היי, אתה!

מצב
הנושא נעול.
עכשיו (לפני רבע שעה) נסעתי שם פעם ראשונה בחיי
ולא ראיתי שום דבר מבלבל בשילוט. הכל היה ברור מאוד, כולל אפילו יציאה לפלמחים הנידחת... אולי יש איזה מסלול ספציפי שבעיתי, אבל אני לא נתקלתי בו.
הבעיה היא רק למגיעים מכיוון כביש 42 ורוצים
להמשיך לכביש 20 - פשוט אין שום מקום שמפנה לשם.

הבעיה היא רק למגיעים מכיוון כביש 42 ורוצים
להמשיך לכביש 20 - פשוט אין שום מקום שמפנה לשם.
קלעת בומבה

יש שילוט מאוד לא ברור, פעם אחת השלט הוא כחול של דרך מהירה, ושניה אח"כ השלט הוא ירוק של דרך לא מהירה, השלט לת"א מופיע לפני השלט לירושלים, אבל היציאה הראשונה שאתה נתקל בה היא לירושלים ולא לת"א, ושתיהן ממילא בנתיב הימני, השלט מצד ימין של הכביש אבל החץ מורה שמאלה במקום שאין שדה ראיה רחוק קדימה, שלפחות היה אפשר לראות בעיניים איך נראית היציאה ולתכנן נסיעה בהתאם. טעון שיפור

קלעת בומבה

יש שילוט מאוד לא ברור, פעם אחת השלט הוא כחול של דרך מהירה, ושניה אח"כ השלט הוא ירוק של דרך לא מהירה, השלט לת"א מופיע לפני השלט לירושלים, אבל היציאה הראשונה שאתה נתקל בה היא לירושלים ולא לת"א, ושתיהן ממילא בנתיב הימני, השלט מצד ימין של הכביש אבל החץ מורה שמאלה במקום שאין שדה ראיה רחוק קדימה, שלפחות היה אפשר לראות בעיניים איך נראית היציאה ולתכנן נסיעה בהתאם. טעון שיפור
זו בדיוק הייתה הנקודה שגם אני הבלבלתי מס'
פעמים, למרות שאני נוסע שם די הרבה יחסית. חוץ מזה שגם אני מחובבי הכבישים, השילוט וכו' (היי - אפילו למדתי איך מתכננים כאלה...).

shefshef

New member
היי, אתה!
אם אתה הוא זה שתכננן הינדס ושילט את כביש 431, אז הלוואי ומהלילה ובכל לילה עד סוף ימי חייך תתעעורר עם לחץ שתן, תצא מהמיטה ותפספס את הכניסה לשירותים, ותמצא את עצמך יוצא למרפסת שירות דרך המטבח, ללא יכולת לפרסס עד שתגיע לחדר כביסה. אה, ותן גם בעיטה קטנה עם האצבע הקטנה של רגל ימין באחד המשקופים בדרך.
כביש ארור. עוד לא היתה פעם אחת שנסעתי בכביש הזה, ולא הסתבכתי במחלף עין הקורא או בכניסות לראשל"צ.
מסכים לגמרי.

benshap2

New member
היי, אתה!
אם אתה הוא זה שתכננן הינדס ושילט את כביש 431, אז הלוואי ומהלילה ובכל לילה עד סוף ימי חייך תתעעורר עם לחץ שתן, תצא מהמיטה ותפספס את הכניסה לשירותים, ותמצא את עצמך יוצא למרפסת שירות דרך המטבח, ללא יכולת לפרסס עד שתגיע לחדר כביסה. אה, ותן גם בעיטה קטנה עם האצבע הקטנה של רגל ימין באחד המשקופים בדרך.
כביש ארור. עוד לא היתה פעם אחת שנסעתי בכביש הזה, ולא הסתבכתי במחלף עין הקורא או בכניסות לראשל"צ.
דווקא השילוט היום כבר טוב מאוד
חסר לו קצת ע"מלהיות מצוין )למשל להסביר בזמן למי שרוצה להגיע ל412 שחובה לרדת במחלף שלפני לכביש השירות, וכן למי שרוצה להגיע לכביש 4 לכיוון דרום ולא לעצור ברמזור של פלמחים, שיש עוד כמה מאות מטרים פניה בשבילו שאני לא בטוח שהייתה קיימת עם פתיחתו של הכביש באותו מיקום. ההימור הכי בטוח, אגב, הוא לעקוב אחרי השילוט לפלמחים: מהרמזור שם אפשר להגיע תוך מספר שניות גם לכביש לפלמחים, גם לכביש 4 צפון ודרום, גם לשכונות המערביות של ראשל"צ, גם לכביש המקביל ל431 )או חזרה מזרחה על 431( למי שפספס את412 וגם לכביש 42 דרומה - אומנם זה עוד רמזור\שניים ועוד 2 דקות - אבל אני לא חושב שיש חלק כלשהו במחלף המפלצתי הזה שאי אפשר להגיע אליו מה"ברז" הזה - שכנראה לא במקרה נמצא ליד מרכז השליטה של 431.

מצב
הנושא נעול.
למעלה