מנהרות הרכבת

מצב
הנושא נעול.

tanj

New member
מבט כללי על
המשך עבודות בקו נען
תוך שבועיים ישלימו את הפער הזה?
נראה די ארוך. אני לא מבין למה פירקו את המסילה המערבית, אלא אם רוצים לארגן מחדש את המקטע הזה. טוב, נקווה שיסיימו בזמן. יש שם תעלת ניקוז\נחל קטן ממש לפני ההצטלבות עם המסילה מירושלים שמקשה על מעבר שתי מסילות. אולי בגלל זה פירקו את המסילות? כדי לעבוד ולהרחיב את הסוללה?

easylivin

New member
רכבת עבודה עם
קרונות משא. שיהיה לכולנו שבוע נפלא
נ.ב:מצטער שלא הצלחתי להקטין את התמונות. מאמין שתהנו למרות זאת.
תודה רבה
אין צורך להקטין
תצלומי אויר - כל פרט בהם מעניין! המשך לטוס ואל תשכח לפנק אותנו מדי פעם.

luckydude

Active member
רכבת עבודה עם
קרונות משא. שיהיה לכולנו שבוע נפלא
נ.ב:מצטער שלא הצלחתי להקטין את התמונות. מאמין שתהנו למרות זאת.
תודה, ואל תקטין.
כמה שיותר גדול יותר טוב. מי שרוצה להקטין יכול להתקין תוסף בדפדפן שלו שמשנה גדלים של תמונות.

79 Ori

New member
מנהרות הרכבת
עוברת מתחת לאדמה....
יופי של תמונות + שאלה:
נראה כאילו חפרו את המנהרה ברציפות ולאחר מכן עשו כמה פתחים באמצע. לשם מה הפתחים הללו? או אולי אני טועה באבחנה ומראש זה בוצע בצורה שזה נראה כיום...

יופי של תמונות + שאלה:
נראה כאילו חפרו את המנהרה ברציפות ולאחר מכן עשו כמה פתחים באמצע. לשם מה הפתחים הללו? או אולי אני טועה באבחנה ומראש זה בוצע בצורה שזה נראה כיום...
חפרו שם שלוש מנהרות שונות

megashock

New member
מנהרות הרכבת
עוברת מתחת לאדמה....
איפה המנהרות ומה מטרתן ?
אם הכוונה ליצירת שטח ירוק, אז הכביש המהיר ליד די הורס את זה. נראה לי שהפתחים הם כדי לחנוך במערכת איוורור.

yairp4

Active member
איפה המנהרות ומה מטרתן ?
אם הכוונה ליצירת שטח ירוק, אז הכביש המהיר ליד די הורס את זה. נראה לי שהפתחים הם כדי לחנוך במערכת איוורור.
המנהרות בקו תל אביב-מודיעין/ירושלים
בסמוך למחלף ענבה. הכביש המהיר בתמונה הוא כמובן כביש 1, וברקע אפשר לראות את מחלף הכבישים והרכבות בענבה, שם הקו מתפצל לירושלים ולמודיעין. אאל"ט המנהרות נבנו כדי למנוע פגיעה באתר ארכיאולוגי שהתגלה במקום. למיטב זכרוני האתר הזה גרם לעיכוב לא קטן בהקמת הקו.

בועז ל

New member
איפה המנהרות ומה מטרתן ?
מנהרת הקברים בקו למודיעין שעלתה למשלם המסים
100 מגה ש"ח וגרמה לעיכוב בן שנה בביצוע.

מצב
הנושא נעול.
למעלה