אוטובוס בהזמנה אישית

מצב
הנושא נעול.

אוהד11

New member
אני אסביר לך מדוע המחירים לא ירדו בשרון:
המיניבוסים של מטרופולין בערד נוסעים ריקים כל היום ושורפים סתם סולר, ככול הנראה מר אילן קרני זיהה הזדמנות לצמצם את ההפסדים ע"י "סובסידיה צולבת" מאזור השרון לטובת ערד, מאחר והוא זכה במכרז השרון על בסיס של נמוך ב 30% הרי שכרגע יש לו עודף הכנסות של 30% לעומת התכנון כך שיש מקור הכנסה זמין הממן את ההפסדים בערד. והנה עוד מפלאי הרפורמה! הרי כל הרפורמה עסקה בהורדת מחירים והקטנת נטל הסובסידיה על המדינה וצמצום הסובסידיה הצולבת והנה פתאום משרד התחבורה מפתח מחדש את השיטה אבל הפעם לא באגד ודן אלא בחברה אחרת שאמורה להיות "נקיה" מהרעות החולות הנ"ל......
העיקר שיש "רפורמה", ולא משנה מה מסתתר מאחורי
המילה הזו במשרד התחבורה

cwen

New member
אוי כמה שאתה טועה
איך תחרות אם אין לי בחירה?
ומה אכפת לי לעזאזל מי מפעיל לי את האוטובוס? גם ככה הוא כבול לתנאים של משרד התחבורה, רק מכשיר הכרטוס שלו מחורבן ולא יודע לקרוא את החופשי חודשי לבד, אלא צריך שהנהג יבחר אותו (אוטובוס של קווים, אלה של דן קוראים אותו נפלא).

מי יסביר את זה ?
הרי כל החרטופורמה הזאת היא חרטא וזריקת חול בעיני הציבור שלא מבין את העניינים. זאת לא רפורמה ולא הפרטה. פשוט העבירו קווים רבים למפעילים אחרים ואין כאן כל תחרות שהיא. פשוט בבל"ת !
הוי - כמה שאתה צודק

כל מילה בסלע ! צריך לאחד איחוד מוחלט את "אגד" עם "דן" לחברה אחת ולסלק לגמרי את כל החברות האחרות מאריבונות ישראלית וכמה שמהרררררר יותר טוב למען רווחת הנוסע ובמיוחד למען מחיר זול ביותר ! אגד ודן מעוניינות להוריד את המחיר באופן משמעותי כבר שנים רבות ! ממשלת העולם השמיני של מה שנקרא אעלק מדינת ישראל (מדינה בגסיסה) לא נותנת להם. לא נורא - כול כאלב ביג'י יומו ויומה של מדינת השחיתות ורדיפת הבצע והגניבות הזו מתקרב.........איך נהניתי לראות את הירשנזון במדי אסיר !!! זה עשה לי את שנת 2011 !!!!!!!!!

הוי - כמה שאתה צודק

כל מילה בסלע ! צריך לאחד איחוד מוחלט את "אגד" עם "דן" לחברה אחת ולסלק לגמרי את כל החברות האחרות מאריבונות ישראלית וכמה שמהרררררר יותר טוב למען רווחת הנוסע ובמיוחד למען מחיר זול ביותר ! אגד ודן מעוניינות להוריד את המחיר באופן משמעותי כבר שנים רבות ! ממשלת העולם השמיני של מה שנקרא אעלק מדינת ישראל (מדינה בגסיסה) לא נותנת להם. לא נורא - כול כאלב ביג'י יומו ויומה של מדינת השחיתות ורדיפת הבצע והגניבות הזו מתקרב.........איך נהניתי לראות את הירשנזון במדי אסיר !!! זה עשה לי את שנת 2011 !!!!!!!!!
מאריבונות = ריבונות. סליחה.

ארזS

New member
הוי - כמה שאתה צודק

בוא הנה אביתר, יצאתי מבולבל...

