שרשור הכוונה ומודיעין 4/3 - 5/3

מצב
הנושא נעול.

MadManIII

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 3/4
לא ראיתי שרשור ל 4/3
אז סלחו לי איך אני מגיע מאונברסיטת בר אילן לצומת רופין (קצת אחריי צומת השרון/ בית ליד) במוצ"ש או ביום ראשון בבוקר. תחבורה מעודפת- אוטובוסים. בתודה מראש.

ArsaWhat

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 4/3 - 5/3
הכוונה מתל אביב לירושלים ובחזרה
שלום, אני צריך להגיע מאלנבי-מזא"ה לרחוב אריסטובולוס בירושלים, שזו סמטה קטנה ליד רחוב יפו, ולחזור משם בלילה. מה הדרך הנוחה ביותר להגיע לשם? לגבי חזרה, מדובר על יום רביעי בלילה, קראתי איפשהו שיש קו לילה שיוצא לתל אביב מרחוב יפו, האם זה עדיין רלוונטי? ומה בדיוק התחנות שלו ברחוב יפו? תודה על כל עזרה.

דניאל 130

New member
הכוונה מתל אביב לירושלים ובחזרה
שלום, אני צריך להגיע מאלנבי-מזא"ה לרחוב אריסטובולוס בירושלים, שזו סמטה קטנה ליד רחוב יפו, ולחזור משם בלילה. מה הדרך הנוחה ביותר להגיע לשם? לגבי חזרה, מדובר על יום רביעי בלילה, קראתי איפשהו שיש קו לילה שיוצא לתל אביב מרחוב יפו, האם זה עדיין רלוונטי? ומה בדיוק התחנות שלו ברחוב יפו? תודה על כל עזרה.
קו הלילה לא רלוונטי ביום רביעי בלילה
הדרך הנוחה ביותר להגיע לשם היא כך: 1.קו 405 מתחנה מרכזית תל-אביב לתחנה מרכזית ירושלים. 2.מתחנהמרכזית ירושלים(מרחוב יפו,מול התחנה המרכזית,תחנה מספר 5)יש לקחת את קו 18,לרדת ברחוב הנביאים 67 ומשם לאריסטובולוס זה מרחק הליכה(ניתן להתחבר לסמטה דרך רחוב החבצלת מרחוב הנביאים). לחזור בלילה זה אותו הדבר,רק בסדר הפוך. למה אתה קורא לילה?בכל מקרה אין קווי לילה ביום רביעי בלילה.

ArsaWhat

New member
הדרך הנוחה ביותר להגיע לשם היא כך: 1.קו 405 מתחנה מרכזית תל-אביב לתחנה מרכזית ירושלים. 2.מתחנהמרכזית ירושלים(מרחוב יפו,מול התחנה המרכזית,תחנה מספר 5)יש לקחת את קו 18,לרדת ברחוב הנביאים 67 ומשם לאריסטובולוס זה מרחק הליכה(ניתן להתחבר לסמטה דרך רחוב החבצלת מרחוב הנביאים). לחזור בלילה זה אותו הדבר,רק בסדר הפוך. למה אתה קורא לילה?בכל מקרה אין קווי לילה ביום רביעי בלילה.
לילה אני קורא 1 וחצי בלילה...
לצערי לא קראתי נכון ומאחר ועכשיו לא קיץ, אז באמת בימים א'-ד' אין קוי לילה. האם יוצאות מוניות שירות מהאזור לכיוון תל אביב? או שיש פתרון אחר? תודה.

olli3

New member
מנהל
לצערי לא קראתי נכון ומאחר ועכשיו לא קיץ, אז באמת בימים א'-ד' אין קוי לילה. האם יוצאות מוניות שירות מהאזור לכיוון תל אביב? או שיש פתרון אחר? תודה.
הכוונה מלאה>>>
מת"א לירושלים קו 405 כפי שהוצע. בהגיעך למרכזית ירושלים אני ממליץ שלא להיכנס לתוך קניון המרכזית, יש בדיקה בטחונית קפדנית שלוקחת זמן רב. על כן, ברגע שאתה יורד מהאוטובוס, לך לכיוון ממנו הוא נכנס לרציף ההורדה, חלוף על פני השומר, עבור את הכיכר ומצד שמאל חפש גרם מדרגות ארוך שבקצהו כביש, זהו רחוב יפו. מהצד שמול המרכזית ברחוב יפו קח את הקווים 6א/6/13/18/20 ורד איתם ברחוב הנביאים 56 (התחנה האחרונה ברחוב הנביאים), משם על מנת שלא תסתבך בסמטאות, פנה ימינה לרחוב הרב קוק, שמאלה לרחוב יפו ושוב שמאלה בדו נואס או הלני המלכה, שם כבר תראה את הסמטה המבוקשת. מוניות שירות יוצאות מבנייני האומה, מרחוב שז"ר המקביל למרכזית ירושלים. בשעה הנקובה אני משער שיש נסיעות אבל הכל תלוי ברצונם של נהגי המוניות וכדאיות הנסיעה בשבילם (לא נוסעים עם מונית ריקה). שים לב כי בירושלים מונהג כרטיס מעבר, כרטיס זה נותן לך אפשרות לנסוע בכמה קווי אוטובוס שתחפוץ בתוך ירושלים במשך שעה ו20 דקות. אם אתה מתכוון להגיע למקום לזמן קצר, שמור אותו והמשך בנסיעתך. לחילופין אתה מוזמן להעביר אותו למי שתחפוץ, יש אפילו שמוכרים :)

