שרשור הכוונה ומודיעין 24/12 - 25/12

מצב
הנושא נעול.

אוהד11

New member
מיהוד לסינמה סיטי (גלילות)
(ביום ראשון) תודה מראש!
מיהוד עם 37/475 עד התחנה המרכזית ומשם עם
501 של אגד או 601 של נתיב אקספרס. אפשר גם עם 56 עד רכבת השלום (עזריאלי) וההמשך כנ"ל מפתח עזריאלי בדרך בגין

מבית שמש לפתח תקווה
איך הכי קל להגיע?:)
אני מציע שלוש אפשרויות:
1. רכבת לתל אביב מרכז, ומשם יש כמה קווים תדירים לפתח תקווה - תלוי לאן בפתח תקווה ברצונך להגיע: 38, 50, 51, 66, 82, 166. 2. קו 411 של סופרבוס לצומת הקרח ברמלה, או רכבת מבית שמש לתחנת לוד, ומרמלה/לוד קו 249 של אגד שנכנס לפתח תקווה מכיוון מזרח. 3. קו 497 של אגד עד מחלף גבעת שמואל (צומת קוקה קולה) ומשם 87 של קווים ו-164 של אגד. ממחלף גבעת שמואל אפשר גם לקחת כל קו למחלף גהה ומשם 49, 50, 51, 66, 82 ועוד - תלוי לאן בפתח תקווה ברצונך להגיע.

elitrou

New member
אני מציע שלוש אפשרויות:
1. רכבת לתל אביב מרכז, ומשם יש כמה קווים תדירים לפתח תקווה - תלוי לאן בפתח תקווה ברצונך להגיע: 38, 50, 51, 66, 82, 166. 2. קו 411 של סופרבוס לצומת הקרח ברמלה, או רכבת מבית שמש לתחנת לוד, ומרמלה/לוד קו 249 של אגד שנכנס לפתח תקווה מכיוון מזרח. 3. קו 497 של אגד עד מחלף גבעת שמואל (צומת קוקה קולה) ומשם 87 של קווים ו-164 של אגד. ממחלף גבעת שמואל אפשר גם לקחת כל קו למחלף גהה ומשם 49, 50, 51, 66, 82 ועוד - תלוי לאן בפתח תקווה ברצונך להגיע.
ושתי הערות לגבי 411
עדיף להחליף ל-249 בתחנה מרכזית של רמלה, בצומת הקרח התחנות של שני הקווים לא צמודות, צריך לחצות את הכביש וגם הסביבה, איך נאמר, לא הכי ידידתית. אפשרות נוספת היא להמשיך עד בית דגן ולהחליף לקו 164. אם רוצים להגיע לאזור בילינסון זאת אוליי אפשרות עדיפה על 249.

ושתי הערות לגבי 411
עדיף להחליף ל-249 בתחנה מרכזית של רמלה, בצומת הקרח התחנות של שני הקווים לא צמודות, צריך לחצות את הכביש וגם הסביבה, איך נאמר, לא הכי ידידתית. אפשרות נוספת היא להמשיך עד בית דגן ולהחליף לקו 164. אם רוצים להגיע לאזור בילינסון זאת אוליי אפשרות עדיפה על 249.
הצעתי את צומת הקרח כדי לא לעבור דרך מרכז רמלה
ובצומת הקרח צריך רק לחצות ברמזור. אבל אם לא מכירים את האיזור ולא רוצים להסתבך, אז באמת אפשר להחליף גם בתחנה המרכזית. ואם תשאל אותי, כל רמלה היא לא כזאת ידידותית

אני מציע שלוש אפשרויות:
אני צריכה להדיע
לרחוב מרטין גאל 7, ועד כמה שהבנתי זה דיי קרוב לצומת גהה? איזה דרך היית ממליץ?

elitrou

New member
אני צריכה להדיע
לרחוב מרטין גאל 7, ועד כמה שהבנתי זה דיי קרוב לצומת גהה? איזה דרך היית ממליץ?
עצה
לקרית אריה אין סיבה לנסוע עם 249 - הוא לא מגיע לאזור. שאר האפשרויות טובות - 411 עד בית דגן + 164, 497 או 199 עד צ' מסובים או גבעת שמואל ומשם 164 או רכבת לת"א מרכז ומשם 50, 51, 82... לפ"ת. אם מזדמן לך קו 38 הוא מגיע ממש עד לרחוב, אבל הוא מאוד לא תדיר, אז שווה לבדוק מראש את הלו"ז, אחרת לא כדאי לחכות.

