שרשור הכוונה ומודיעין 25/11

מצב
הנושא נעול.

סליידר

New member
מוניות מתל אביב לנתב"ג
שלום, אנחנו 3 חברים שגרים במרכז תל אביב, ויש לנו טיסה לאילת ביום שבת בצהרים. מבחינת אמצעי תחבורה הבנו שיש רק מוניות. כמה מונית אמורה לגבות? 100 שקל? האם ה100 מתחלק בין שלושתינו או שינסו לעשות עלינו קופה? על איזה חברה אתם ממליצים? תודה!

mister K

New member
מוניות מתל אביב לנתב"ג
שלום, אנחנו 3 חברים שגרים במרכז תל אביב, ויש לנו טיסה לאילת ביום שבת בצהרים. מבחינת אמצעי תחבורה הבנו שיש רק מוניות. כמה מונית אמורה לגבות? 100 שקל? האם ה100 מתחלק בין שלושתינו או שינסו לעשות עלינו קופה? על איזה חברה אתם ממליצים? תודה!
מונית ספיישל לוקחת מחיר פר נסיעה ולא פר נוסע.
המחיר הוא לשלושתכם ושלא ינסו לעשות עליכם קופה.

Vend3

New member
מוניות מתל אביב לנתב"ג
בגדול
קודם כל כולכם מאותו המקום?כלומר הוא אוסף את כולכם ביחד? אם כן חסכתם, אם לא על כל עצירה יש תוספת של 10 ש"ח, על כל נוסע נוסף מעבר ל-2 נוסעים מותר לנהג גם לקחת תוספת של בערך 4 שקלים נדמה לי. שים לב גם שיש הבדל בתעריפים - התעריף מתל אביב לנתב"ג בשבת הוא באיזור ה-140 ש"ח (120 ביום רגיל, למרות שאני גם הצלחתי להגיע ב-110 ביום רגיל).

בגדול
קודם כל כולכם מאותו המקום?כלומר הוא אוסף את כולכם ביחד? אם כן חסכתם, אם לא על כל עצירה יש תוספת של 10 ש"ח, על כל נוסע נוסף מעבר ל-2 נוסעים מותר לנהג גם לקחת תוספת של בערך 4 שקלים נדמה לי. שים לב גם שיש הבדל בתעריפים - התעריף מתל אביב לנתב"ג בשבת הוא באיזור ה-140 ש"ח (120 ביום רגיל, למרות שאני גם הצלחתי להגיע ב-110 ביום רגיל).
יש חברות מוניות שעושות את זה ב-100 ש"ח.
אפשר לחפש בגוגל "מונית לנתב"ג 100 שקל", יש כמה תוצאות.

צומת משגב/כרמיאל/חיפה-ירושלים
אני צריך להיות בירושלים ביום שישי הכי מאוחר שאפשר...(מומלץ בלי מוניות שירות)
לצאת הכי מאוחר או להגיע הכי מאוחר?
להגיע הכי מאוחר זה פשוט: 947 ממרכזית חוף הכרמל שיוצא ב-15:50 ונוסע דרך כל העולם ואישתו. יכול להיות שקו 962 שיוצא מטבריה ב-15:00 יעזור לך לצאת יותר מאוחר, אבל לא מצאתי מסלול טוב לתפוס אותו, אלא רק עם שתי החלפות: קו 500 מכרמיאל לצומת נחל עמוד, קו 842 מצומת נחל עמוד לצומת גולני, ומשם 962.

ה2

New member
צומת משגב/כרמיאל/חיפה-ירושלים
אני צריך להיות בירושלים ביום שישי הכי מאוחר שאפשר...(מומלץ בלי מוניות שירות)
יש בשעה 12.30 קו 968 מכרמיאל לירושלים דרך
צומת משגב אם זה מספיק מאוחר.

olli3

New member
מנהל
שאלה לתושבי באר שבע
בוקר טוב, איזה קוו מגיע לביג מהדואר? (דואר= מול קניון הנגב)
עניתי לך בקומונה
מהמרכזית עצמה קווים 388/059 של מטרופולין בתדירות של כל רבע שעה ברוב שעות היום. מהמסוף העירוני הצמוד (בין המרכזית לרכבת) קו 14 מטרודן (לשים לב שלא בכיוון נחל בקע). תדירות קו 14 כל חצי שעה אבל קשה לשער מתי הוא מגיע לתחנה.

