שרשור הכוונה ומודיעין 4/11

מצב
הנושא נעול.

BlackFairy567

New member
כל אוטובוס שנוסע לכיוון תל אביב על ז'בוטינסקי
לרדת בפינת ז'בוטינסקי ובן גוריון, ללכת צפונה על בן גוריון ולקחת 52/57 של דן לגבעתיים (בכיוון דרום, הפוך מכיוון ההליכה על רח' בן גוריון). התדירות של 52 נמוכה יותר אך הוא מגיע מהר יותר.
תודה רבה!

טיפ_טיפ

New member
שאלה לגבי הגעה מפתח תקווה לקניון גבעתיים
היי, אשמח לקבל את עזרתכם... אני כעת נמצאת בפתח תקווה, ז'בוטינסקי... (כמעט גהה כבר) ואני צריכה להגיע לקניון גבעתיים, שלפי האתרים נמצא בדרך יצחק רבין 53... אשמח לקבל סיוע איך עדיף להגיע לשם, וברור לי שרוב הסיכויים שאצטרך להחליף אוטובוסים.... תודה
אפשר גם
164 עד מסוף האוטובוסים בצומת תל השומר ושם להחליף לקו 55 לכיוון גבעתיים. התדירות של 2 הקווים טובה לאורך היום.

chen010189

New member
מוניות שירות מחיפה לנתניה בשבת-האם יש?
אני יודעת שיש מוניות שירות מחיפה לת"א, אך לא זוכרת אם יש להן תחנה במחלף נתניה/בעיר עצמה. כמו כן האם ידוע למישהו מה המחיר? תודה

chen010189

New member
אני יודעת שיש מוניות שירות מחיפה לת"א, אך לא זוכרת אם יש להן תחנה במחלף נתניה/בעיר עצמה. כמו כן האם ידוע למישהו מה המחיר? תודה
הכוונה לשעות הבוקר/צהריים כשאין תחבורה...

elitrou

New member
יש מוניות שירות לת"א שעוצרות במחלף נתניה
לגבי המחיר תוכלי לבדוק במוניות עמל שמפעילים את הקו.

איך אני מגיע מבית האופרה בת''א
ל..החרושת 3, רמת השרון ביום ראשון בבוקר עד שעה 10 בבוקר
אם הכוונה למגדל האופרה, דניאל צודק.
אם הכוונה לבית האופרה בשדרות שאול המלך, יש להגיע למסוף ארלוזורוב (בהליכה או בנסיעה קצרה באוטובוס), ומשם 524, 525 שמגיעים לשכונת מורשה או 567, 504, 127, 250, 149 לצומת מורשה. משני המקומות זאת אמורה להיות הליכה לא ארוכה ברגל.

vk3

New member
הגעה מנתניה לצומת רעננה צפון בשעות לא שגרתיות
שלום, מעוניין לדעת האם יש דרך להגיע (מונית שירות) מצומת רעננה צפון (או בקרבתו) לנתניה וההיפך בשעות לא שגרתיות וימים שאין תחבורה ציבורית. תודה

הגעה מנתניה לצומת רעננה צפון בשעות לא שגרתיות
שלום, מעוניין לדעת האם יש דרך להגיע (מונית שירות) מצומת רעננה צפון (או בקרבתו) לנתניה וההיפך בשעות לא שגרתיות וימים שאין תחבורה ציבורית. תודה
אין מוניות שירות לאיזור רעננה.
אפשר להתקרב קצת אם לוקחים מונית שירות לכיוון ת"א ויורדים בכפר שמריהו. בנוסף, קו 29 של אגד מהרצליה פיתוח לכפר סבא מתחיל לנסוע בשבת החל משעה 4 אחר הצהריים.

vk3

New member
אין מוניות שירות לאיזור רעננה.
אפשר להתקרב קצת אם לוקחים מונית שירות לכיוון ת"א ויורדים בכפר שמריהו. בנוסף, קו 29 של אגד מהרצליה פיתוח לכפר סבא מתחיל לנסוע בשבת החל משעה 4 אחר הצהריים.
זה פחות רעננה, יותר איזור כפר סבא
איך זה עוזר לי להגיע לכפר שמריהו ? זה קצת בכיוון אחר

מצב
הנושא נעול.
למעלה