ArsaWhat

New member
הכוונה מלאה>>>
מת"א לירושלים קו 405 כפי שהוצע. בהגיעך למרכזית ירושלים אני ממליץ שלא להיכנס לתוך קניון המרכזית, יש בדיקה בטחונית קפדנית שלוקחת זמן רב. על כן, ברגע שאתה יורד מהאוטובוס, לך לכיוון ממנו הוא נכנס לרציף ההורדה, חלוף על פני השומר, עבור את הכיכר ומצד שמאל חפש גרם מדרגות ארוך שבקצהו כביש, זהו רחוב יפו. מהצד שמול המרכזית ברחוב יפו קח את הקווים 6א/6/13/18/20 ורד איתם ברחוב הנביאים 56 (התחנה האחרונה ברחוב הנביאים), משם על מנת שלא תסתבך בסמטאות, פנה ימינה לרחוב הרב קוק, שמאלה לרחוב יפו ושוב שמאלה בדו נואס או הלני המלכה, שם כבר תראה את הסמטה המבוקשת. מוניות שירות יוצאות מבנייני האומה, מרחוב שז"ר המקביל למרכזית ירושלים. בשעה הנקובה אני משער שיש נסיעות אבל הכל תלוי ברצונם של נהגי המוניות וכדאיות הנסיעה בשבילם (לא נוסעים עם מונית ריקה). שים לב כי בירושלים מונהג כרטיס מעבר, כרטיס זה נותן לך אפשרות לנסוע בכמה קווי אוטובוס שתחפוץ בתוך ירושלים במשך שעה ו20 דקות. אם אתה מתכוון להגיע למקום לזמן קצר, שמור אותו והמשך בנסיעתך. לחילופין אתה מוזמן להעביר אותו למי שתחפוץ, יש אפילו שמוכרים :)
האם יש קו כלשהו בלילה מאזור אריסטובולוס
לבנייני האומה שאותו אוכל לתפוס?

דניאל 130

New member
האם יש קו כלשהו בלילה מאזור אריסטובולוס
לבנייני האומה שאותו אוכל לתפוס?
יש רק עד שתי-עשרה וחצי בלילה
בערך,לא מעבר לזה. אם אתה צריך בסביבות האחד וחצי בלילה,לא יהיה מנוס מלקחת מונית ספיישל-זה הפיתרון היחיד,אלא אם כן תוכל לארגן לעצמך טרמפ.

ArsaWhat

New member
יש רק עד שתי-עשרה וחצי בלילה
בערך,לא מעבר לזה. אם אתה צריך בסביבות האחד וחצי בלילה,לא יהיה מנוס מלקחת מונית ספיישל-זה הפיתרון היחיד,אלא אם כן תוכל לארגן לעצמך טרמפ.
אשמח לדעת בכל זאת איזה קו זה ומאיפה תופסים..

דניאל 130

New member
אשמח לדעת בכל זאת איזה קו זה ומאיפה תופסים..
הכי מאוחר,זה קו 74
אמור לעבור ברחוב הנביאים 82(התחנה שהכי קרובה לרחוב אריסטובולוס)-תחנת הדוידקה בערך בשתים-עשרה וחצי בלילה.מומלץ,בכל זאת וליתר ביטחון,להיות בתחנה 5-10 דקות לפני הזמן בשביל,חלילה,לא לפספס.בלילה האוטובוסים פשוט נוסעים יותר מהר ואין לדעת אולי הקו יקדים.