אוהד11

New member
הגעה לקיבוץ נען
שלום, איך אני יכול להגיע היום מהרצליה לקיבוץ נען? כולל מוניות שירות כמובן! תודה מראש.
בצומת הרצליה עוברות מוניות מחיפה ומנתניה
לכיוון ת"א. במידה שיש מקום הן עוצרות. חלקן מגיעות עד התחנה המרכזית בת"א. משם יתכן שפועלות מוניות לרחובות, ומרחובות מונית בנסיעה מיוחדת

METAL15

New member
בצומת הרצליה עוברות מוניות מחיפה ומנתניה
לכיוון ת"א. במידה שיש מקום הן עוצרות. חלקן מגיעות עד התחנה המרכזית בת"א. משם יתכן שפועלות מוניות לרחובות, ומרחובות מונית בנסיעה מיוחדת
איפה זה צומת הרצליה?
תודה.

sweetums

New member
הגעה לקיבוץ נען
שלום, איך אני יכול להגיע היום מהרצליה לקיבוץ נען? כולל מוניות שירות כמובן! תודה מראש.
מרחובות מוניות שירות ללוד עוצרות בפניה לנען.
נדמה לי שיש גם קו שנכנס לקיבוץ פעם פעמיים ביום.

אוהד11

New member
לספארי ברמת גן
מאיזור כפר סבא ותל אביב.. איזה אוטובוסים מגיעים לשם? אפשר להגיע לשם עם רכבת?
מכפר סבא אפשר עם 567 עד מחלף גהה ומשם לקחת
164 עד מחלף אלוף שדה ולנחליף ל- 35 עד הכניסה לספארי. מת"מ ת"א קו 35. מרכבת ארלוזרוב עם 55 עד אלוף שדה/הירדן ומשם ברגל לכיוון הספארי או עם 35/67

down under

New member
מכפר סבא אפשר עם 567 עד מחלף גהה ומשם לקחת
164 עד מחלף אלוף שדה ולנחליף ל- 35 עד הכניסה לספארי. מת"מ ת"א קו 35. מרכבת ארלוזרוב עם 55 עד אלוף שדה/הירדן ומשם ברגל לכיוון הספארי או עם 35/67
הכי נוח ברכבת או עד בני ברק
ומהקניון קו 67 או עד סבידור (מרכז / ארלוזורוב) והליכה של 7 דקות בדיוק לצומת עלית ומשם 67 של דן. או ב-567 עד לביאליק פינת ז'בוטינסקי בר"ג ולחצות את הכביש וללכת 2 דקות על ביאליק לכוון כפר הישוב ומשם קו 67.

דניאל 130

New member
לספארי ברמת גן
מאיזור כפר סבא ותל אביב.. איזה אוטובוסים מגיעים לשם? אפשר להגיע לשם עם רכבת?
שני אוטובוסים
1.לקחת מכפר-סבא את קו 567 ולרדת ברחוב ז'בוטינסקי פינת ביאליק ברמת-גן. 2.חוצים את הכביש לכיוון הנגדי ומחליפים לקו 67 ויורדים ברחוב רזיאל מול הפארק הלאומי ברמת-גן.הולכים אחורנית לכיוון הכיכר ובכיכר נכנסים ישר לרחוב הצבי והולכים ברגל עד סופו.בסוף רחוב הצבי נמצאים הקופות של הספארי.הספארי צמוד לפארק הלאומי. רכבת כלל לא רלוונטית לעניין.

מצב
הנושא נעול.
למעלה