אני צודק או לא צודק? אתה אומר שאני צודק ואמיר טוען שלא כך הם פני הדברים... בוא נעזוב אותי כרגע בצד... אני רוצה לדעת אם אמיר צודק או אם אתה צודק?
ובהערת אגב: אם זה לא היה נורא עצוב [כל החרטאפורמה הזאת] זה היה אולי מצחיק. בינתיים זה נורא עצוב.

בוא הנה אביתר, יצאתי מבולבל...

אני צודק או לא צודק? אתה אומר שאני צודק ואמיר טוען שלא כך הם פני הדברים... בוא נעזוב אותי כרגע בצד... אני רוצה לדעת אם אמיר צודק או אם אתה צודק?
ובהערת אגב: אם זה לא היה נורא עצוב [כל החרטאפורמה הזאת] זה היה אולי מצחיק. בינתיים זה נורא עצוב.
אתה צודק 100%. הרפורמה היא זוועה עלי אדמות!
אם נשווה את המצב כיום למצב התח"צ בירושלים או ביחוד בתל-אביב בשנות ה-70, הרי שחלה החמרה נוראה בכל דבר. בעבר, אוטובוס היה מגיע בזמן ושלא יספר לי מישהו אחרת. זה במיוחד נכון לישובים מרוחקים בהם בעבר היה דיוק מופתי שכה חסר כיום. אני זוכר היטב את השרות המעולה של דן בפתח-תקוה בשנות ה-70 עם קרוב לאפס תלונות. יש לי את כל עיתוני דן משנות ה-60 וה-70 והם עתירי תשבוחות לנהגים ולחברה !!!

droriko

New member
אתה צודק 100%. הרפורמה היא זוועה עלי אדמות!
אם נשווה את המצב כיום למצב התח"צ בירושלים או ביחוד בתל-אביב בשנות ה-70, הרי שחלה החמרה נוראה בכל דבר. בעבר, אוטובוס היה מגיע בזמן ושלא יספר לי מישהו אחרת. זה במיוחד נכון לישובים מרוחקים בהם בעבר היה דיוק מופתי שכה חסר כיום. אני זוכר היטב את השרות המעולה של דן בפתח-תקוה בשנות ה-70 עם קרוב לאפס תלונות. יש לי את כל עיתוני דן משנות ה-60 וה-70 והם עתירי תשבוחות לנהגים ולחברה !!!
יש לך במקרה עיתונים של דן משנות 90?
ושנות ה-2000? אם כן צור איתי קשר במייל [email protected]

יש לך במקרה עיתונים של דן משנות 90?
ושנות ה-2000? אם כן צור איתי קשר במייל [email protected]
כן. יש לי 99% מעיתוני דן מיום שהוא קם ב-1945.
חסרים לי גיליונות בודדים פה ושם אבל אל דאגה: הם בדרך אליי תודות לבן של פנסיונר דן שאסף את כולם. חלקם כבר מצהיבים אך יטופלו בפוטושופ כאשר אתפנה הודות לחברנו יורוניצן שלימד אותי בזמנו איך עושים זאת.

euronitzan

New member
כן. יש לי 99% מעיתוני דן מיום שהוא קם ב-1945.
חסרים לי גיליונות בודדים פה ושם אבל אל דאגה: הם בדרך אליי תודות לבן של פנסיונר דן שאסף את כולם. חלקם כבר מצהיבים אך יטופלו בפוטושופ כאשר אתפנה הודות לחברנו יורוניצן שלימד אותי בזמנו איך עושים זאת.
ואני בכלל לא ידעתי שאתה ממתין
תפתח את החסימה בתיבת המסרים שנוכל לדבר בפרטי.

ואני בכלל לא ידעתי שאתה ממתין
תפתח את החסימה בתיבת המסרים שנוכל לדבר בפרטי.
או.קיי. אנסה. בתקוה שאני זוכר איך עושים זאת:
אל תשכח שבעבר נתת לי כמה עצות מועילות בקשר לסריקות כאשר הייתי עדיין טירון בסריקות. בזכותך הצלחתי להתגבר על מס' מכשולים. עזרת לי לא מעט עם העצות ועל כך תודתי תמיד !!!

מצב
הנושא נעול.
למעלה