ArsaWhat

New member
הכי מאוחר,זה קו 74
אמור לעבור ברחוב הנביאים 82(התחנה שהכי קרובה לרחוב אריסטובולוס)-תחנת הדוידקה בערך בשתים-עשרה וחצי בלילה.מומלץ,בכל זאת וליתר ביטחון,להיות בתחנה 5-10 דקות לפני הזמן בשביל,חלילה,לא לפספס.בלילה האוטובוסים פשוט נוסעים יותר מהר ואין לדעת אולי הקו יקדים.
תודה רבה לכולם על העזרה!

דניאל 130

New member
יש מוניות שירות של חברת קווים
יוצאים בשיטת מתמלא עשר ויוצא. צריך להוציא מהדיסקט שיש אוטובוסים ברחוב יפו.ברחוב יפו כבר לא עוברים יותר אוטובוסים עקב הרכבת הקלה.

olli3

New member
מנהל
צריך לרדת תחנה אחרי מה שאמרת.

דניאל 130

New member
שאלה
שלום, איך מגיעים מתחנה מרכזית פ"ת לרחוב הפלמ"ח 2 ברעננה? כמה זמן נסיעה זה?
אפשר לשלב אוטובוס אחד עם הליכה של רבע-שעה בער
ך.עליך לקחת מתחנה מרכזית פ"ת את קו 551,לנסוע איתו עד רעננה,לרדת ברחוב אחוזה 94 פינת רחוב גולומב. את נכנסת ברגל לרחוב גולומב והולכת פנימה איזה רבע-שעה בערך,עד שאת מגיעה לרחוב גולומב פינת רחוב הפלמ"ח לקרית החינוך. זמן הנסיעה הוא כחצי-שעה בערך.

דניאל 130

New member
אפשר לשלב אוטובוס אחד עם הליכה של רבע-שעה בער
ך.עליך לקחת מתחנה מרכזית פ"ת את קו 551,לנסוע איתו עד רעננה,לרדת ברחוב אחוזה 94 פינת רחוב גולומב. את נכנסת ברגל לרחוב גולומב והולכת פנימה איזה רבע-שעה בערך,עד שאת מגיעה לרחוב גולומב פינת רחוב הפלמ"ח לקרית החינוך. זמן הנסיעה הוא כחצי-שעה בערך.
תיקון טעות-רחוב בורוכוב ולא גולומב
בורוכוב פינת הפלמ"ח זה אחרי בורוכוב פינת גולומב. 551 מוריד אותך קרוב לאחוזה פינת בורוכוב.

אוהד11

New member
שבוע טוב, אני אשמח להכוונה
מיהוד לראשון לציון רחוב גיבשטיין 13, אני צריך להיות שם ב8 בבוקר תודה לכל העוזרים =)
מיהוד 138 של קווים, לו"ז באתר החברה, במידה
שאין לך אפשרות עם קו זה, קח 37/475 עד מחלף מסובים ומשם עם 164 לראשל"צ

דניאל 130

New member
שבוע טוב, אני אשמח להכוונה
מיהוד לראשון לציון רחוב גיבשטיין 13, אני צריך להיות שם ב8 בבוקר תודה לכל העוזרים =)
תשובה
1.לקחת מיהוד את קו 138 של השעה שבע בבוקר. 2.לרדת בתחנה המרכזית הישנה ברחוב הרצל במרכז ראשון לציון(קו 138 לא מגיע לרחוב גיבשטיין בפרט ולשכונת מישור הנוף בראשון בכלל).צפי משך הנסיעה הוא בסביבות החצי-שעה פלוס(בלי נדר). 3.מתחנה מרכזית ישנה בראשון-לציון יש לעלות על אחד מהקווים 10/11,יש לנסוע איתם עד רחוב יגאל אלון,לרדת במפרץ התחנה שבפינת יגאל אלון עם יחזקאל,ללכת לכיוון רחוב יגאל אלון פינת רחוב רא"ם,להיכנס לרחוב רא"ם וללכת עד פינת גיבשטיין ומהפינה להיכנס לרחוב גיבשטיין עצמו.זמן הנסיעה מתחנה מרכזית ישנה לרחוב יגאל אלון הוא כרבע-שעה בערך(בלי נדר). בעיקרון,לא הייתי מתחייב מראש שאם תצא בשבע בבוקר תגיע בוודאות של מאה אחוז בשעה שמונה לרחוב גיבשטיין,יש סיכוי סביר שתאחר.אם מדובר בשעה קריטית שאסור בשום פנים לפספס אותה ולהגיע מעבר לה,אז 138 שלפני שבע בבוקר יוצא בשעה שש בבוקר,ואז אתה מקדים. הגעה בלי 138-משמעותה החלפה של שלושה אוטובוסים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה