התחבורה הציבורית הזולה בעולם

מצב
הנושא נעול.

אהלן אהלן, אתמול נסעתי בקו 42 מרכבת מרכז לכיוון יפו. הגיע אוטובוס כפול. השעה היתה סביב 16:00 והאוטובוס היה ממש מפוצץ, בקושי מקום לנשום אוויר. במהלך העצירה בתחנות, שהיו עמוסות בנוסעים, עלו נוסעים בדלת האמצעית בלי לשלם ובלי להניד עפעף. ספרתי משהו כמו 15 (!) נוסעים שעלו ככה ב-4 תחנות, ועוד אחד מהם התחיל לקלל את הנהג. רק אני לא שמתי לב לתופעה עד עכשיו
למישהו אכפת

olli3

New member
מנהל

אהלן אהלן, אתמול נסעתי בקו 42 מרכבת מרכז לכיוון יפו. הגיע אוטובוס כפול. השעה היתה סביב 16:00 והאוטובוס היה ממש מפוצץ, בקושי מקום לנשום אוויר. במהלך העצירה בתחנות, שהיו עמוסות בנוסעים, עלו נוסעים בדלת האמצעית בלי לשלם ובלי להניד עפעף. ספרתי משהו כמו 15 (!) נוסעים שעלו ככה ב-4 תחנות, ועוד אחד מהם התחיל לקלל את הנהג. רק אני לא שמתי לב לתופעה עד עכשיו
למישהו אכפת
זה קורה גם בקו 56 של קווים
בעיקר אחרי התחנה של בעזריאלי לכיוון יהוד. כמעט ואף אחד לא יורד בגבעתיים ורק עולים, הנהג פשוט פותח דלת אחורית כאשר הוא מגיע לתחנה ומעלה את הנוסעים (לרוב אין יותר משניים-שלושה).

Vend3

New member

למישהו אכפת
קורה כ-ל הזמן ב-61/60 בבקרים
לכיוון ת"א. באמת תהיתי אם הנוסעים האלה אי פעם ניגשים לנהג כשהצפיפות יורדת לשלם או להעביר לפחות חופשי חודשי. ברוב המקרים כבר ברחוב ביאליק הם עולים מאחורה . על קו 87 ראיתי השבוע צדיקה בסדום שעלתה מאחורה לבד עם עגלה של תינוק אם כי לא היה צפוף, ולמרות חוסר הנוחות והסיכון בהשארת העגלה מאחור,כשהאוטובוס עצר רצה לנהג ושילמה לו כמו שצריך.

מצב
הנושא נעול.
למעלה