שרשור הכוונה ומודיעין 11/2 - 12/2

מצב
הנושא נעול.

אייני

New member
האם קיימים קווי אוטובוס לחמי געש?
או שחייבים אוטו כדי להגיע למקום? בעיקרון, אני צריך אוטובוס מקניון גבעתיים לחמי געש (תכלס מקניון גבעתיים אני מניח שאצטרך להגיע לתחנה המרכזית בת"א/לרכבת מרכז/עזריאלי. אז השאלה היא למעשה האם יש אוטובוסים מאותם מקומות לחמי געש? ואם כן - כמה זמן בערך הם ייקחו להערכתכם?) המון המון תודה לעוזרים!!!!!!!!!!!

olli3

New member
מנהל
או שחייבים אוטו כדי להגיע למקום? בעיקרון, אני צריך אוטובוס מקניון גבעתיים לחמי געש (תכלס מקניון גבעתיים אני מניח שאצטרך להגיע לתחנה המרכזית בת"א/לרכבת מרכז/עזריאלי. אז השאלה היא למעשה האם יש אוטובוסים מאותם מקומות לחמי געש? ואם כן - כמה זמן בערך הם ייקחו להערכתכם?) המון המון תודה לעוזרים!!!!!!!!!!!
601/606 נתיב אקספרס
ניתן לעלות מעזריאלי ומרכבת מרכז וכן גם ממרכזית ת"א אך מיותר להגיע עד לשם. יש לרדת במסעף געש ומשם הליכה ברגל. אין לי מושג כמה זמן הליכה.

אייני

New member
601/606 נתיב אקספרס
ניתן לעלות מעזריאלי ומרכבת מרכז וכן גם ממרכזית ת"א אך מיותר להגיע עד לשם. יש לרדת במסעף געש ומשם הליכה ברגל. אין לי מושג כמה זמן הליכה.
וול, ממה שאני רואה במפה
זה נראה כמו 20 דקות הליכה בערך מהתחנה. נקווה שזה נכוןXD בכ"מ, תודה רבה לשניכם!!!!!:)

דניאל 130

New member
25-30 דקות נסיעה מתל-אביב בערך

droriko

New member
שאלה נוספת על קניון רננים
אני מחר צריך להגיע מהכרמלית לרננים. עכשיו אני יודע ש-47 יקח אותי עד אחוזה . האם באחוזה יש תחנה שבה יש יותר מקו אחד שמגיע לקניון רננים? אם כן אז איפה מומלץ לי לרדת באחוזה?

אורי404

New member
אני מחר צריך להגיע מהכרמלית לרננים. עכשיו אני יודע ש-47 יקח אותי עד אחוזה . האם באחוזה יש תחנה שבה יש יותר מקו אחד שמגיע לקניון רננים? אם כן אז איפה מומלץ לי לרדת באחוזה?
במקרה הזה לדעתי מוטב אחרת:
מהכרמלית לצומת רעננה קו 149 של "מטרופולין". חוצים את הכביש למסוף האוטובוסים וממנו אחד מהקווים הפנימיים של "מטרופולין". לא בטוח לגמרי, אבל קווים 2 ו-7. האחרון מוטב לוודא מראש.

דניאל 130

New member
לא,אבל אפשר לרדת ברחוב אחוזה 89
שם ישנה תחנה משותפת לקווים 47 ו-4.4 הוא הקו הפנימי שנוסע לקניון רננים.אפשר לעבור לצד הנגדי,לאחוזה 92,שם עובר גם קו 2 שנוסע אף הוא לקניון רננים.מלבד זאת,אין תחנות משותפות ל-47+2 קווים פנימיים המגיעים מאחוזה לקניון רננים.

chen97

New member
מראשל"צ לסינמה סיטי הרצליה
מחר בבוקר מראשון לציון מרכז (איזור תחנה מרכזית ישנה) לסינמה סיטי הרצליה אם אפשר, מסלול גם ברכבת וגם באוטובוס ומשך זמן הנסיעה המון תודה! לילה טוב ושבוע טוב

אוהד11

New member
מחר בבוקר מראשון לציון מרכז (איזור תחנה מרכזית ישנה) לסינמה סיטי הרצליה אם אפשר, מסלול גם ברכבת וגם באוטובוס ומשך זמן הנסיעה המון תודה! לילה טוב ושבוע טוב
מרכבת ראשל"צ עם הרכבת עד השלום (עזריאלי) או
ארלוזרוב ומשם עם 501 של אגד או 601 של נתיב אקספרס עד הסינמה סיטי. ממרכז ראשל"צ אפשר גם עם 274 עד עזריאלי או ארלוזרוב ומשם כנ"ל

דניאל 130

New member
שני אוטובוסים
1.קו 274 עד סמינר הקיבוצים ברמת-אביב. 2.מדרך נמיר-סמינר הקיבוצים ועד לסינמה סיטי קווים 501/601/90. זמן נסיעה משוער:כ-50 דקות(לא כולל המתנות לאוטובוסים). לא מובן מדוע את מבקשת מסלול גם ברכבת,מכיוון שאין רכבות לא במרכז ראשון ולא בסינמה סיטי. במקרה שלך הרכבת לא רלוונטית ולא מקצרת דרך,כי בכל מקרה צריך תחבורה מיוחדת לרכבת ומהרכבת לסינמה סיטי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה