נשאר 2 ק"מ להשלמת ההכפלה בקו יבנה -משה דיין

מצב
הנושא נעול.

eranfra

New member
נשאר 2 ק"מ להשלמת ההכפלה בקו יבנה -משה דיין(ראשון לציון) וזה באמצע הקטע ,כלומר בקטע גשר פלמחים-גשר שורק . תחנת יבנה עדיין בלי מסילה בגלל העבודות בתחנה ,המסילה הכפולה מגיעה ממש עד פאתי התחנה . כלומר עד סוף ינואר יש מסילה כפולה בין יבנה מערב עד תל-אביב.

אורי404

New member
נשאר 2 ק"מ להשלמת ההכפלה בקו יבנה -משה דיין(ראשון לציון) וזה באמצע הקטע ,כלומר בקטע גשר פלמחים-גשר שורק . תחנת יבנה עדיין בלי מסילה בגלל העבודות בתחנה ,המסילה הכפולה מגיעה ממש עד פאתי התחנה . כלומר עד סוף ינואר יש מסילה כפולה בין יבנה מערב עד תל-אביב.
על העדכון
בנוסף באזור תחנת יבנה-מערב יש התקדמות עם הכנת המנהרה. מעניין מה מצב העבודות דרומית לתחנת יבנה לכיוון פלשת.

easylivin

New member
על העדכון. אוסיף עוד משהו קטן מרמלה:
ציפור קטנה לחשה לי שפירקו היום חלק מהמסילה שליד רציף התחנה. אני מניח שבועז יודע על מה בדיוק מדובר. אני יכול רק לשער שמתחילים בעבודות לפירוק הרציף הקיים ולהגבהה של המסילה בגלל הקברים שנמצאו לידה... כמו כן, אותה "ציפור" (בעצם, חבר שגר ברמלה) סיפר שנסע היום בשאטל מהתחנה ללוד, והעיד שנוסעים היו גם היו למרות שמדובר על יום שישי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה