שרשור הכוונה ומודיעין 24/12 - 25/12

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
איזה קו מתחנה מרכזית ת"א ליד אליהו??
34/35/36/37/52
34/35/52 דן 36/37 קווים. אבל מהיכן אתה מגיע, יש סיכוי טוב שאפילו יש לך קו ישיר מהיכן שאתה יוצא ליד אליהו או שיש לך נקודת החלפה טובה יותר מאשר מרכזית ת"א.

Heroes

New member
האם רכבת מתל אביב לאשקלון עובדת מחר?
אמרו לנו בבסיס (ניצנים) להגיע לרכבת אשקלון מחר (ומשם יאספו אותנו) כי הרכבות מתחילות לעבוד. אבל באתר של רכבת ישראל אני רואה שרשום שגם מחר היא לא תעבוד. אז מה נכון? ועכשיו השאלה מה אני אמור לעשות

olli3

New member
מנהל
האם רכבת מתל אביב לאשקלון עובדת מחר?
אמרו לנו בבסיס (ניצנים) להגיע לרכבת אשקלון מחר (ומשם יאספו אותנו) כי הרכבות מתחילות לעבוד. אבל באתר של רכבת ישראל אני רואה שרשום שגם מחר היא לא תעבוד. אז מה נכון? ועכשיו השאלה מה אני אמור לעשות
מה שרשום באתר הרכבת הוא הנכון
מת"א תוכל להגיע באמצעות קו 300 של אגד ולרדת בצומת כפר סילבר, מרחק הליכה של 5 דקות מתחנת הרכבת באשקלון. הכי טוב שתשאל את המפקדים שלך ותציין בפניהם שהרכבת לא פעילה מחר. יכול להיות שיש הסעות ממרכזית אשקלון (קו 300 מסיים שם), אני יודע רק ממה שאני רואה שלא פעם מגיעים לשם אוטובוסים של חיילים בעיקר בימי ראשון, חמישי ושישי.

Heroes

New member
מה שרשום באתר הרכבת הוא הנכון
מת"א תוכל להגיע באמצעות קו 300 של אגד ולרדת בצומת כפר סילבר, מרחק הליכה של 5 דקות מתחנת הרכבת באשקלון. הכי טוב שתשאל את המפקדים שלך ותציין בפניהם שהרכבת לא פעילה מחר. יכול להיות שיש הסעות ממרכזית אשקלון (קו 300 מסיים שם), אני יודע רק ממה שאני רואה שלא פעם מגיעים לשם אוטובוסים של חיילים בעיקר בימי ראשון, חמישי ושישי.
כן אבל אני לא יודע איך ליצור איתם קשר עכשיו
ואם הרכבת אכן לא פעילה מחר אז השאלה אם עדיין תיהיה נקודת איסוף משם מחר. ואין לי בעיה של תנועה לשם כי יש לי טרמפ אפילו ישר לבסיס רק שאמרו שאסור להיכנס לבסיס ברגל לבד אלא אפשר להיכנס רק ע"י אוטובוס שלהם או משהו. :S

Efrat K

New member
הכוונה בנתניה
איך מגיעים מהתחנה המרכזית בנתניה ל"בית אלישע" שבאזור התעשייה ספיר (החדש) בנתניה. רחוב גיבורי ישראל 20? אמרו לי שהאפשרות הטובה ביותר היא מונית שירות,אבל איזה קו בדיוק? תודה מראש, אפרת.

Efrat K

New member
הכוונה בנתניה
איך מגיעים מהתחנה המרכזית בנתניה ל"בית אלישע" שבאזור התעשייה ספיר (החדש) בנתניה. רחוב גיבורי ישראל 20? אמרו לי שהאפשרות הטובה ביותר היא מונית שירות,אבל איזה קו בדיוק? תודה מראש, אפרת.
אני ממש צריכה תשובה,זה למחר בבוקר
אני יוצאת מוקדם ואני לא אספיק לבדוק אם מישהו כתב לי במחשב. תודה מראש.

olli3

New member
מנהל
הכוונה בנתניה
קו 15 עד היעד שלך
כמו כן קו 48 מגיע מרחק הליכה קצר מהיעד שלך. חבל שאת לא מציינת מהיכן את יוצאת לדרכך, נסיעה דרך מרכזית נתניה יכולה להאריך לך את הדרך עד מאד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה