שרשור הכוונה ומודיעין 24/12 - 25/12

מצב
הנושא נעול.

cwen

New member
שני אוטובוסים
1.לקחת מכפר-סבא את קו 567 ולרדת ברחוב ז'בוטינסקי פינת ביאליק ברמת-גן. 2.חוצים את הכביש לכיוון הנגדי ומחליפים לקו 67 ויורדים ברחוב רזיאל מול הפארק הלאומי ברמת-גן.הולכים אחורנית לכיוון הכיכר ובכיכר נכנסים ישר לרחוב הצבי והולכים ברגל עד סופו.בסוף רחוב הצבי נמצאים הקופות של הספארי.הספארי צמוד לפארק הלאומי. רכבת כלל לא רלוונטית לעניין.
אם הוא גר סמוך לרכבת
אז אין לו שום בעיה לקחת רכבת לתל אביב מרכז, לצאת מהצד של רמת גן וללכת לצומת עלית ולקחת משם קו 67. למה לא הצעת את האפשרות במקום לומר שהיא לא לעניין? או לחילופין, אופציה יותר זולה אבל פחות נוחה - לרדת בתחנת בני ברק, ללכת לקניון (5 דקות עד 8 דקות הליכה בערך) ולקחת משם קו 67, מהמסוף. הכל תלוי איפה הוא גר, אם קרוב לרכבת או קרוב למסלול של 567.

olli3

New member
מנהל
מרחובות לקרית שדה התעופה
מהעיר רחובות לקרית שדה התעופה הידוע בכינוי "אירפורט סיטי".
קו 249 לצומת אל על
משם או בהליכה של 10 דקות או בנסיעה בקו 5א/5/144 של אגד, נסיעה של תחנה אחת.

בתוך ירושלים- מהדסה עין כרם לבני ברית 22.
אני צריך להגיע השבוע מבית חולים הדסה, עין כרם-->לרחוב בני ברית 22 בירושלים. מה הקו שיביא אותי לשם?
איפה זה בני ברית?
בעקרון קו 27 מגיע לתחנה מרכזית דרך קרית יובל ובית הכרם. קו 19 מגיע להר הצופים דרך מרכז העיר דרך קרית יובל ורחביה וקרוב למלחה קטמונים.

דניאל 130

New member
בתוך ירושלים- מהדסה עין כרם לבני ברית 22.
אני צריך להגיע השבוע מבית חולים הדסה, עין כרם-->לרחוב בני ברית 22 בירושלים. מה הקו שיביא אותי לשם?
צריך שני אוטובוסים
1.לקחת מהדסה עין כרם את קו 19 ולרדת בעמק המצלבה ברחוב הרצוג 19. 2.מרחוב הרצוג 19 יש להחליף לקו 22 ולנסוע איתו עד רחוב שטראוס.מרחוב שטראוס לרחוב בני-ברית זה מרחק הליכה קצרצר.

didi149

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 24/12 - 25/12
תחבורה ציבורית מת"א לחיפה בלילה
אני מנסה למצוא דרך לחזור מת"א לחיפה בשבת בלילה באזור חצות - האם קיימת דרך? ואם יש מוניות שירות מאיפה הן יוצאות? תודה

olli3

New member
מנהל
אני מנסה למצוא דרך לחזור מת"א לחיפה בשבת בלילה באזור חצות - האם קיימת דרך? ואם יש מוניות שירות מאיפה הן יוצאות? תודה
רכבת
הרכבת יוצאת מת"א ההגנה כמה דקות לפני חצות וכמה דקות אחרי חצות היא יוצאת מת"א מרכז.

דניאל 130

New member
יש מוניות שירות
מוניות השירות יוצאות מרחוב צמח דוד מול הכניסה לקומה 4 של תחנה מרכזית חדשה של תל-אביב בשיטת מתמלא עשר ויוצא.

ובנוסף, כל הלילה יש רכבות פעם בשעה
מתל אביב מרכז לחוף הכרמל ולחיפה מרכז.

didi149

New member
ובנוסף, כל הלילה יש רכבות פעם בשעה
מתל אביב מרכז לחוף הכרמל ולחיפה מרכז.
אין את הרכבות האלה באתר הרכבת
הרכבות בלילה קיימות בכל ימי השבוע או רק במוצ"ש? בנוסף, חיפשתי את הרכבות הללו אחרי שקראתי את ההודעה ואני ממש לא מצליחה למצוא את הלוח זמנים שלהן. אודה למי שיצליח לעזור לי למצוא אותן תודה

הרכבות בלילה קיימות בכל ימי השבוע או רק במוצ"ש? בנוסף, חיפשתי את הרכבות הללו אחרי שקראתי את ההודעה ואני ממש לא מצליחה למצוא את הלוח זמנים שלהן. אודה למי שיצליח לעזור לי למצוא אותן תודה
חיפוש של הרכבות הראשונות במהלך היום
מת"א מרכז לאחת מהתחנות הבאות: חיפה חוף הכרמל, חיפה מרכז השמונה, חוצות המפרץ. הרכבות פועלות בכל לילה, חוץ מהלילה בין שישי לשבת.

במוצ"ש יש רכבת ב23:56 מהגנה עד חיפה מרכז השמו

מרחובות לסינמה סיטי
מהעיר רחובות לסינמה סיטי
שתי אפשרויות:
1. רכבת לת"א סבידור מרכז + מדרך נמיר קווים 501 של אגד או 601 של נתיב אקספרס. 2. קו 274 של אגד לדרך נמיר (לרדת בתחנת תיכון חדש או בתחנת שיכון בבלי) + מאותה תחנה קוים 501 של אגד, 601 של נתיב אקספרס או 90 של מטרופולין.

ronatd

New member
שתי אפשרויות:
1. רכבת לת"א סבידור מרכז + מדרך נמיר קווים 501 של אגד או 601 של נתיב אקספרס. 2. קו 274 של אגד לדרך נמיר (לרדת בתחנת תיכון חדש או בתחנת שיכון בבלי) + מאותה תחנה קוים 501 של אגד, 601 של נתיב אקספרס או 90 של מטרופולין.
התכוונתי לסינמה סיטי ראשל"צ
התכוונתי לסינמה סיטי בראשון לציון

olli3

New member
מנהל
התכוונתי לסינמה סיטי ראשל"צ
התכוונתי לסינמה סיטי בראשון לציון
יש עוד דרך
אפשר לקחת 212/220 של ויאולה מרחובות ליבנה, לרדת בתחנה השנייה ביבנה (רחוב אבו חצירא), לחזור אחורה לצומת. ומשם על רחוב העצמאות לקחת את קו 303 של אגד ישירות לסימנה סיטי. אפשר גם לקחת רכבת מרחובות ליבנה ומחוץ לתחנת הרכבת לקחת את 303. זה טוב אם נמצאים בקרבת מקום לרכבת. יש לשים לב שקו 303 לא תדיר במיוחד, אבל אם השעות מתאימות זו אופציה מעולה ומהירה, אני חושב שהיא תהיה יותר מהירה מנסיעה דרך ראשל"צ, על כל רחובות הרצל הפקוקים של הערים בדרך, יחד עם הדרך בין מרכז ראשל"צ למערב.

ronatd

New member
יש עוד דרך
אפשר לקחת 212/220 של ויאולה מרחובות ליבנה, לרדת בתחנה השנייה ביבנה (רחוב אבו חצירא), לחזור אחורה לצומת. ומשם על רחוב העצמאות לקחת את קו 303 של אגד ישירות לסימנה סיטי. אפשר גם לקחת רכבת מרחובות ליבנה ומחוץ לתחנת הרכבת לקחת את 303. זה טוב אם נמצאים בקרבת מקום לרכבת. יש לשים לב שקו 303 לא תדיר במיוחד, אבל אם השעות מתאימות זו אופציה מעולה ומהירה, אני חושב שהיא תהיה יותר מהירה מנסיעה דרך ראשל"צ, על כל רחובות הרצל הפקוקים של הערים בדרך, יחד עם הדרך בין מרכז ראשל"צ למערב.
תודה

מצב
הנושא נעול.
למעלה