E r u

New member
שואל שוב בשרשור הזה - צומת סירקין לדרך השלום
איזה אוטובוס יוצא מצומת סירקין [פתח תקווה] ומגיע לדרך השלום בגבעתיים [אם להיות מדויק אז רחוב מספר 51] תודה מראש! אני כבר מיואש לאללה

אוהד11

New member
איזה אוטובוס יוצא מצומת סירקין [פתח תקווה] ומגיע לדרך השלום בגבעתיים [אם להיות מדויק אז רחוב מספר 51] תודה מראש! אני כבר מיואש לאללה
מצומת סירקין קח 92 עד ז'בוטינסקי פ"ת ומשם עם
50/51 עד עזריאלי, מעזריאלי 56 נוסע לאורך דרך השלום (לא ברור מה זה רחוב מספר 51, וחוץ מזה, דרך השלום זה ת"א, כשבחלקה היא נמצאת סמוך לגבעתיים)

olli3

New member
מנהל
כמה אופציות נוספות...
יש נסיעה אחת בבוקר של קו 51 סמוך לצומת סירקין. הוא אוסף מרחוב גורדון (צומת אחת צפונה מסירקין), איתו יורדים בעזריאלי ומשם ממשיכים בקו 56 של קווים. אם מדובר על שעות הבוקר יש לך גם את קו 187 של קווים מצומת סירקין(שתי נסיעות בבוקר בלבד), אתה יורד בבר אילן ולוקח מהצד השני את 56 של קווים או 43 של דן עד ליעד שלך. שים לב!!! לא לרדת על כביש גהה, אלא בתחנה הבאה. אתה יכול לנסוע עם קו 78 מסירקין ליהוד ושם להחליף ל56 - לא יודע כמה זמן זה יקרה.

אוהד11

New member
כמה אופציות נוספות...
יש נסיעה אחת בבוקר של קו 51 סמוך לצומת סירקין. הוא אוסף מרחוב גורדון (צומת אחת צפונה מסירקין), איתו יורדים בעזריאלי ומשם ממשיכים בקו 56 של קווים. אם מדובר על שעות הבוקר יש לך גם את קו 187 של קווים מצומת סירקין(שתי נסיעות בבוקר בלבד), אתה יורד בבר אילן ולוקח מהצד השני את 56 של קווים או 43 של דן עד ליעד שלך. שים לב!!! לא לרדת על כביש גהה, אלא בתחנה הבאה. אתה יכול לנסוע עם קו 78 מסירקין ליהוד ושם להחליף ל56 - לא יודע כמה זמן זה יקרה.
ההצעה לנסוע דרך יהוד אינה הגיונית, במיוחד
כשהתדירות היא פעם בשעה והתדירות של 56 גם אינה מהגבוהות

olli3

New member
מנהל
ההצעה לנסוע דרך יהוד אינה הגיונית, במיוחד
כשהתדירות היא פעם בשעה והתדירות של 56 גם אינה מהגבוהות
רשמתי לפניי
ניסיתי לחשוב על אופציות להשתלב עם קווים 56 ו43 ממקומות שונים בהחלפה שלא תכלול 3 קווים. תודה על ההבהרה, למדתי.

קו 605
שלום, רציתי לשאול איפה יש תחנה של קו 605 מת"א לנתניה (נתיב אקספרס).. אני רוצה לעלות עליו בדרך נמיר, כמה שיותר קרוב לרחוב הרב הרצוג/תיכון חדש.. באתר BUS.GOV.IL כתוב שהוא אוסף ברכבת מרכז, אח"כ בדרך נמיר מול רכבת מרכז (???) ואז דרך נמיר 125... באתר אוטובוסים ונתיב אקספרס כתוב שרק בדרך נמיר 27 אז בצומת הרצליה.. איפה אני יכולה לעלות עליו אחרי התחנת רכבת?!? תודה

קו 605
שלום, רציתי לשאול איפה יש תחנה של קו 605 מת"א לנתניה (נתיב אקספרס).. אני רוצה לעלות עליו בדרך נמיר, כמה שיותר קרוב לרחוב הרב הרצוג/תיכון חדש.. באתר BUS.GOV.IL כתוב שהוא אוסף ברכבת מרכז, אח"כ בדרך נמיר מול רכבת מרכז (???) ואז דרך נמיר 125... באתר אוטובוסים ונתיב אקספרס כתוב שרק בדרך נמיר 27 אז בצומת הרצליה.. איפה אני יכולה לעלות עליו אחרי התחנת רכבת?!? תודה
תיקון קטן
איפה התחנה הכי קרובה לתיכון חדש/הרב שלמה גורן?! תודה..

מצב
הנושא נעול.
למעלה