ממש יודע איפה שם.... תודה !
קו 11 לא מומלץ
לפני שהוא מגיע רכבת מרכז הוא עושה סיבוב ענקי בתוך ת"א. אם אתה גר קרוב לאלוף שדה יש את קו 55 של קווים שנוסע לאורך אלוף שדה עד לכורזין.

דניאל 130

New member
איפה אתה גר?אלוף שדה או וינטר?
זה שני מקומות שונים לגמרי ודי לא נפגשים אחד עם השני. לגבי קו 11-הוא יוצא מאיצטדיון וינטר,ממסוף האוטובוסים,בצמוד להיכל הכדורסל. קו 11 לא מומלץ,הוא איטי מידי.עדיף ללכת לדרך לוד פינת דרך הטייסים ולקחת משם את קו 59. קו 11 נוסע כל 20-25 דקות. מאלוף שדה יש הרבה יותר קווים לתחנת רכבת ארלוזורוב-55/63.

דניאל 130

New member
צריך להגיע מחר מקרית חתני פרס נובל
בראשון לציון לאצטדיון קנדה שברמת השרון בשעה 14:00. איך מגיעים בתח"צ?
מדובר במרכז הטניס?
צא בסביבות 12 בצהריים מהבית. 1.קו 173 מהמכללה למנהל עד עזריאלי. 2.מתחנת עזריאלי,מאיפה ש-173 מוריד,לוקחים את אחד מהקווים 524/525/531,רד בצומת הכפר הירוק ומשם למרכז הטניס ניתן ללכת ברגל מרחק הליכה.

shefshef

New member
מדובר במרכז הטניס?
צא בסביבות 12 בצהריים מהבית. 1.קו 173 מהמכללה למנהל עד עזריאלי. 2.מתחנת עזריאלי,מאיפה ש-173 מוריד,לוקחים את אחד מהקווים 524/525/531,רד בצומת הכפר הירוק ומשם למרכז הטניס ניתן ללכת ברגל מרחק הליכה.
אכן מדובר במרכז הטניס. תודה רבה על התשובה.

olli3

New member
מנהל
לא ראיתי שרשור ל 4/3
אז סלחו לי איך אני מגיע מאונברסיטת בר אילן לצומת רופין (קצת אחריי צומת השרון/ בית ליד) במוצ"ש או ביום ראשון בבוקר. תחבורה מעודפת- אוטובוסים. בתודה מראש.
64/70 דן 68/69 קווים 164 אגד עד לצומת גהה
משם להמשיך עם 841/921 אגד ליעד שלך. באם באים עם 164, עדיף לנסוע עד פתח תקווה (כל תחנה אחרי מחלף גהה) ומשם עלות הנסיעה זולה יותר בכשני שקלים. *קו 841 הראשון יוצא לפני צאת השבת בשעה 1:30 ממרכזית ת"א, אני משער שתוך כ20-30 דקות הוא מגיע לגהה אם זה רלוונטי עבורך. ביום ראשון בבוקר ניתן לעלות גם על 87/136/137 של קווים וכן על 243/350 של דן. עם 87/243 ניתן לרדת בתוך פתח תקווה ומשם כאמור זול יותר. בנוסף ביום ראשון בבוקר ניתן לקחת גם את קו 823 של אגד מגהה ופתח תקווה לרופין.

olli3

New member
מנהל
64/70 דן 68/69 קווים 164 אגד עד לצומת גהה
משם להמשיך עם 841/921 אגד ליעד שלך. באם באים עם 164, עדיף לנסוע עד פתח תקווה (כל תחנה אחרי מחלף גהה) ומשם עלות הנסיעה זולה יותר בכשני שקלים. *קו 841 הראשון יוצא לפני צאת השבת בשעה 1:30 ממרכזית ת"א, אני משער שתוך כ20-30 דקות הוא מגיע לגהה אם זה רלוונטי עבורך. ביום ראשון בבוקר ניתן לעלות גם על 87/136/137 של קווים וכן על 243/350 של דן. עם 87/243 ניתן לרדת בתוך פתח תקווה ומשם כאמור זול יותר. בנוסף ביום ראשון בבוקר ניתן לקחת גם את קו 823 של אגד מגהה ופתח תקווה לרופין.
*841 הראשון יוצא בשעה 15:30

דניאל 130

New member
לא ראיתי שרשור ל 4/3
אז סלחו לי איך אני מגיע מאונברסיטת בר אילן לצומת רופין (קצת אחריי צומת השרון/ בית ליד) במוצ"ש או ביום ראשון בבוקר. תחבורה מעודפת- אוטובוסים. בתודה מראש.
קו 921 מצומת גהה
כי מבר-אילן ישירות אין,יש לשים לב כי תחנת הקו ממוקמת בתוך נתיב התחבורה הציבורית ברחוב ז'בוטינסקי בפתח-תקווה ולא מתחת לגשר גהה.לחילופין,ניתן להתקדם לתוך פתח-תקווה(עד התחנה המרכזית שם)ושם לבצע את ההחלפה לקו 921.

מצב
הנושא נעול.
למעלה