שרשור הכוונה ומודיעין 9/1

מצב
הנושא נעול.

HollyGolightly

New member
תסביר למה אתה צריך קו 405?
בין ירושלים לערי המרכז יש קווים רבים. כמו כן יש גם קו בין רכבת מרכז בת"א לירושלים. סביר להניח שאינך צריך להגיע לאיזור הקרוב למרכזית ת"א, כך שתן לנו לעזור לך. מהיכן/להיכן אתה צריך להגיע/לצאת למרכז. לגבי נסיעה לאיזור בניין כלל בירושלים, כל קו למרכז העיר. לגבי כיכר דניה, היא ממוקמת בבית הכרם ברחוב הרצל (בכיוון ההפוך לתחילת רחוב יפו). אני לא יודע למה אתה מתכוון.
טעיתי, הכוונה היתה כמובן לקו 480
איך היתה היום, אחרי השינויים, המהירות בקו 480? אני יודעת היכן ממוקמת כיכר דניה. רק שבפעם האחרונה שהיייתי בי-ם גיליתי שחלק מקווי האוטובוס בינה ובין מרכז העיר שונו ממה שהכרתי. אני מתכוונת - אילו קווי אוטובוס נוסעים בין כיכר דניה לבניין כלל ובין כיכר דניה לתחילת רחוב יפו (אזור כיכר ספרא). תודה.

דניאל 130

New member
כמה שאלות
שלום לכולם. בעקבות השינויים בתחבורה הציבורית בימים האחרונים - כמה שאלות למי שיודע/ת: 1. איך התנהלה היום תנועת הרכבות בקו בנימינה-תל אביב/תל-אביב בנימינה? 2. אוטובוס 405 מתל-אביב לירושלים ומירושלים לתל-אביב. האם יצא היום בתדירות ה(פחות או יותר) קבועה, ואיך היתה המהירות היום? 3. לגבי תחבורה בתוך ירושלים (עד לפני לא כל כך הרבה זמן גרתי שם, אבל השינויים........) - מהם, נכון לעכשיו, הקווים הנוחים ביותר להגיע אתם מהתחנה המרכזית (ובחזרה) ל: - אזור בניין כלל/הדוידקה. - תחילת רחוב יפו. + הקווים הנוחים להגיע בהם מ/אל: - תחילת רחוב יפו - כיכר דניה. -אזור בניין כלל/הדוידקה - כיכר דניה. כל השאלות הן כי בהמשך השבועות הקרובים אצטרך לעשות את המסלולים האלה, ועם כל השינויים רוצה לדעת איך לתכנן את הזמנים. בתודה. נ.ב. לא שרשרתי נכון את ההודעה קודם. יתכן ותופיע גם במקום אחר.
לכיכר דניה קווים 5/13/18/20/21

Heroes

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 9/1
מחפש דרך..
לתחנה המרכזית ת"א מפ"ת אזור כפר גנים ג' למי שמכיר... העצמאות כזה. עצמאות פינת בן גוריון.. איפה שקניון גנים, החדש.. קיצר בסביבה הזאת. אני גר שם ואני צריך להגיע לתחנה מרכזית תל אביב. יש משהו?.. אני מניח שאין אוטובוס ישיר (הלוואי..), אבל איזה מסלול אני כן יכול לקחת? תודה!

olli3

New member
מנהל
מחפש דרך..
לתחנה המרכזית ת"א מפ"ת אזור כפר גנים ג' למי שמכיר... העצמאות כזה. עצמאות פינת בן גוריון.. איפה שקניון גנים, החדש.. קיצר בסביבה הזאת. אני גר שם ואני צריך להגיע לתחנה מרכזית תל אביב. יש משהו?.. אני מניח שאין אוטובוס ישיר (הלוואי..), אבל איזה מסלול אני כן יכול לקחת? תודה!
לאן אתה צריך להגיע בסופו של דבר?
היעד שלך הוא לא מרכזית ת"א. סביר מאד להניח שמעבר דרך המרכזית יאריך לך את הדרך. מה היעד שלך, אולי יש דרך מהירה יותר.

Heroes

New member
לאן אתה צריך להגיע בסופו של דבר?
היעד שלך הוא לא מרכזית ת"א. סביר מאד להניח שמעבר דרך המרכזית יאריך לך את הדרך. מה היעד שלך, אולי יש דרך מהירה יותר.
נכון..
פשוט לא נראה לי שיש דרך חלופית מת.מ ת.א לכן לא ציינתי את זה, אבל: בעיקרון אני מתכנן על קו 310. לצומת עין הקורא (אני צריך לבסיס פלמחים-שאלתי על זה פה) עם אפשרות לקו 112, אבל רוב הסיכויים שלא אספיק (הוא יוצא רק ב7:00)

דניאל 130

New member
נכון..
פשוט לא נראה לי שיש דרך חלופית מת.מ ת.א לכן לא ציינתי את זה, אבל: בעיקרון אני מתכנן על קו 310. לצומת עין הקורא (אני צריך לבסיס פלמחים-שאלתי על זה פה) עם אפשרות לקו 112, אבל רוב הסיכויים שלא אספיק (הוא יוצא רק ב7:00)
קו 350
מכפר גנים ג' לתחנה מרכזית חדשה בתל-אביב.

מצב
הנושא נעול.
למעלה